Pomoc oko kupovine XBOX 360

Zdravo! Listajuci oglase o konzolama naisao sam na jednu interesantnu ponudu. U pitanju je konzola Xbox 360 sa Falcon plocom,cena konzole je 39e (4.500 dinara). Uz nju dolazi sva oprema s’ tim da dzojstik nekada prekine ako se previse pomera,sve ostalo je ispravno i konzola se nikada nije kvarila(tako vlasnik tvrdi), Uz nju dolaze i 8 originalnih igrica. Moje pitanje je da li vredi ovo kupiti,da li je mozda neka prevara u pitanju?

Hvala svima na odvojenom vremenu i odgovorima na moja pitanja

Kad kaze za gamepad da gubi ponekad racunaj onda da je to stalno odnosno non-stop. Nisi rekao koliki je HDD u pitanju u konzoli ali ne bih se zaletao…za 100ak eura moze da se nadje Xbox One sa igrom-dve. Ipak je to trenutna generacija konzole i sa gamepass-om ces moci da se naigras.
Sa druge strane ja sam za koji euro vise uzeo PS3 pre dve nedelje ali radi sve na njemu i bio je cipovan. Ti ces morati da uradis RGH na njemu jer se ne isplati kupovati orginalne igre…

HDD mu je 60gb stim da imam jedan kuci 2.5inc od 1TB. Xbox 360 bi kupio radi nekih igrica story mod (Call of Duty,Watch Dogs,GTA,PES). Pa sad razmisljam da li se isplati uzeti taj xbox i da li je neka prevara u pitanju?

Mozda je i prevara, gadjaj ti One ili ako bas hoces 360, moj drugar je kupio ovde u Shop-u prosle godine oko N.G. i hoce da proda sa 2 bezicna gamepad(orginalna) RGH konzola. Sve full u kutiji ali ne znam koliko trazi. Mogu da ga pitam za cenu.

Ma kupi slobodno, ako se uveriš da je to, to. Na kraju, izvadićeš tih 4.500 dinara na hdd, kontroler i golu konzolu + igre po 200-300 kinti komad i na konju si. Kupuj i vozi, uvek imaš nešto bolje za veće pare i uvek će tako i biti.

Falcon je ploca. 99% je popravljan bar deset puta. Radice ti dve nedelje-mesec dana i cao.

Batali.

Cuo sam da se Jasper ploca nikada nekvari,a falcon ploca da se i ona tesko kvari,ali nisam siguran. Koja je najbolja ploca posle Jasper

I to sto kazes,a i konzolu ne bi previse forairao najvise 3h

Ja lovim xbox 360 konzolu do 5.000 dinara

Koju god konzolu da uzmes od phat obavezna je zamena termalne paste falcon ili jasper. Ispod toga ni ne radim. jasper ubedljivo najbolja revizija konzola , malo zaguljena za RGH ali Sigurna.
Golu konzolu jasper arcade sa RGH, Fleshom i zamenjenim pastama sam prodao 5500dinara…

Uredu,hvala na odgovoru najverovatnije da cu kupiti tu konzolu.