Pomoć oko Xbox Gift kartice

Danas sam kupio ovaj xbox steam gift karticu u vrednosti od 5 dolara,i od koji sam dobio aktivirao na racunaru tamo na xbox live,kod prihvacen i stoji mi 5 dolara raspolozivo ali meni nije jasno kako da to koristim u kupovini jer imam xbox one konzolu.Nit mogu na win 10 nit na konzoli a meni pise raspolozivo 5 dolara,ako moze neka pomoc posto sam ovo prvi put uzeo

Odes na store i nadjes sta hoces da kupis za tih 5$. Nakon toga kad kliknes buy izaci ce ti metod placanja, kliknes na tih 5$ i caoooo!
Opusti se deckonjo, ne mozes nikako da pogresis

Sad gledam greskom sa aktivirao kod na starom nekom nalogu a ne na ovom sto sad koristim na konzoli,sad dal se moze to prebaciti sa racuna na racun

102 posto nema sanse

Jedino da sa tog naloga, kupiš nešto kao Gift i pošalješ sebi na nov nalog ili samo iskoristiš code posle kupovine na novom nalogu.
Buy Sonic Mania   Microsoft Store

hvala momci puno

sad sam kupio kao gift stigao kljuc sve ok,samo kada hocu da aktiviram kljuc pise kupljeno u drugom regionu i nemoze da se aktivira instalacija,moj trenutni region je Amerika,ne znam sto nece,ako moze pomoc

Ček, da li ti je stari nalog isto USA ili je UK? I proveri da li ti je novi/trenutni nalog USA.

trenutni nalog na konzoli je USA,a ovamo na PC kad sam kupovao trazio mi je adresu neku da ukucam ja sam uzeo neku iz Cikaga bezveze nasao na netu i postanski kod,ja sam ovaj stari nalog koristio jos dok sm imao Xbox 360,ne znam kako da provjerim na kom je on bio regionu

tu je mozda problem

ako mozes da mi objasnis kako da provjerim ovamo na racunaru kada udjem kako da provjerim na kom je regionu to bilo

pre mi je bio na konzoli bio region Nemacka pa sam ja to prebacio na USA

Sad gledam region na konzoli prebacen na USA,medjutim sad sam pokusao da pokrenem i ovu The CW aplikaciju medjutim pise kao ne moze za moj region samo US a meni namesteno na tom regionu.Nista mi nije jasno.Jos sam sad dva puta sve ponovo odcekiram Ameriku,restartujem konzolu,ponovo se ulogujem i opet nece.Cene u Story modu u dolarima sve izgleda ok

Za aplikacije ćeš teško prevariti Xbox da si iz USA. Ako nam prolaze plaćanja, aplikacije koje imaju jak region lock će već teže proraditi.