Pomoc !!!

Poz, svima, imam jedno pitanje, kada je neka slika crna vidim kao da pikseli kako da kazem trepere, nije samo kada je crna pozadina, posto ne mogu da vidim kada su svetle boje, sada da li je to tako normalno ili je moguce da je problem u grafickoj.

Malo vise informacija…oko hardvera

rx 560 4gb

Driveri, los crack, mozda je do igre, da li se pokazuje to na svim igrama? Sve je moguce… Nismo mi svemoguci ovde i da citamo tvoje misli i probleme. Napisi kako i kada se desava.

Ma drajveri nisu, nego to se desilo kada sam ubacio kabal koji ide od modema u pc, i od jednom na ekranu su se pojavile vertikalne crno-bele linije, kao da je ceo sistem stao ali se cuo zvuk sa yta u pozadini

@Bezimeni
Kada zatražiš pomoć, moraš dati konkretne informacije.
Koji je platforma u pitanju, koja igra, kako se tačno manifestuje problem i tome slično.
Ako imamo više informacija moći ćemo bolje i lakše da pomognemo.

Kako je problem nastao sam naveo gore u recenici, jedino sto nisam rekao je da mi je CSGO bio upaljen u pozadini, ali sumnjam da to ima ikakve veze, posto koliko puta bude upaljen u pozadini, jedino na sta sumnjam je kabal koji ide od modema do pca, kada sam ga ubacio nastao je taj problem.

Mos def :joy::joy:

1 Like