Posao za hobiste - JTAG i zamena paste

Pozdrav svima

Imam Xenon konzolu sa mnogo starim dashom ispod 7371 verzije i zelim da uradim JTAG na njemu ali ne mogu da pronadjem nikoga ko radi JTAG, vec su se svi uhvatili za RGH kojeg cene 30-40eur…a ta cifra je po mom misljenju malo preskupa za JTAG s obzirom da se ne koristi cip. Placam 2000 din da mi neko uradi JTAG na konzoli i usput zameni pastu. Pozeljno je da se nalazite u blizini Novog Sada. Ako ima zainteresovanih javite se

pozz

Radim ja i mogu da uradim ako je CB odgovarajuci, ima i tx addone za aud_clam za JTAG… ? Kako nisi video oglas na forumu, posto je retko da se vidi xenon za JTAG a i 99,9% tih koji rade cipovanja nisu uradili RJTag a kamoli lepo nastelovali RGH da ima konstantno i dobro vreme… cena nije odgovarajuca za vise na privatne poruke.

Na Xenonu ne moze da se uradi RGH i r-jtag, to nisu znali , moze samo JTAG ako je odgovarajuci CB…

naravno ima odgovarajuci CB i sve uslove za JTAG, nemam nista od TX opreme…problem je sto nemam vise vremena ni zivaca, a ni odgovarajucih alata da radim po starinski LPT metodom…
jedino sto nikako ne mogu da pronadjem je dugme za PM na ovom forumu…ako mozes posalji mi PM pa da tamo nastavimo…pozz