PRAVILA za postavljanje oglasa----- obavezno pročitati i poštovati!

Ajd da se ne ljubimo… heheheheh

ne moze laptop niti mobilni niti bilo sta sto nisu konzole i igre za iste i oprema, takva su pravila…

Malopre sam postavio oglas, tj “konkurisao” za postavljanje (:D) i moderator treba da odobri, ali evo javljam se UNAPRED tj PRE ODOBRENJA i izvinjavam ako krsi pravila, hocu da dam do znanja da sam procitao pravila ali par sekundi posle postovanja :confused:
Radi se o dva boxa ORIGINAL blu ray filmova, znaci nije igra, ali je vezano za konzole zato sto imaju citac blu ray izdanja, i iz tog razloga sam postavio oglas jer se filmovi mogu gledati na konzolama i samim tim sam to imao na umu.
Jos jednom izvinjavam se ako filmovi ne postuju pravila, ali evo javio sam se.

na zalost ne, mislim tom logikom ispada da mozemo da prodajemo i WiFi kartice neke skroz leve jer jelte konzole imaju Wifi… Ili rutere i tako dalje i tako blize

Moramo da dodamo malu izmenu u vezi postavljanja oglasa.

Kao sto znate otkako smo na novom forumu, ukinuli smo post limit na postavljanje oglasa. Tako da svako ko se pridrzava pravila napisanih u originalnom postu, moze da postavi oglas.

Medjutim i dalje stojimo iza toga da nismo pijaca niti planiramo da postanemo ista.

Videli smo par puta da dodju ljudi, registruju se i postave oglas.

Obrisali smo te oglase, jer ipak smo stava da samo pravi clanovi foruma mogu da postave oglas.

Tako da smo odlucili da usvojimo limit od minimum tri meseca od registracije na forumu. Svako ko postavi oglas a nije registrovan na forumu duze od tri meseca, njegov oglas ce biti obrisan.

Hvala na razumevanju :slight_smile:

6 Likes