Off topic/spam tema

Ljudi jel se slazete da postoji tema u okviru off topic podforuma? Moze i neko glasanje da se organizuje? :smiley:

Zar nije bolje grupa na fb i milina nema moderatora admina i ostalih da smetaju

Pa ne znam da li svi imaju fb, u tome je problemā€¦

Onda pitaj @nikola

Samo ovde nema takva temaaa

Ja nemam fb i twiter. Moja prava su ugrožena!
Bilo je pokuÅ”aja takvih tema al uvek padnu u zaborav. Nekako je najslađe kad spamujeÅ” svežu temu.

1 Like

18+ tema neće da se desi, a za offtopic temu ćemo da vidimo, ionako nisam ja jedini moderator.

1 Like

Samo off topic tema bez 18+ :smiley:

A treba Robotnjika iscimati i caoā€¦

Mora malo komuna da se saslusa :stuck_out_tongue:

I tema ne mora da se zove off topic vec moze caskanje ili sl :smiley:

Da bratić, ā€œkomunaā€ ispadosmo ja,ti i profa.
Mi smo jako bitni,ugledni članovi akademije!
Hahahaha

Kad shvate koliko smo mi bitni, bice kasno :frowning: Umrecemo od ciroze jetre :joy::joy::joy:

Ja ne! Kupujem kozu i pijem samo koziju surutku!

Ne bih da mracim ali nije li vecina nasih tema off topic/spam :smiley: :smiley: :smiley:
Ajmo realno!

1 Like

Nije Marko. Ja sam samo offtopic. Niko drugi. I @Supersoldaten AUTOMATON!
Hahahahaha Ne kapiraju ljudi suŔtinu.
Ozbiljno razmiŔljam da uskoro zatražim razgovor sa predsednikom !

Ti si broj jedan :slight_smile: ali nisi jedini. Pogledaj teme svi baljezgamo po raznim temama svasta.
Ali nema nas ovde puno niti ima puno tema novih. Tako da znaci nekad i neko lupetanje pa ljudi vide, pa pokrenu dalje nesto vezano za temu.
Samo je bitno da se ne predje granica dobrog ukusa.

Pa ti dodaj malo paprike da zacinis ukus :smiley:

Ne trebam ja da gledam teme vec moderatori.
Al to vam je deco već druga pričaā€¦

Rekao bih da je ā€˜sta vam je danas ulepsalo danā€¦ā€™ u sustini off topic tema. Tu odes kad oces da rasteretis dusu, ma koja tema da je. A posto obicno imamo nekakav stav o onome sto pisemo, tehnicki potpada pod pitanje dal nam ulepsava ili kvari dan.

Bilo je ovakvih situacija i ranije, gde se dve teme preklapaju do te mere da ljudi ne znaju gde da sroce misao. Pa se vode iste diskusije na dva mesta, ili jedna tema cveta a druga stagnira.

Ja sam uvek za to da se bude fleksibilan po pitanju off-topica dokle god je diskusija zanimljiva (a da threadova bude sto manje). Nema puno veze sto tema skrene niz neku stranputicu, ako drzi paznju. Na svu srecu, takav je obicno stav i ovog foruma, so itā€™s all good.

EDIT: pametujem ovde, pa tek onda vidim 60+ novih postova u ā€˜ulepsalo/pokvariloā€™, a pola njih o alkoholu, hahaā€¦ pocinjem da shvatam potrebu za off-off-topic temomā€¦ :smiley:

1 Like

Da n00dle,ako je o alkoholu to je straŔno.
A ako je o uređenju prostora i o zimskim gumama,to je potpuno ok. Predsedniče,omogući mi liniju za razgovor. Viber.

1 Like

Ni u smislu p0rno teme, nego je neko prokomentarisao da dajemo los primer deci zbog alkoholaā€¦

1 Like

Kojoj deci, kad su deca gora od pleje bar 2 putaā€¦ :smiley:

1 Like