Preorder 2020

Evo i prvih informacija.
Za sada je potvrđena nabavka jedino Xbox konzola, te molim sve zainteresovane za preorder da mi se jave na mail: [email protected]

Cene su sledeće:

Xbox Series S 500GB - 320€

Xbox Series X 1TB - 510€

18 Likes

Nah, sačekaću ps5, ma koliko god to dugo bilo.

Ovakve cijene i uslugu nećete nigdje naći, svaka čast!

2 Likes

Ja poručio sx još pre mesec dana, treba da mi stigne iz Madjarske i to za friday 13th :grinning:

Cene odlicne. Cekamo PS5. Nadamo se da ce ga sto pre biti u opticaju. Mada ja mislim da ga mozemo ocekivati tek pred katolickog Bozica.

Cene odlicne!Mail poslat

1 Like

Kako brat Jandža promeni profil sliku. Od PS4 See the future u Xbox :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

4 Likes

:rofl: :rofl: :rofl:…imao sam sony konzole od 1 do 4.Sad sam resio da malo predjem na drugu stranu.Da probam Forzu,Gears-e i itd…

7 Likes

Lepo je to, ali preletis suptilno ili kao vecina ovde, pravi se munj munj, nemoj ovako bas :rofl:

1 Like

Malopre okrenuo Games gde sam preorderovao ps5. Kazu da je sve isplanirano za 19og i da nema informacija o odlaganju. Videcemo, ali cisto rekoh da podelim sa vama…

1 Like

Moja greska…jesam malo poleteo :rofl: :rofl: :rofl:

Dobrodosao u zelene. :joy:

1 Like

Jel im bese platio unapred?

Bolje vas nasao :smiley:

1 Like

Jeste. Svi koji smo uradili preorder smo platili odmah. Čak znam ljude koji su pozvani i receno im je da nema vise konzola da su “ispod crte”.

Blam. Vrlo ozbiljnu pricu su odradili sa pre-orderom i nasi.

Pa jeste tako realno. Ali meni se ne zuri, bitno da sam je platio, jer bi 100% potrosio te pare i sada bih se vec dvoumio izmedju ps5 i series X. Ovako taknuto maknuto, nema dalje :rofl:

1 Like

Ma to gde pise tako je cista ludost platiti unapred. I ovo moje je, ali to je kraj… :upside_down_face:

Fun fact: ja sam u martu 2014 god uzeo xbox one, jer nije nigde bilo PS4 da se kupi, 4 meseca posle releasa… (ispala dobra odluka na kraju :grinning:)

Nadam se da nece biti ista situacija sa PS5.

2 Likes

Bump za Nesin post posto se izgubio u našem dopisivanju:

:video_game:Evo i prvih informacija.
Za sada je potvrđena nabavka jedino Xbox konzola, te molim sve zainteresovane za preorder da mi se jave na mail: [email protected]

Cene su sledeće:

Xbox Series S 500GB - 320€

Xbox Series X 1TB - 510€ :video_game:

3 Likes