Primedbe i predlozi

Dragi clanovi imam par pitanja za vas pa ako bi bili ljubazni da nam date povratnu informaciju kako bi se poboljsali…

  1. Da li su stvari na forumu dovoljno objasnjene, oko rezanja, tutorijala, rgh i slicno i sta po vasem misljenju treba ispraviti/preraditi?

  2. Da li jos nesto treba da uvedemo, objasnimo, resimo?

  3. Imate li problema sa pretragom?

  4. Nesto drugo, trece?

Otvoreni smo za svaki vid predloga, primedbi, kudjenja i slicno :slight_smile:

Po meni je sve detaljno objasnjeno i uredno odradjeno i ako sam se ja snasao i uspeo da iskoristim sve sto se ponudilo, verujem da ce moci svako drugi. Ovaj forum ima toliko dobre clanove i tako jaku pomoc i uvek raspolozene clanove da pomognu da ja do sada nigde nisam nasao toliko dobre ljude i administratore kao sto su na ovom forumu. Momci, svaka cast i samo tako nastavite :wink:

  1. naravno da nisu,jednostavno niste se dovoljno potrudili,moze to mnogooo bolje,kad bi ste krenuli da crtate najbolje bi bilo,ipak ima nas mnogo koji ne razumemo ovo ,ocemo live support 24/7!!! [:smiley: :D]
  2. uvek moze jos,da se pojednostavi sto je vise moguce,da ga od jednog koraka pojednostavite bar na jos 3.
  3. ufff itekako,stv. je mnogo nepregledno!
  4. ma mogao bih ja da pisem do sutra,jednostavno sredite ovo gore pa cemo krenuti da ispravljamo i drugo

sarkazam ON >:

Intruder ovo za Search jer ozbiljno ili ne? sarkazam ON ili OFF u njemu?

sto se tice support-a 24/7 moze da se stavi CHAT za support ali to bi bilo toliko nepregledno i pogubno po ceo forum jer bi kocio zesce a i cemu svrha foruma onda, taj chat niko unazad nece moci da vidi i bilo bi kao da na gomilu bacas nesto. Neko nov da dodje ne bi se snasao uopste, chat ala E3 kad bude, a znas vec sta se tu desava hehehe i to bi zahtevalo da neko sedi uz komp 24/7 bar neko od nas i da mu se jos palca za to a to trenutno nece da moze

ajmo dalje…

Iskreno, nemam nikakve zamerke. Svaki tutorijal detaljno objasnjen, neki sadrze i slike, search opcija je skroz ok, pronadjem sve sto zelim. Sto se ljudi tice, uvek je tu neko da pomogne, saslusa, podeli neki savet, nebitno da li su konzole, televizori, mobilni telefoni, PC ili nesto peto u pitanju. Ljudi ce sigurno pomisliti da pisem sve ovo jer sam “Gold” ali nije tako. Da nesto ne valja, prvi bih rekao i to zna vecina ljudi na forumu. Keep up the good work guys. :beer:

Sve je vrhunsko, jedino je pretraga losa, ponekad izbacuje skroz nebulozne rezultate… :slight_smile:

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk 4 Beta

ja jedino sto mogu da kazem za sebe i za nas iz admin tima da je normalno da nam nekad “pukne” film i da delujemo strogo ili drsko, ali zapravo nije tako, jer svakog ko nesto ne radi kako treba, ili krsi neko pravilo, opominjemo 2 do 3 puta pre nego sto svi donesemo odluku sta uraditi sa takvim clanom. Dakle niko od nas iz administracije i mod team-a ne donosi odluke sam vec svi zajedno… Tako da ako je neko lenj da procita nesto i otvoreno to kaze bice isto tako upucen gde da procita jer da se ponavljamo vise puta ne ide… Takodje pravila postoje i tu su da bi se procitala, prema tome smatramo da ste ista procitali prilikom registracije i po istim se i vodimo, jer se potvrdjuje to prilikom registracije

e da Search ima malo mana jer nalazi sve gde se spominje trazena rec, tako da ako se unese KAKO DA NAREZEM IGRU, on ce da trazi i DA i KAKO

postoji ADVANCED SEARCH opcija odmah ispod search polja, gde se u SEARCH SINGLE CONTENT moze filtrirati nacin pretrage da bude mnogo precizniji, tipa da trazi samo od odredjenog clana postove, da trazi samo postove, samo teme, da sortira po datumu, kljucnoj reci i slicno

ako cemo iskreno pa i Google nije svemocan :smiley:

Sta god da se uradi, uvek ce se naci neko da ga mrzi da cita, vec otvori temu, pa da mu drugi nadju odgovor. Prvo sam pomislio da bi bilo najbolje otvoriti FAQ temu koja bi se povremeno updateovala, ali vidim da je to pokusavano, a i ovako se ne citaju teme koje su stickovane, tako da ne bi ni ovo ._. Sve u svemu, ne moze se nesto mnogo bolje, kada je problem u clanovima, a ne u adminim i mod timu

i mi smo ljudi, i mi smo bili obicni clanovi, nismo babaroge

Chat nikako, kada su neki gaming sajmovi ok u protivnom postovanje ne bi imalo smisla i ne bi koristilo drugim clanovima kao biblioteka, prosto ne bi bio forum nego chat kao IRC, skype…

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

to sam i ja rekao, samo iz tog razloga nema chat-a jer se gubi smisao foruma, kao skupine svih postova trajno

To je do vBulletina. Na svakom je pretraga nebulozna.

pa da i trudimo se mi da ga optimizujemo ali ne vredi nije do nas jer na neke stvari ne mozemod a uticemo, menjao bi se onda forum iz korena, jedno da se namesti povlaci jos 2-3 stvari da ne rade…

A da li moze da se nekako ubaci Google prilagodjena pretraga? Mislim da bi to dovelo pretragu na ono pravo?

Moze.

Ajde videcemo ako postoji ta opcja, trebalo bi da da, samo ako ne zahteva zescu preradu foruma, onda smo u buli…

Pretraga je super samo se malo mora pogledati u advanced opcijama. Da nije robotnjika ne bih ni znao sta moze :slight_smile:

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 4

Jos jedna stvar, koja me pomalo nervira jeste sto za odredjenu igru ne postoji tema u koju bi islo sve, kao sto to radi vecina foruma.

Ovde npr. za GTA V ima otvoreno 50 tema, a sigurno da bi bilo bolje da je sve to lepo skupljeno u jednu, pa kad neko hoce da sazna sta se od pocetka desavalo, on prelista celu temu i odmah zna.

http://www.xboxrepublika.com/xbox-360-video-igre-i-vesti/2933-nova-pravila-u-forumu-xbox-360-video-igre-i-vesti.html

Pozz, ne znam dali je do mene, ali beđevi vam nisu centrirani sa Avatarom, a po mom misljenju bi bilo bolje da su iste mjere, tj. jednako centrirani, jer mi sad ide nekako u “lijevo”, ovo je mala “greskica” , ali opet bi bilo ugodnije oku, tj. vise bi se uklapalo tako, jer je sad nekako kao da “bjezi” , eto to je to od mene za sada, LP. :slight_smile: