Primedbe i predlozi

Posto sam poznat po glup predlozima koji uvek budu odbijeni, sad mi je jedna bas pala na pamet…

Posto ste rekli da cete praviti rez u broju administracije, mozda ce ovaj predlog delovati kontradiktorno, ali dobro.

Predlog je sledeci, da postoje “Mini-admin-i”. Pre svega da budu admini jednew odredjene teme koju bi oni vodili, i kojoj bi se mogli posvetiti, znaci ne ove obicne teme koje pokrivaju admini vec neke njihove teme koje bi oni vodili, tipa saveti itd itd…

Mislim da je teze izvodljivo ali dobro, moje je da predlozim… :smiley:

A da malo obrazložiš šta misliš pod mini admini?
Zato što trenutno postoje administratori, super moderatori i moderatori.

Koja bi razlika bila izmedju njih i danasnjih moderatora?

Vjeruj mi da nas i ovako ima previse. Posao koji se obavlja kao admin ili mod je porpilicno minoran, tako da je predlog za smanjenjem administracije u potpunosti podrzan od strane iste (bar nas par koji smo pricali o tome). Ja se licno ne sjecam kada sam nesto kao mod radio, eventualno neki infraction ili brisanje uvredljivog posta, ili odobravanje oglasa. Kako sam sada 99.99% vremena na telefonu, vise ni ne odbravam nove clanove. Vjerujem da je tako i ostalima.

Mi smo mali forum, svi koji su ovde su relativno dugo vremena clanovi, i znaju sta se smije, a sta ne.

Dakle, odbija se tvoja ideja :smiley:

Pa recimo da vode svoju neku temu gde bi oni imali sve te mogucnosti koje imaju admini, kako bi sami mogli da sredjuju temu po svom ukusu, bez da iko drugi ucestvuje…

Deluje konfuzno malo…

Nisam baš siguran da li sam shvatio šta predlažeš, ali mi to delimično zvuči kao da želiš da postoje Blog teme?

Nesto u tom fazonu gde ce jedna osoba voditi tu temu ili vise njih… :smiley:

Kojoj bi svrsi taj sistem sluzio? I sta mislis, koje bi prednosti bile u odnosu na sadasnji tip administracije?

[SIZE=5]Dragi clanovi

Imam jednu molbu ne znam bre vise ni kako da nazovem, aliiii da li moze na forumu da se pise normalno? Da li je to problem?
Znaci evo danas sam ja licno odgovoran za banovanje mase clanova samo zato sto se ponasaju kao deca i ne vide dalje od MS. Ne kudim ih niti zelim da branim ni njih ni drugu stranu niti da kudim drugu!!!

Dalje, pokusao sam normalno da smirim strasti, ne ide, pokusao sam da budem stoka, jos gore? Pa na SVAHILI da pricam mozda bi razumeli, ne? Moralo je tako da bude, sa tendencijom da i ja licno budem banovan, ako tako ostali misle ok banujte me nemam nista protiv. Ali neko mora da reaguje.

Sta je problem? Problem je sto neko ko nema XO konzolu se trudi da pise vesti o istoj, opravdavajuci svoj GM status, dok ljudi koji imaju XO konzolu ga iznapusavaju samo tako, coveku normalno pukne film i napise malo degutantan post. To dalje eskalira u opstenarodni rat i prozivanje na sve strane, ali cim sam se ja uklucio (dosadan sam sa ja ja ja) onda su napali mene u fazonu aaaaaa vidi kako se admin ponasa vidi ovo blaaaaaaaaa. Pa kad vam lepo kazem vi ignorisete a kad kazem malo ostrije vi me osudjujete i pravite zrtve od sebe. Bas lepo zar ne. Znaci ja ne smem da koristim svoju funkciju nikako?

Nije pretnja, ali je samo postovanje pravila, ko gresi bice sankcionisan, nema veze koju titulu ima ili ko je ili sta je. izuzetaka nema, kao sto rekoh ni ja nisam izuzetak i mogu biti banovan takodje!!!

Dakle, MOLIM VAS PREKLINJEM VAS KUMIM VAS pokusajte da budete objektivni i da vodite normalnu diskusiju, vecina ljudi ovde nema sve konzole, neki nijedu a umeju vrlo dobro da pisu vesti o svemu, to sto oni nemaju neku od konzola ne znaci da manje znaju ili s emanje interesuju o oistoj od vas koji je imate i da je vase svetinja!!!

Znaci ako moze tako moze, ako ne ajd da se rasturamo svi u tri lepe i da se pobijemo lepo

Dalje, imate dugme REPORT POST, apelujem (kao Vucic :P) da ga koristite, prijavite ono sto mislite da smeta, na taj nacin nam pomazete da vidimo gde dolazi do greske i sta treba u kom pravcu usmeriti da bi nam svima bilo bolje!!!

Ne znam vise ni sta da kzem, zgranut sam ponasanjem svih nas kolektivno!!!

jos nesto masa ljudi smatra da smo podeljeni u neke tabore?!?!?!

Znaci to onda da nekim ljudima treba zabrantii da pisu u odredjenim temama, jer se vama licno to ne svidja?!!?! Nemojte ljudi molim vas nije fer i korektno!!!
[/SIZE]

da dodam i jos nesto, ko god da ima neku primebdu koliko god crna da bila, slobodno iznesite, ovaj deo za to i sluzi, osecam se glupo kao roditelj kad vice na decu a nije mi to poenta niti cilj

Wow, prvo sam mislio pisati naširoko i obrazlagati neke stavove koje sam video ovde, bez ikakvog prozivanja i upirivanja prstom, makar to bilo i u digitalnoj formi. Ipak, stvar se otrgla kontroli (davno pre ovog današnjeg masovnog lova na “veštice”) i valja uprljati ruke, makar to i značilo da ću se po poslednji put naći na ovom forumu. Ja lično izazivam tebe Daemone i tebe StudioVPC da lepo sednete i uporedite postove Prekanatorove i Garrus-ove, Prekanatorove i Grandmaster-ove i Prekanator-ove i bilo cije druge. Što? Pa ako nađete da je taj lik ili ja ili bilo ko (a da je, po vama barem, xbox fanboy) uleteo u bilo koju PCMR, PS4 MT i postavljao brojke, davao komentare i iznosio mišljenja bazirana na čitanjima sveznajućeg reddit-a i ostalih papazjanija, onda mi lepo javite da ja idem od kuće do kuće ovim likovima lično da im se izvinjavam. Izuzmite ove poslednje, jer ste vas dvojica podjednako krivi za ovaj flame **** war koji je nastao i koji se i dalje proteze. Brojke? Pa ljudi moji, naravno da me brojke interesuju, što da ne, interesuju me koliko i stanje u kineskom selu “Kukumenitebisebi”, ali to ne znači da ne treba da se o tome sastavi jedan ili dva posta. Ono što je meni (a verujte i mnogima drugim) interesantnije je drastičan pad kvaliteta postova i tih vaših nazovi diskusija kako u ovoj, tako i u bilo kojoj drugoj temi. Pre nekoliko kada se ovaj problem pomenuo mnogi su argumenti bili da smo mi (neki imaginarni tabor Xbox fanboy-eva u kojem članovi ližu svoje džojstike i koji spavaju sa kinect-om u krevetu) neaktivni, te zato nema i kvalitetnog štiva o kojem vredi polemisati. Samo i ponavljam, samo zbog toga sam se aktivirao i davao svoj maksimum na poprilično neaktivnom forumu gde dva lika biju lajkove jednom adminu (jedan drugom takođe) i gde su se svi očito podelili u neke ekipe. A jbg, meni ovaj forum drag, dragi mi i svi vi koje isprozivah i ne isprozivah, baš zato što je ovo forum gde bi svačije mišljenje trebalo da se uvažava, ali brate - vi ga preteraste. Kad već banujete i brišete (ili ne brišete postove, I really dont care), što ne izbrisaste onaj post u Fallout 4 temi koji je prvo bio offtopic, a drugo je bio uvreda za sve nas iz imaginarnog tabora Xbox fanboy-eva koji onanišemo svaki put kada zasvetli ono xbox dugmence na džojstiku, a ta uvreda je bila vezana za prodaju igre lare kroft (zamalo napisah kfor sve te ****lo, Bog Jedan zna šta bih time pokrenuo) jer lik kaže sledeće: “Prodavaće se bolje kada izađe na pravoj konzoli”. Na “pravoj” konzoli. I to nije za brisanje, ban, a ovo ovde jeste? Loši ljudi moji, loše. A što se brojki tiče i svega ostalog, smeta meni i smeta svima ostalima što su neki mirođija u svakoj čorbi, pa i našoj. Brate što je tebi bitno da postaviš brojke o tome kako se neka igra prodavala ili ne? Evo, ne tvrdim da nije relevantno, ali kako i zašto na tebe utiče činjenica da se neka igra nije ili jeste dobro prodavala? Jel to znači da si deo populacije koji kao ovce kupuju sve što i drugi, jer si tako deo većine? Ili glumataš hipstera i ono, nećeš da kupuješ ono što drugi kupuju i igraju? Ne kontam majke mi moje mile, pa nek je forum svih foruma, ne kontam što je bitno za diskusiju koji je smrdljivi amer, kinez, rus, pakistanac ili šveđanin kupio određenu igru ili ne. Ali opet, ne kažem da to ne bi trebalo da bude na forumu, samo smeta kad to uradi lik koji niti poseduje konzolu, niti igru o kojoj kači brojke; a po konzoli koju ne poseduje piša i pobrojava nepotvrđene Sony ekskluzive ko devojčurak omiljene holivudske glumce. Ako je to forum, a što ne odete na neki forum gde se govori o seksualnim pomagalima da i tu google-ate brojke i činjenice? Mislim, isto mu dođe - lepo odete i napišete, ja lično ne koristim plastične pimpeke, nisu moja šoljica čaja, ali evo da vam ja sada malo solim pamet o tome kako se ovaj ili onaj model prodaje ili ne. Forum, razmena mišljenja, diskusija. Stvarno me ne interesuje da li će neko da se uvredi ili ne, činjenica je da posetilaca ima koliko i dlaka oko moje stidne zone (a ja se redovno brijem btw), pa više i nije fora da se igramo na finjaka. Svaka vama ljudi čast, da ste živi i zdravi, ali kako se ponašate i kako vodite ovaj forum nemoj da vas začudi ako za par meseci samo vi admini budete aktivni i jedini posetioci istog. Im out.

Titula nema nikakve veze sa mojim stavom. Isto sam govorio i kao zelen i kao gold. Boli me ***** za neki status na forumu. Niti sam se kandidovao niti sam od ikog tražio. Čak sam više puta rekao da mi se skine status jer mi je muka određenih članova koji su povezivali moje stavove sa statusom. Boli me ***** za moderatora, boli me uvo za sve. Ako hoću, ima da kritikujem bilo koju konzolu, igru ili pak čoveka. Moj stav je samo moj i ničij drugi.

Što se tiče posta koji si naveo, ne mogu svi da budu u svakoj temi. Ja sam samo jednom ušao u Fallout temu i to je to. Imaš report pa prijavi post. Evo, prijavi ovaj.

Ako hoćeš da postuješ, slobodno, ako nećeš, ne moraš. Ja nikog više ne molim za bilo šta kad je ovaj forum u pitanju. Sad će mi valjda i skinuti status, što će biti veliko olakšanje, jer mi se sere kad god izbije neko ******. Odoh i ja da igram igre i da budem zauzet da ne mogu da postujem zbog dobrih igara. Hasta la vista.

Za sve ostalo u primebde i predlozi, isto bih napisao sto i kolega daemon iznad :wink:

Evo da iskoristim ovu priliku da se izvinim ako se neko nasao uvredjenim ( al’ stvarno ne vidim razloga za to ) tim postom sa dedom i glupostima, post je obican meme/zeje*ancija sa interneta, stara skoro 10 godina, kacimo takve stvari svakodnevno…

Okacio sam post o prodaji igre, jer sam smatrao da ce nekom mozda biti interesantno i da ce ljudi mozda prodiskutovati zasto je to tako. Neki dan je cak otvorena zasebna tema za prodaju kopija Assassin’s Creed, i niko se nije zalio na istu, a i ne vidim razloga sto bi. Prodiskutovali smo i nastavili dalje. Gaming forum, pricamo o igrama… Ali ok, ljudima se nije svidjelo iz ovog ili onog razloga, skocili su iako su mogli da ignorisu a meni je vec bila “puna kapa” prozivanja, pa sam okrenuo na zeje*anciju ( mozda neukusnu ).

Smatram da ljudi trebaju da pisu o svemu i svacemu ako imaju sta da napisu i ako je u sklopu teme. To sto ja nemam XO, ili neko drugi nema PS4 ili neko treci nema PC ne mora da znaci da nam je zabranjeno da pisemo, zar ne? Ja volim igre a ne platforme, volio bih da mogu da igram sve ali ne mogu. Ako pak gresim, neka mi neko ukaze na to, pisacu samo u PC sekciji jer PC i imam i dobro, svi sretni.

U zdravlje ljudi.

Svi koji su ucestvovali u sukobima, neki krivi vise neki manje su dobili ban.

Svaki naredni clan koji se buni zbog bana ili pita zbog cega, kako, sta, dobice jos 7 dana ban ili dobiti produzeni ako je vec banovan.

ja nisam, ne moze tako!
solidarisem se
cepi mi negde do pred e3 ban :wink:

Uvek isti prave isti problem. Nikad nisam pricao da je nesto najbolje jer to ne postoji, svaki korisnik ce u svojim ocima idealizovati neki produkt i za njega se opredeliti. Ako sam ja izabrao PC, to ne znaci da je PC najbolji i da ne bih nabavio i konzole, vec mi je tako odgovaralo u tom trenutku i to je bio moj izbor. Da li je najbolje? Ne. Da li je meni najbolje? Da.

Uvek gledam da postavljam sto vise informacija u vezi svih igara, jer smatram da su informacije korisne. Kako je vec rekao bleko mi smo gejmeri i volimo igre, a ne platforme. Iovako je to promenljivo iz generacije u generaciju.

Sta se desilo ovdje ljudi, neki se banovi pominju, neka frka, sta sam propustio? :smiley:
Neko spremanje za Episode 3 or what? :smiley:

Malo je besmisleno traziti da clanovi daju predloge kad vi admini ne mozete da se dogovorite izmedju sebe.

Ljudi nije me bilo na forumu, vidim da je izbilo neko sr**e, bas mi je zao zbog toga. :frowning:

Ne treba se svadjati i biti dzangrizav o tome sta je bolje, svi mi imamo nase misljenje i nas ukus i to treba postovati, i kada se ne slazete sa tim… :smiley:

Mislim da je dante najbolje rekao sve i da ne treba dalje razglabati jer se svodi sve na to i samo to sto je on rekao. Treba samo normalno komunicirati, a to nesto teze ide u poslednje vreme svima nama…