Primedbe i predlozi

Uvek se moze umesto tapatalk koristiti XBR Mini: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.vbulletin.build_1376

Ja sam ga instalirao pre dva-tri dana i funkcionise odlicno.

EDIT: To je naravno samo za android korisnike, probao sam naci ali izgleda da nema za iOS.

EDIT: Imam ja predlog ako je moguce, da ako na primer ja dam zadnji odgovor u temi i zelim jos nesto dodatno pitati nakon recimo 12 sati, pa da ne bi pravio dupli post samo editujem svoj prehodni i da se to racuna kao bump teme da ipak ljudi koji prate temu mogu videti (znaci da se tema vidi kao neprocitana).

hmmmm radimo na tome sto si napisao, u principu spajanje postova i bump radi ali na 5 minuta samo, trebalo bi da aktiviramo i opciju da se spoji post u slucaju da je tvoj post bio poslednji ne vezano za vreme postovanja…

malim koracima ali bice :slight_smile:

da se primetiti da radimo na svim sugestijama :slight_smile:

Prijedlog: Da kada vam netko da “like” - “Hvala za post” da dobijete obavijest.

ne moze to, bilo bi preveliko opterecenje serevera, ali i neizvodljivo je trenutno da stize mail za to npr. Ti imas obavestenje tj ukupan broj svih thanksova u svom profilu pa odatle mozes da pratis

Zanimljivo ali mislim da nije potrebno, zato celi fb secka i sve ona obavestenja LIKE-ovi opterecuju FB farme server.

@studiovpc pa ne lupaju ljudi na forumu po celi dan thanks :slight_smile:

Za greške kriviti Tapatalk 2

Pa ima vBulletin opciju da ti posalje obavestenje kad je neko kliknuo Thanks. Stigne ti slicno ka privatna poruka.

Ima u settings za svaki profil valjda moze da se ukljuci cini mi se… To ko hoce po defaultu nije ukljuceno

Sent from my HTC One X using Tapatalk 4

EDIT:

Zapravo nema nigde ta opcija ni zasebno po profilima ni ovako u globalu, nije ovo sastavni deo vBulletin-a ovo je plugin pa se drugacije ponasa, verovatno postoji neki drugi koji ima tu opciju… ajd videcemo ako moze

Ima mod za to, e sad ne znam koliko bi usporavo Forum, ali mod je mal i jednostavan pa nebi rekao da bi “stetio” , a i opet, nije neki veliki prijedlog, ali male sitnice mogu dosta poboljsat Forum i tako to … :slight_smile:

bice razmotreno, ali ne obecavam nista, nije do mene, svi odlucujemo zajedno

Mislim da nije toliki problem za notifikacije za “Thanks” koliko je pitanje kompatibilnosti plagina koji to radi i plagina koji mi imamo instaliran. Imate link za taj koji obaveštava o kliku na thanks?

Za sta ce ti ovo, to ni jedan forum nema, bespotrebna stvar…

Drugo je da dobijes obavestenje kada neko citira tvoj post, to je ok…

@robotnjik

Uclani se na ps3hax.net pogledaj levo sto imaju drop down menu sa nktifikacijama za like, mention, pms, quotes, sve na jednom mestu, mnogo fino izgleda… E to nije lose

Sent from my HTC One X using Tapatalk 4

Uopce nije istina, samo ako si bio na par foruma (najcesce na vBulletin forumima) to bi morao vidjeti!

@robotnjik

Ja znam jedan dobar mod, ispod posta pise tko je lajkao (kao i tu) i na profilima clanova ima button gdje pise datum i tko mu je lajkao koji post i kome je on lajko.

Eto, ja samo kazem, predlozio sam jer nije lose, a sad kako vi ostali zelite tako ce i biti… :slight_smile:

a gde se dede xbl top 20 lista?

Jel moze da se kada se vrsi pretraga rezultati prikazuju kao poruke, a ne kao cele teme. Ovako kad recimo nesto trazim sto sam pre zapazio i ukucam kljucne reci, izbaci mi celu temu od 50 strana i ajde ti sad nadji tu sta ti treba…?

'nuff said


Ja to nisam video…

Gde je to, ja to nemam?

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk 2

Kada ides na advanced search, obrati paznju da imas 2 taba - klikni na ovaj levo, search single content type.

Jel još neko ima problema da pristupi forumu sa tapatalka? Počelo danas da zeza na 4.4.2. Updateovao na 4.4.4 i ista stvar. Brisao i cache, ni to ne pomaže. Javi mi svaki put

Package file version doesn’t match with the installed version,please goto your forum’s Admin CP->plugin&products->manage products to upgrade by importing the latest installation xml

Jutros je sve bilo ok

To samo na Androidu ?? Ja koristim be problema pro verziju, objasnite kako vam izbacuje i gde?

Sent from my iPhone using Tapatalk