Primedbe i predlozi

Samo na Androidu sa tapatalka. Iz browsera na telefonu radi normalno. Pro i ja koristim, zadnja verzija 4.4.4 . Uđem u tapatalk gde sam logovan sa tapatalk id-jem, izaberem iz liste foruma XBR i tad mi izbaci to i vrati me u prethodni ekran tj da ponovo izaberem forum

Nisi jedini evo ima jos andorid usera sa foruma koji se zale. Verovatno je neko azuriranje radjeno bice reseno.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sredjen je problem, plugin na forumu je istekao

Sent from my HTC One X using Tapatalk

Kako onda na ios radio a na android nije ? A da iOS je life time licence :stuck_out_tongue:

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ja imam predlog da se uvede (Trade Count) znaci iskljucivo zbog dela za prodaju kako bi se lakse orijentisali…:smiley:

Ostalo je sve super.

Послато са Telenor_OneTouch користећи Тапаток 2

nije potrebno, thanks-ovi sve govore, kao i tema tamo koja se zove lista pouzdanosti clanova… sto se vise sitnih stvari uvode u forum, forum postaje sve sporiji i sporiji, brzina je koliko znam svima bitna :slight_smile:

Razumem gospodine!:smiley:

Послато са Telenor_OneTouch користећи Тапаток 2

Imam problem kucanja komentara u IE11. Moram nekada i po 3 puta da pritisnem slovo da bi ga otkucalo u comment box-u. Jel ima šanse to da popravite? IE11 je definitivno najbrži browser u 8.1 ali ima tako neke dečije bolesti na nekim sajtovima, među kojima je i xboxrepublika.

Nije do nas do ie je, vrlo rado da je do nas

Sent from my HTC One X using Tapatalk

Čuo sam da je prije neki dan IE ušao u Novu godinu :stuck_out_tongue:
Ja na Mozilli ni na Chromu nemam problema, pređi na njih, najbolje tako

Imam ja primedbu…tema se ne zove kako treba, zove se primeBDa :stuck_out_tongue:

Ja imam primedbu, trebalo bi pri registraciji da svaki clan dobije konzolu po zelji :smiley: Salim se, imam samo jedan predlog, a to je da dobijemo mogucnost uredjivanja svojih tema (zakljucavanje, menjanje naslova i tako to). :slight_smile:

nece moci :wink:

u stvari naslov moze da se menja na edit, ali ostale komande, jok

Imam i ja predlog… posedujem htc one m7 koji ima htc sense 5.5,htc je izjavio da ce i stariji telefoni da dobiju sense… bilo bi lepo (ako je moguce) da se odradi ovaj sajt u sens-u…(valjda se tako kaze),i tako postao prvi sajt o gaming kulturi sa nasih prostora koji se moze ubaciti u sens…(izvinite ako sam se negde pogresno izrazila,nije ovo moj reon😁)
Ako neko ne zna o cemu pricam,nek malo googluje,ne mogu nesto da postavim sliku…

Sense je radno okruzenje telefona, vezano je iskljucivo za HTC telefone nema veze sa sajtom i slicno… Da ne mislis mozda za aplikaciju za android telefone?

Sent from my HTC One X using Tapatalk

Posto je user interface, graficka optimizacija, izgled, addoni verovatno je mislila za telefon. Veliki izazov jer bi ovako nesto bilo veliki projekat od neke 0…

Poslato sa tastatrue koja pravi greske!

Mislila sam na htc blink feed… sad se setih

Neko mi uzeo avatar hehehehehehehehehe :slight_smile:

[QUOTE=FrankRibery;181368]Neko mi uzeo avatar hehehehehehehehehe :)[/QUOTE

:grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin: dopao mi se avatar,sta cu…s obzirom da sam postala clan pre tebe,da vratis avatar lopove​:grinning_face_with_smiling_eyes::grin::grinning_face_with_smiling_eyes::grin::grinning_face_with_smiling_eyes:

Frank, adrijanchica je stari uticajni clan foruma pa sta veli moras da slusas :slight_smile:

Poslato sa tastatrue koja pravi greske!

[QUOTE=M007P;181421]Frank, adrijanchica je stari uticajni clan foruma pa sta veli moras da slusas :slight_smile:
:wink::wink: imaš pivo od mene