Primedbe i predlozi

Kod mene isto sve ok preko tapatalka, sada sam probao malo.

I kod mene sve radi bez problema. Juce sam cak i nekoliko vesti postavio preko tt-a.

Sent using Tapatalk

Kad sam ispisao ceo post, ukapirao sam da sam malo zakompikovao, ali mislim da je poenta jasna… :slight_smile:

Palo mi je na pamet da bi mogla da se otvori jedna tema vezana za shareovanje PS4 naslova. Nisam hteo da otvaram nista na svoju ruku bez prethodne konsultacije, a i da proverim sta ostali misle o tome.
Racunam da smo svi ovde koliko-toliko medjusobno od poverenja, tako da cenim da je ostvariva zamisao. Ideja je sledeca:

Otvoriti temu u kojoj bi clanovi foruma koji vec shareuju a ne prodaje im se (ili iz bilo kog drugog razloga) mogli da menjaju ili pozajmljuju igre medjusobno (za stalno ili na odredjeni period). Da bi se izbeglo trolovanje na 100 strana, svaki clan bi imao po jedan svoj post koji bi u zavisnosti od situacije editovao.

Npr:

shubi-doo

Nudim: slot nosioca za Wolfenstein New Order
Trazim: slot nosioca za Metro Redux

Ako nekome odgovara ovo, kasniji dogovor bi se odvijao preko PM poruka kako bi se ,opet, izbeglo zagusivanje teme. Clan koji bi zavrsio sta je hteo edituje svoj post do sledeceg menjanja.

Recimo, dogovorim se ja sa, aj neka bude, WERTAom da obavimo ovu razmenu na 15 dana. Obrisem svoj nalog nosioca za Wolfenstein, dam mu podatke, on obrise Metro i da mi svoje podatke. Po dogovoru moze ostati i trajna menjaza.

To je to, zanima me koliko je moguce? Hvala na paznji. :slight_smile:

Mozda je bolja ideja da se napravi pod-forum, kao na Razmeni. Dobra ideja, razmisljali smo i ranije na tu temu…

Razmena je meni u neku ruku konfuzna, tamo zalazim samo poslovno i to samo u taj podforum koji si pomenuo. :slight_smile: Otvaranje celog podforuma je u najmanju ruku nefer prema Magic Masteru koji je sve ovo i organizovao. Par puta kada se neko raspitivao za detaljnija uputsva oko fantoma, guesta, mogao sam da okacim njegovo share-for-dummies uputstvo, ali mislio sam da nije u redu.

Vise sam zamislio kao jednu sticky (to sam zaboravio da napomenem, kako se tema ne bi brzo zagubila) temu i share nekomercijalnu zajednicu nas sa ovog foruma. Ne znam, kako vi mislite da je najbolje… Ja licno ne bih ucestvovao u temi na samom pocetku jer sam do sad uzimao fantome (Watch Dogs mi je jedini nosilac), ali za kasnije mislim da moze da posluzi. :slight_smile:

Nisam siguran sto mislis da nije fer prema MM-u? On je i ovde stari clan i pisao je, sto se mene tice moze i ovde da organizuje share kao na razmeni, ako ljudi imaju potrebu za time. A i ako je cisto nekomercijalno, opet, ne vidim razliku izmedju podforuma i teme osim sto bi podforum bio pregledniji nego jedna tema, u kojoj bi se izgubili svi postovi koji nisu na prve dve strane, uvek krene i jos neko piskaranje na temu…

Zar ne postoji tema posvećena PS4 Sharingu, ili sam nešto pobrkao?

Yup, my bad. Zanimljivo tema, valjalo bi prodiskutovati i videti najbolje rešenje.

Updateovan Tapatalk, javite ako ima nekih bugova!

Moram da skrenem paznju nekim clanovima

U slucaju da dodje do banovanja nekog clana, doslo je sa razlogom. Nije taj banovan samo jer se nekome cefnulo da ga banuje, nismo mi ludaci pa idemo tako i banujemo ljude jer nam se moze. Sve oko suspenzije, kaznenih poena i slicno se resava glasanjem, sta se izglasa vise, tako bude.

I jos nesto, nisam ja taj koji je zaduzen da resava svaciju muku, nisam predsednik mesne zajednice, nisam papa, nisam premijer, nisam patrijarh itd itd itd… Mene to ne zanima ama bas uopste, ja sam ovde DEDA na forumu, ako mozete da me pustite da uzivam u svojoj penziji bio bih vam zahvalan!!!

Sve sto vas muci, pitajte bas u ovoj temi, izacicemo vam u susret za sve sto vas muci!!!

Zahvaljujem na razumevanju

Da ne bih smarao admine i moderatore sa porukama, rekoh da ovdje pitam. Blizi se polako izlazak Witchera a trejlera je sve vise i vise, pa sam mislio da otvorim MT kako bi sve to drzali na jednom mjestu i izbjegli otvaranje novih tema nakon svakog trejlera. E sad, kapiram da je jos rano za to pa bih otvorio temu za sledeci vikend recimo kad budem slobodan, moze li tako? Je li rano?

I ima li ovdje zagrizenih fanova Wither igara, da se ne desi da nekome uskratim zadovoljstvo? Neka situacija kao npr. daemonkiller i Bloodborne/souls igre :slight_smile:

Otvaraj!

Iznjecu ovdje svoje misljenje, ako ovo nije najbolja tema za to, unaprijed se izvinjavam, neka moderator obrise.

Posto sam siguran da se radi o situaciji od juce/danas, samo bih htio da kazem da mozda ne bi bilo lose da postoji odvojena tema u info sekciji / ili da se koristi ova tema, gdje se javno vidi kad i zasto je neko banovan. Mozda lupetam gluposti, to je svakako pravo administracije da rade kako oni misle da treba, ovo je dakle SAMO predlog s moje strane.

Sto se tice gore pomenute situacije, banovan je clan na koga se niko nije javno zalio ni po kom osnovu, zato se vjerovatno vecina ljudi pitala sta je u pitanju, te odmah kontaktirala neke od moderatora, ukljucujuci i mene. Ponavljam, iako administracija foruma u 99,9% slucajeva sve radi ispravno, i vjerujem da ovo kazem u ime svih clanova, zahvalni smo na tome, vjerovatno nije razlog da se banuje neko zato sto se jednoj osobi nesto nije dopalo.

Jos jednom se izvinjavam ako ova tema nije mjesto za to, i ako je moj post cisto lupetanje.

Takodje zahvalan na razumijevanju.

E a ko je banovan?

Upravo sam to hteo da napisem.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Ako bi se takva tema napravila onda bi svi bili u administraciji i raspravljali o nekim situacijama na forumu a najmanje bi pisali o igrama. Postoje mnogo mastovitih i dovitljivih ljudi i moze da bude bilo koja situacija, ne mora neko da se zali ili bude bezobrazan. U svakoj situaciji svaki clan bude obavesten i skrenuta mu paznja na bilo koje nepravilnosti i nelogicnosti.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Nisam mislio na otvorenu temu, vec neku zakljucanu gdje samo vi mozete da napisete. Pogresno sam se izrazio. U svakom slucaju to je samo predlog, a predlozi su tu da se odbiju :smiley: Izvinjavam se jos jednom.

Neke stvari odavno postoje , kao sto je studiovpc vec napisao da je kompletan admin tim upoznat i sve video. :wink:

Sent from my iPhone using Tapatalk

Evo da stavim predlog :

Cini mi se da bi bilo mnogo bolje da postoji neki veliki thread za “sitne vijesti”, pogotovo za igre koje nemaju svoju zaebnu temu na forumu i sitnije igre o kojima se ne prica puno, nego da se za svaku takvu vijest otvara nova tema. Vijesti tipa

-“ta i ta igra je dobila patch 2.36 koji balansira jedno oruzje i donosi smajlije u chat”
-“xyz igra sada ima dvanaest i po hiljada igraca vise nego prije 2 Djurdjevdana” ili
-“jedan gejmer je nasao glitch u toj i toj igri”
-“Yoshimitsu dobio novi izgled”

You get the point. Svi volimo napisati ove sitne vijesti ali se slabo komentarisu ( barem koliko ja vidim) pa kontam da bi neki zajednicki veliki thread bio rijesenje, svaki dan bi mogli uci u taj thread, vidjeti sta se taj dan updatovalo, reklo, ili uradilo, a velike igre bi i dalje imali svoje teme za neku dublju diskusiju.

Takodje je nekad od siline threadova koji nicu svaki dan, tesko naci thread u kojem se zapravo i diskutuju neke stvari. Mislim da bi se i moderatorima bar malo olaksao posao.

Ako grijesim, ispravite me.

Pa ima tema za to igre i vesti, patchevi, dlc i slicno… I to je u sticky!!!

Sent from my Nexus 5