Primedbe i predlozi

Em slabo k’o postuje sta u tu temu, em su vecinom nazivi torenata koji se pojave. Ili ja grijesim ? Takodje za PC je odvojena tema iz nekog razloga.

Slazem se i ja kace samo informacije vezane za scenska izdanja, nigde informacije npr o glitchu zna dosta puta da bude korisno, meni je to korisnije nego ime igre i naziv grupe scenskog izdanja.

Sent from my iPhone 6+ using Tapatalk

Po meni bi bilo super da se izmeni sistem PM . Nisam jedini kojem se ne svidja ovo pa zato , da li bi bilo moguce da se napravi chet sa nekom osobom i da funkcionise kao ovaj veliki sto imaju gold member i administracija foruma?

Vi imate chat?? Lako mi je za vas :smiley:

I besplatan Vinjak svakog parnog petka :smiley:

Tesko, jer je forum bukvalno softverski paket po imenu vBulletin, pisan u PHP-u i nije vlasnistvo XBR-a ( ako se ne varam ). Kupi se paket kao da kupujes cokoladicu, stavis na svoj sajt, prilagodis boje pozadinu i slicno i to je to. Steam koristi vbulletin forum, EA forumi takodje, Zynga, Sony, pa cak i NASA :smiley: Cak i kad ne bi kod bio obfuskovan,bilo bi tesko njihov kod mjenjati, a i mjenjanje bilo cega bi bilo protiv njihovih Termsa i vjerujem da bi mogli da zabrane upotrebu. Ako vBulletin Inc. u neku noviju verziju ubaci takav chat kakav ti hoces i XBR plati za novi softver, tek cemo onda imati :smiley:

Sedi 5 ! :smiley:

E, mnogo se ti tu nesto siris znanjem o web dizajnu, nemoj ja da izvadim moj multithreaded operating system kernel with time-sharing!! :stuck_out_tongue:

Nisam znao da je forum pun ovakvih pametnica :smiley:

Cek trenutak, danas na poslu gledam forum, stoji Geralt pozadina. Sad opet Evolve pozadina? Pa sto se vracali? Meni se svidjala Geralt pozadina. Mada ne znam ni ko o tome odlucuje realno.

Pa i dalje je Geralt :smiley:

Znaci baguje mi se hrom, sad cu proprckam.

Sta si to utripovao leba ti i dalje je ovaj iz w3 :slight_smile: :smiley:

Embrace the Internet Explorer 11.

Previse igra XO pa mu zakrvavile oci, pa tripuje. :smiley:

Zezali kukiji na hromu, obrisao, refreshovo i tu je White Wolf :heart:

Il je previse gledao svedske akcione filmove :smiley:

Sine boje u witcher 3 su toliko oversaturated sto bi rekli ameri, ne krvarile mi oci. Mora se lupi neki color correction kako znam i umem. Ne poprckuj sa mikrosoft proizvodima i explorerom i xboxom :stuck_out_tongue:

na veliko interesovanje i nenormalne zahteve ubacen je extra opasan smajli

:monkey:

:monkey::monkey::monkey::monkey::monkey::monkey::monkey::monkey::monkey::monkey::monkey::monkey::monkey::monkey:
@aLx

A neke twitch face? Ne mogu da zivim bez toga.

/s

Long live the monkey :monkey: