Primedbe i predlozi

to je do YT valjda, vise ne dozvoljavaju full screen na forumu cini mi se, a mozda je i plugin. Mada sam vise siguran da je ovo prvo jer i na drugim mestima nece da mi pusti FS ako ne odem direktno

dok npr preko tapatalk ovo radi u fs

kao npr?

okaci slike da vidimo


Kappa :smiley:

Mirko bez brige… To je do Foruma i YT-a.

http://www.copypastas.com/index.php?option=com_content&view=article&id=5:official-emoticons&catid=8&Itemid=115

Eh da se brinem :slight_smile: al nikako da se setim za to, pa reko ako ima neko resenje da se to izcacka da radi u full screen.

Sent from my iPhone 6+ using Tapatalk

Heh, bilo je i JAČIH slika!

A neee zasto mi to radis, zasto mi ubijas mosu svaki put :smiley: sad jos da kopam mailove da nadjem, damn you!!! Ali da se ne lazemo, DOBRAAAAAAAAAAAA

:monkey::monkey::monkey::monkey:

True kappa face, preko celog ekrana.

Ne zna se sta je gore, njegov izraz face, frizura, upscaling, cropping ili cinjenica da si okacio tu sliku u 850x990 :smiley:

Sve ukinuti!! :slight_smile:

Postoji li mogucnost da se skloni taj pop up a forum i dalje ostane na Tapatalku? To bi bila neka zlatna sredina.

Mislik da plugin to auto radi i da nema gasenja, a da ovo gore nece da nas potrese uopste. Videcemo vec

Sent from my Nexus 5

Meni je tapatalk toliko odvratno nesto. Generalno mrzim i sve te mobilne sajtove. Kapiram da je kao preglednije ali ja uvek bezim na pravi ako ima mogucnosti.

Lepo ja kazem, ti si od onih sto ne vole ni klince ni matorce, vise puta dokazano na ovom forumu. :stuck_out_tongue:

:smiley: Sto bre, pa ako nesto lepo radi, sajt mi se svidja. Zasto bih ga gledao u nekom drugom obliku. Jedino eto kao mali je ekran. A kako danas svi nose cigle od telefona ni to nije vise frka. A pri tome uvek nesto fali na sajtu kada je u tom mobilnom obliku.

Slazem se, ali recimo moj telefon ima 4,5 inca, nije to bas neka velicina. I bas zato i koristim Tapatalk. Na tabletu ga ni ja ne bih koristio. :slight_smile:

Tapatalk na žalost ima tu potrebu da se stalno gura ispred mobilne verzije foruma i na to ne može da se utiče. Imamo i uvid u korištenje Tapatalk aplikacije koja nam govori da se ipak koristi i doprinosi sadržajima. U svakom slučaju je za budućnost planirana promena forum skripte/softvera, samo to treba uraditi polako i pažljivo. Uglavnom, ovde je statistika Tapatalk aplikacije za avgust 2015.


Ja imam telefon od 5 inca i opet nekako mi je teze pregledati sve lepo , dok na tapatalku nadjem sve lagano , ovde moram zumirati po sto puta da bi kliknuo na ono sto ja hocu , tako da to zumiranje mi najvise ide na zivce , a takodje i ono sto iskace da instaliram tapatalk.

ma tapatalk ftw!!! Na telefonu nema bolje za forum, jedino nekad zbog chata otvorim u brow****, ali ovako sve zivo na TT

Dok sam koristio tablet isao sam sve iz browsera jer je mnogo lagodnije zbog velicine ekrana, TT na njemu izgleda smesno :stuck_out_tongue: