Privremena pozajmica naloga?

Da li ima neko nalog sa sledecom igrom a da zeli da uzajmi :smiley: Ima pivo od mene :stuck_out_tongue:

Metro Redux? PS4 :smiley:

Gde si ti matori,ĆŸiv si? Welcome back :slight_smile:
Jel moĆŸe pivo za mene,a nalog će da ti uzajmi neko ko ne pije :joy:
Ơalim se malo,ako neko ima naravno,za brata gamera treba izaći u susret. Imaơ neơto za razmenu?
(I jbg ako je pozajmica valjda ne moĆŸe da bude “stalna” 
 :wink: )

1 Like

Pa gde si Plejo kucoooo :joy::joy::joy: Ja sam tu samo sam u Ghost modu, pratim sta radite :stuck_out_tongue:

Pivo moze uvek, sto se razmene tice, pa i nemam, tek sam ukljucio konzolu koju sam kupio prosle godine, stojala mi kod druga :smiley: A on igrao Pes i NBA samo
 :smiley:

Stajala ti kod druga god dana? Jbt ơto ja nemam druga kao ơto si ti
 :smile:
(Ja ustvari imam joơ bolje-meni su pozajmili “za stalno” konzolu :slight_smile: )
Ako baơ nemaơ niơta ja mogu da ti pozajmim Little Nightmare,upravo sam ga preơao i obrisao nalog. Dobar naslov. Da pređeơ na brzaka,zatrebaće joơ nekom


Imam Uncharted 4 i to igram, a tako mi se igra Metrooo :smiley:

Ako ti bude trebao Uncharted, kad predjem dacu ti podatke :stuck_out_tongue:

Hvala matori,preơao sam sve Unchartede osim Lost Legacy. Sad će i ovaj novi metro,ne znam dal si gledao trejler, bruka će biti


1 Like

Jesam, izgleda brutalnooo :smiley:

Imam fetis na FPS igre od malih studia, koji nemaju MP
 Te mi je Metro omiljeni FPS posle Wolfensteina :smiley:

Taj fazon. Pretpostavljam da si oboĆŸavao i stalker , svojevremeno :slight_smile:
Tako i ja. Mislim da sam jedini čovek sa foruma koji U ĆœIVOTU,never ever nije odigrao niĆĄta online. Nikad. Niti imam ĆŸelju. Ne sećam se da je neko od â€œĆŸivih” članova igrao metro redux,al ako neko ima
 za naĆĄeg drugara cmex-a nek istupi.

Inace Stalkera sam igrao i to onaj Call of Pripyat :stuck_out_tongue:

Da, nikad nisam igrao ni jednu pucacinu online, niti cu, osim Pes-a i Fife mada i to igram sa drustvom
 :smiley:

Jbg takav sam ne prija mi online nesto
 Snacu se valda za Metro nekako, ako nista opicicu neki share pa kud puklo da puklo :rofl::rofl:

Snaćićeơ se “vaLJda” brate moj :slight_smile:
Bio si neĆĄto boleĆĄljiv,nadam se da si sada ok,i da nam se vratiĆĄ i budeĆĄ opet aktivan,kao pre.
U ovoj naĆĄoj maloj kafani.

1 Like

Da bio sam u bolnici mesec dana, bese davno sad :smiley:

Sad sam ok, radim, ponekad popijem malo, i sto je najvaznije vratio sam se onome sto radim najbolje, igram igre :stuck_out_tongue:

A sad: Konobar dva velika tocena ovde!

Eh konačno se vratio moj čovek ! :slight_smile:
(Ja i cmex u xbr kafani )
giphy (2)

1 Like

Ustaj Plejo brate izasao Metro Exodus!! Mmmmhoollimmm? Metrooo? Konobar daj jos 2 komada ovde, i donesi mi dzojstik caskom :stuck_out_tongue: :joy::joy::joy:

1 Like

@Dexteroza hvala brate za Metro! @pleja Slabo pratis stvari, vidis da ima zivih gejmera :stuck_out_tongue:

Za @Dexteroza sam mislio da je umro,al eto
 Dobro je da sam pogreơio :slight_smile:

1 Like

Tu sam ja,samo pratim iz coska i slabije komentarisem :laughing:

4 Likes