Problem pri kupovini igre

Otvaram temu jer mi treba brz odgovor… Jos sutra traje akcija na X360 igre koje su BC, pa moram ovim putem pitati nekoga kako da resim ovaj problem.
Pokusao sam kupiti igru sa Visa cardom ali ne odobrava… Pre pola godine sam.uze Fifu 17 sasvim normalno, doduse preko druge kartice (isto Visa)… Sada sam pokusao uzeti Far Cry 3, Just Cause 2 i Army of Two, ali ne mogu platiti… Tacnije izbaci mi ovo

Zna li iko u cemu je problem? Na kartici imam 7 €, tako da verujem da je dovoljno za igru od 5$…

Do kartice je. Sam si odgovorio druga je bila kartica. Kupi kodove karticom a onda kupi na storeu sa kodovima.

Neke prolaze neke nece. Tako je kad kupujes direktno karticama na psn- ili liveu jer nasi regioni nisu podrzani.

[quote=“padawan, post:2, topic:12704, full:true”]
Do kartice je. Sam si odgovorio druga je bila kartica. Kupi kodove karticom a onda kupi na storeu sa kodovima.[/quote]

@von_Brcoos, ova metoda ne prolazi za BC. Tako da ne bacaj novac na gift kartice.

Otvori browser na PC-u i kupi preko njega. To je rješenje.

Probacu sada tako, doduse pokusao sam preko browsera na telefonu, ali bezuspesno…

Edit: Nisam uspeo ni na taj nacin… opet mi kaze da kupovina ne moze biti izvrsena :frowning: @Lordish

Kontaktiraj podršku, objasni problem. Neka ti ubace igru i povežu je sa licencom profila, odbiju pare sa računa.

Nadam se da će biti sposobni :smiley:

1 Like

Odmah da ti kažem da to neće nikada uraditi i da će ti verovatno reći da je problem što ti se adresa na nalogu ne poklapa sa adresom na kartici.

Nek pokuša. Zavisi od operatera.

To ne zavisi. Niko neće manuelno da ti skine novac sa računa, jednostavno im je to zabranjeno da rade.

Znaci da dodam karticu sa adresom istom kao i nalog i problem bi trebao biti resen?
Kartica je iz NLB banke

Pa to ne možeš, zato što ti nalog sigurno nije na Srbiju.

Idi na account.microsoft.com, dodaj tamo karticu pa probaj da kupiš. Meni je samo na tom sajtu prolazilo kada sam hteo da ubacim karticu.

Ja sam uzeo par igara neki dan, moraš da aktiviraš VPN na adresi na kojoj ti je nalog pa onda kupi karticom bez problema.

Oprosti što kasnim, tek sam sad ušao na forum.

1 Like

Probacu jos i tako, samo da izguglam sta je VPN…
Vazda sam baksuz bio…

To će ti raditi, znam jer sam i ja tako kupio NBA Jam neki dan. Skini neki VPN add-on, aktiviraj na adresi na kojoj ti je nalog napravljen (ako je US nalog onda US VPN, ako je UK onda UK VPN, itd…) i onda kupi karticom. Proći će.

Instalirao sam USA VPN ali pojma nemam cemu ovo sluzi :joy:
Da nije mozda problem sto mi profil preko kog hocu da kupim igre nije primaran? Posto sam u sharu sa jednim drugom…

Ma bolan instaliraj u pregledaču na kompjuteru neki add on za VPN, podesi ga na USA, odi na xbox.com, loguj se na svoj nalog, nađi igru i kupi, pusti konzolu i šta je primarno a šta nije.

Uspelo je sa VPNom… Hvala ti puno :blush: @Son_of_a_gun

Medjutim evo ponovo se javlja ista greska… Ne znam kako ali sam uspeo kupiti jednu, sada sam probao drugu, medjutim bez uspeha… Uradio sve isto, upalio VPN i corak… :frowning:

Samo Backward compatibility games mozes kupiti na ovaj način. Ako kupuješ Xone igre ili Gold, moraćeš da kupuješ gift kartice ili kodove za redeem sa sajta. VPN ti neće pomoći.