Problem sa kačenjem wifi joysticka

Naime, od skoro pokusam da nakacim wifi joisticke i ni jedan od 3 nece. Resetrujem konzolu, probam opet ali nece. Premestim xbox360 na drugu lokaciju , nece ni to. Ne znam o cemu se radi. Probam sa drugim xbox-om i tim istim joisticima, sve radi sve stima.Da li neko zna u cemu je caka ?

To je u stvari wireless a ne wi-fi. Jesi li probao da sinkuješ/povežeš kontrolore sa konzolom? Ovako:

Naravno, imam 2 xbox 360 u kuci i normalno se kace na ovaj drugi koji je u podrumu, a na ovaj moj nece ni da cuju. Znam da ih konektujem, ono dugmence stisnem istovremeno i na konzoli i na joisticku i zavrte se svetla i cim ga pronadje ostane da gori jedna linija ali na zalost nece. Svetla se vrte u krug na yoisticima a na konzoli uopste nece da se zavrte ta svetla kao da trazi connect joisticka nego su sva svetla ugasena

Da ne bud zabune, cesto te iste joisticke setam od jedne do druge konzole ali ova vise nece da ih prepozna nikako tj kao da je crkla neka prijemna jedinica ?

Aha, ok, barem smo razjasnili gde je tačno problem. Nadam se da će se naći neko sa objašnjenjem šta da se radi.

Iskreno se nadam :slight_smile:

http://support.xbox.com/en-US/xbox-one/accessories/wireless-controller-disconnects

Verovatno da je rf ploca problem, ona se moze zameniti lako to je ono gde palis konzolu i sto ima lampice(narodno objasnjeno :slight_smile: ). Cuo sam za problem da neki kontroler nece da radi na konzoli dok na drugoj sasvim normalno radi, za takav problem da totalno nece da radi rf ploca je deo koji to kontrolise i za to sluzi. Ja nisam video i iskusio ovaj problem ali sam cuo od kolega za ovo.

Isti problem, samo sto kod mene se ni ne zavrti zeleni kruzic na konzoli.
Ja jesam otvarala konzolu da je ocistim ali je sve vraceno na svoje mesto. Svi ostali dugmici na front panelu rade.

Sta ovde moze biti problem?

Vidim Mayche da si extra bila aktivna za ovih 6 god… Problem može biti rf ploča,kao što bata Mirkan reče… Isprobaj još 1 kontroler,ako se desi isto, rf ploča. Bata Mirko rešava.

Pre bilo cega ukljucite TV i stavite ga u mod gde igrate igrice.Kad ste sigurni da su svi kablovi povezani a TV upaljen onda probajte ovo ostalo

1 Like

Neke konzole nece da bace sliku zavrte krug dokle god ne odes na taj hdmi port tva jer nema sinhronizaciju konzole sa hdmi portom, cim prebacis na taj prikljucak na sta je povezano zavrtece.

1 Like

Mislite da je to pokusavala dok je konzola npr hdmi 1, a source dtv,ili hdmi 2 ??!
Hmmmm… perhaps.
when-the-priest-asks-if-you-were-the-one-who-22794565

1 Like

Hvala sto ste se ukljucili u diskusiju :slight_smile:
Nazalost, hdmi je dobro prikljucen, logujem se na konzolu i sve. Prvi joy je ostao povezan od ranije pa se on kaci, a drugi sam u medjuvremenu koristila na PC-u, pa njega treba povezati opet, ali se kruzic ne vrti.

Mayche,opušteno,ovde je žensko kao bela vrana,svako će se uključiti u diskusiju,pa sve i ako pitaš: “Kako da posadim muškatle?” :joy:
(Nemoj pogrešno shvatiš,šala,svi smo mi ovde fini momci :slight_smile: )
Probaj da zadržiš par sekundi sync dugmence na kontroleru,nemoj samo da ga pritisneš…prEtisneš…

1 Like

Jel stisnes i zadrzis oba sync dugmeta i na konzoli i na joy-u?

Prvo nije “joystick”, to je ovo :joystick:
“Kontroler”.
Drugo:
Ne povezuje se putem wi fi-ja,već radio signala.
Treće:
(Z)Majče će se vratiti ovde znaš kad…
Pa nikad :smile:
Opet vidim iste sumorne face :slight_smile:
Gledam @Danijel …perverznjak matori… samo snima kad će nešto žensko da naiđe…
Al znaš kad će da je startuje? Not on my watch! (Kad nagazi moj sat to sigurno neće moći…)

Da. I istovremeno i neistovremeno i drzi dugo dugme, kratko, sve sto mi ja palo na pamet.
A da je ta rf ploca u pitanju, zar ne bi onda power dugme bilo nefunkcionalno?

Isčupaj baterije iz prvog “joy”-a,pa onda isprobaj “drugi”.

Kako moze Dara od Radojka, a ne moze joy za joystick?

Mnogo off topica za troubleshoot temu.

Pozdrav