Problem sa kinectom

Kada pokusam da upalim bilo koju kinect igru trazi mi update. Trenutno sam na dash 14699. Procitao sam mnogo postova i pokusao da ubacim u root USB-a “$$ystemupdate” kao i “$ystemupdate”. Cak sam ga i skinuo http://www.xboxrepublika.com/jtag-rgh-podr�ka/4437-avatar-i-kinect-update-ako-vam-je-zasivljen-avatar.html odavde i pokusao sve sto pise. Jednostavno nece da pronadje update. Da li je mozda problem u tome sto je kinect vec radio na konzoli sa system update 15574?

ako imas avatare na konzoli a nisi igrao ni jednu kinekt igru, iskljuci internet pa prihvati update.

Na RGH konzoli kada instaliras AVATARE ostane update za KINECT i cim prikljucis KINECT on pozove update sa HDD-a.

Preformulisi sta si hteo da kazes sa ovim 15574 dashom na drugoj konzoli ? ako je to nije bitno

Jesi pokusao ovo?
Xbox 360 Software Updates | Xbox Troubleshooting | Xbox Support - Xbox.com - Xbox.com

Dao sam drugaru kinect koji ima konzolu sa LT+ 3.0 firmwarom na njoj i dash verziju 15574. Kada smo zakacili kinect kod njega na konzolu zatrazila je update. Stavili smo flash sa update, koji smo predhodno skinuli sa MS site. Sve je prosle bez problema.
Imam avatare, iskljucen mi je internet. Kada prikljucim kinekt, jednostavno mi izbaci da moram da uradim update i da posetim xbox live. Pokusavao sam da upalim xbox sa flesom na kojem se nalazi update. I nista nece da pokrene samo izbaci error da moram da uradim update i da posetim xbox live. (pokusavao sam sa dva razlicita flesa jel sam procitao da si napisao da moze da nece da ga prepozna).
Kada se upali xbox posalje me u FSD automatski. Ja se vratim u original MS Dash posto sam procitao da moram da budem u MS dash-u. Cak sam obrisao Freestyledash.xex da bi me poslao direktno u MS dash. I opet nista. :slight_smile: Razmisljam se da uradim novi update konzole na 15574? da li to moze da pomogne? Hvala :slight_smile:

Pokusao sam samo sa flash-a posto znam da na Live ne sme da ide konzola. A disk nisam pokusavao jel smatram da je isto sa flash-a ili sa diska.

Moze lock. Sredio sam.

Ok, samo napisi sta si tacno uradio, ako bi neko imao slican problem da ovde vidi rjesenje, pa onda ide lock

Pa kinect mora da uradi taj update kad ga posatvis, nema to veze s lajvom. napisi sta si uradio kao sto je rekao ikaran, jer verujem da ce sigurno neko potraziti to, vec je bilo mnogo pitanja oko toga.

Nisam bio tu pa zato malo kasnim sa odgovorom.
Postojala su dva problema:

  1. Posto sam nosio kinekt kod druga da igramo (on ima konzolu sa LT3.0 i dash-om 15574), moja je bila RGH 14699 ( i dalje je RGH samo sa das-om 15574). Kada smo nakacili kod njega kinekt je trazio update i naravno mi smo to uradili, sve je lepo radilo. Kada sam doneo kinekt kod mene opet je trazio update ali posto sam imao dash 14699 nije mogao da povuce taj update. Verovatno posto je vec bio updejtovan sa vecim dash-om od mog.
  2. Kada sam uradio novi update za moju konzolu, i podigao dash na 15574 opet je zatrazio update. Ubacio sam fles i promenio u $$ystemUpdate i sve je prosle super sada moj kinect radi. :slight_smile: Cisto da napomenem meni je bilo bitno da napisem Update sa velikim U. Nije hteo drugacije da povuce sa flesa.
    Nadam se da sam bio od pomoci. Sorry za kasnjenje… :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Ok, onda lock, hvala