Prodajem Originalan XBOX 360 500GB + 2 Dzojstika + 10 Igrica

Na prodaju perfektno ocuvan originalan XBOX 360 + 2 Dzojstika + 10 Igrica
Uz XBOX dobijate i externi hard disk od 500GB
NIJE ČIPOVAN

Star oko 6 meseci malo koriscen , dzojstici u odlicnom stanju
Dobijate sve potrebne kablove za njega

Igrice

Max Payne 3
GTA V
Hitman
Need For Speed Run
Splinter Cell Double Agent
Call Of Duty 4 Modern Warfare
PGR 4
Call of duty ghost
Pes 2016
Virtual tenis 3

Ukoliko je neko zainteresovan moze mi se javiti

Oglas nije oglas bez cijene. :wink:

Xbox fat ?
Xbox slim ?

Cena je obavezna.

Aha izvinjavam se

Sve ukupno je 200e

Iskreno mislim da si preterao malo sa cenom. Ne planiram da kupujem vec ti kazem drugarski. Za te pare ima xbox one mozda i sa garancijom…
Jes da ima 10ak igara ali ipak je to previse za kozolu iz prosle generacije.

Ipak je original nije cipovan i slicno

A koliko ti cenis ovo sve ?

Xbox one S je nov 200€

1 Like

Igre su po komadu do 1000 dinara, osim ako su neka limitirana izdanja. Konzola sama po sebi oko 50-80€

Ja sam svoj za 200€ sa dva džojstika + Kinekt i RGH pre tri godine prodao. Ako te ne mrzi razdvoj to sve.

Konzolu sa dzojstikom daj za nekih 120€ a drugi dzoj za 25€ i HDD za 30€ pa da kažeš da izvuces maximum. Plus napravi neki paket sve igre za xx€

Nije bas dobro vreme za prodaju x360 ke zato sto je izašao XOX i dosta ljudi prodaje XO da bi unapredili svoj sistem i sad na tržištu imaš brdo povoljnih xo po ceni manjoj od 200€

120€ za 360? Pa onda običan PS4 i Xbox one ne mogu da budu ispod 200€…

Ja sam takav prodao za 80e sa jednim dzojstikom i 20gb hdd i 8 igara. Kao sto kazu nije ti sad bas prodaja za x360 i da jeste jaka je cijena. A drug prodao X360 RGH za 70e hitno mu bilo nisam ni znao.

1 Like

Nijje moja tema. Ali jedan post nece da ugrozi nikoga :smiley: .
Mozda cu poznaniku da prodam xbox 360, ali se jos razmisljam jer sam horder i verovatno cu nekada nesto hteti da odigram :smiley: .

Koja je realna cena xbox 360 rgh 500 gb interni+ 3 wireless dzojstika + kinect.
Imam i punjive baterije, i 2 razlicite kable za prikljucivanje… ali to je sve bonus

Ja sam moj FAT sa 1TB hdd i 4 dzojstika jedva prodao za 150e pre skoro 1,5 godina :smiley:

1 Like

Pa to. Bolje da mi stoji, za 100 evra tesko da cu da se obogatim. :smiley:

1 Like

Pa ja sam za 150€ uzeo PS4 fat 500gb sa 1 dzojstikom i 1 igrom.
Ovo iskreno ne moze da se proda preko 100€, mada mi je i to previse… Moja cena za ovo bi bila 70€ :slight_smile:

S obzirom da smo pisali o tome kako svako ima pravo da stavi cenu koju hoce, naglasavam da je ovo samo sugestija.
A sa druge strane me malo uvredi sto dodje covek sa strane koji nije verni clan ovog foruma i pokusava da okupa nekoga ovde…

Nemoj tako,batice…
Svako je dobrodosao,a sto se cene tice ima ljudi koji jednostavno nisu u toku.
Ili su isli u games i slicne pljackaske radnje,sve to platili papreno i misle da to vredi bar pola od te cene…
Kad vec svi navode,meni bilo hitno za kes,ode jasper rgh sa 2 dzojstika za 85€.
Pre 2 god.

Naravno da je dobrodosao… Samo da se i zadrzi, sto cisto sumnjam da ce biti ako proda konzolu :slight_smile:

Onda nek zadrži tu cenu, neće je prodati i ostaće dugo da se druži sa nama.
Možda i nešto pazari u shopu :wink:
image

7 Likes

Mozgas samo tako :slight_smile: