Prodajem Xbox One 500GB + brdo igara

Doslo je vreme da i ja prodam svoj Xbox. Posle ne toliko koriscenja (citavih mesec ipo dana). Konzola je perfektna, bez ijedne tacke na sebi. Uz konzolu ide:

  • 1 dzojstik u perfektnom stanju
  • ambalaza kao i sva oprema koja je dobijena (slusalice i sl)
  • gratis kabal za povezivanje konzole na VGA monitor i eksterne zvucnike
  • i kao najbitnije igre. Te igre su i moje i sa share-a koji ce ostati na konzoli
    Neke od igara su
    Assassins Creed Syndicate
    Assassins Creed Black Flag
    Forza 5
    Dishonored 1 definitive edition
    Dishonored 2 pre order
    Battlefield 4 + all dlc
    Battlefield: Hardline
    Shadow of Mordor + all dlc
    Call of Duty: Black Ops 3 + season pass
    GTA 5
    Tomb Raider Definitive Edition
    Destiny fizicka kopija
    Call of Duty fizicka kopija
    Ima jos tu ne toliko bitnih igara sa Xbox Livea kao sto su wwe 2016, The Crew i slicnih zavrzlama koje ne vredi ni nabrajati.
  • Xbox live do kraja novembra ako se ne varam, izjutra proveravam tacno do kada traje pa editujem

Ne napadajte sto nema slika, 1 ujutru je, sutra cu ga isfotkati

E sad, dosli smo do cene. Ja konzolu prodajem za 330e! Minimum minimuma, a pritom igre vrede toliko.

Prihvatam i zamene. Iskljucivo trazim nove komponente za racunar ili apple uredjaj (tablet slash iphone). U slucaju zamene, cena Xboxa je veca. Saljem prvi iskljucivo proverenim clanovima foruma i onima koji su na forumu duze od mene.

Saljem iskljucivo (uhvatio sam sebe na svu srecu da sam napisao ali expressom) post expressom, dobro upakovanu konzolu. Placanje pouzecem u dinarskoj protivvrednosti po gornjem kursu NBS na dan slanja.
Takodje, u Novom Sadu moze i licno preuzimanje.
Broj telefona necu ostaviti, razlog je da mogu razlikovati ponude sa XBR od kupujem prodajem. Republikanci (dame) imaju prednost.

Prodato! Lock