Promene na forumu i sajtu

Mala napomena da uskoro selimo forum na glavni domen, tako da više neće biti na forum.xboxerepublika.com poddomenu nego na xboxrepublika.com. Ovo znači da će nadalje forum biti jedino ogledalo sajta pošto je dosta aktivniji a i same vesti se brže podele ovde nego što dospeju na naslovnu stranu sajta. Zbog toga je nekako logično da forum i zajednica oko njega bude glavni fokus.

Kada smo kod pomenutih vesti, očekujte da ćemo ih zbog toga više postavljati kao nove teme.

Novina je i podforum Recenzije koji ćemo otovoriti nakon preseljenja foruma nakon kog će svako od vas imati priliku da napiše review za bilo koju igru ukoliko želi.

Šta sve ovo znači za vas i da li treba nešto da uradite nakon selidbe?
Apsolutno se ništa ne menja, jedino što ćete morati da uradite jeste da se ponovo ulogujete na svoj nalog sa istim detaljima i da se naviknete da je xboxrepublika.com glavna strana foruma.

19 Likes

Šta je ovo sa strane i kako da ga maknem? :roll_eyes:

Untitled

testing testing

klikni na hamburger ikonu pored logoa

2 Likes

Može da se makne, ali je meni skroz cool :smiley:

I mene je bunilo. Nije lose dodatna “kontrola”
ali meni iskrenu suvise informacija. Ja volim da je sve prosto.

Kome smeta samo klikne na ikonu:

Takođe, novina je klasifikacija notfikacija:

3 Likes

Al sto volim sto su tri crtice nekako univerzalno prozvane ‘hamburger’ :smiley:

2 Likes

Sad sam gladan :joy: Inace kul zamisao za taj menu sa strane i sto ima opcija da se skloni po potrebi.

Sve se izmesalo, haos :man_facepalming:t2:

Meni zanimljivo jer vidim lajk na neki svoj post iz 2014-te, citam a ni reci se ne secam. Ko da je neko drugi napisao. :upside_down_face:

3 Likes

Zamisli da pišeš kao u 2014. i da se nisi ništa promenio :grimacing: