PS3 Igre

Društvo, treba mi mala pomoć… Tj velika ipak :smiley:

Drugar je uzeo PS3 slim, 3000 i neka serija, i odradio sam mu JB preko onog hen enablera, instalirao MM i sve lepo radi. Nego baš imamo problem sa igrama… Torrent sajtovi su gotovo mrtvi, sporo skida, i treba mnogo vremena. Da li neko možda ima neku kolekciju igara (može i na diskovima, mada bolje na nekom prenosnom hardu) pa da mu prekopiram na hard, da može da igra… Ja sam prebacio neke dve igre, i rade, ali npr ne mogu da nađem novi pes, novu fifu i tako te stvari… A vidim da na ovoj opciji, igre sa originalnog diska mogu da se prebace na hdd i posle toga igraju…

Ako imate prenosni hdd, ili nešto, i ako ste u prilici da mi pošaljete poštom, ja prebacim i vratim nazad… Naravno drugar plaća poštarine i časti dodatno :smiley:

Imam ja fantastican sajt za tebe, uglavnom su linkovi na google drive-u. Poskidaces sve sto te zanima za pola dana(pod uslovom da imas pristojan net +100mbs)
Reinstaliram windows trenutno pa nmg da dodjem do bookmark-a. Posalji mi popodne P.M. da ne zaboravim pa ti saljem link…

1 Like

I meni treba link za ps3 igre, torrent skida ceo dan i nikako da skine

Daj link za taj sajt ako i dalje postoji.