Ps4 ili Ps4 slim???

Zeleo bih da kupim playstation 4, ali dvoumim se oko obicnog ili slima, pa ne znam koji da uzmem

Iako mislim da nas sve ovde zajebavas,reci cu:
Slim.

Hvala ti, nisam do sada imao iskustva sa konzolama pa pitam

Slim bolje resen sistem hlađenja i tiÅ”a konzola,skoro nečujna.

Ma brate nek uzme pro

Ma nek uzme X. Slobe,ti me iskulira za vops u Bratuncuā€¦ To zbog toga sto sam playstation? :slight_smile:

Druže bliži mi je bg od bratunca :wink: Uglavnom ne idem na taj kraj Ŕepak je najjužnija destinacija

Nisam siguran gde je Ŕepak al nema veze. Ispamovasmo decku temu,al i on spamuje forum,tako da smo kvit :slight_smile:
Ae slobe ako te puste nekad @xX8Lampard8Xx i @Milan89SD mozda sabijemo neki vops, onako drugarski

Ma pleja gledao kako bata RadaÅ”in ide kod ćerke Milone i zeta Radenka u Bratunac.

1 Like

To je prije zvornika iz pravca bn tu prelazim u loznicu.

Da se ja pitam uzeo bih slim naravno. Ali je fat jeftiniji, bucniji, ali ne verujem da bi imao problema sa grejanjem jer imam konzolu vec 1 i nesto, nikakav problem i tokom hardcore gaming sesija :smiley:

slim ili ako mozes pro, ali ako nisi 100% siguran soni ili xbox ja bih pre, mislim da mozes za manje para da nadjes xbox one slim, ja sam pre nedelju dana uzimao novi i xbox sam nasao za znatno manje para nego soni jos sam dobio assassins creed unity gratis, plus sam ja xbox fan boy, obozavam njihove dzoistike :smiley:

Hvala, ali bih uzeo sony jer mislim da je bolji I vise volim njegove dzojstike. Najverovatnije cu uzeti slim :smile:

Najjednostavnije ako preferiras multiplayer xbox, ako preferiras singleplayer ps4.

Batice, koliko ti je godina? :slight_smile:

3 Likes

Mislim da se ovaj problem može i ovako opisati:
https://m.youtube.com/watch?v=gzpbBpQLSoY

1 Like

Ja sam pre PS4 Slima imao x360 i isto sam bio u dilemi dal da uzmem ps ili xbox i uzeo sam ps i mogu ti reci da mi je dzokstik bas lijepo legao u ruci nije mi trebalo mnogo da se naviknem. Cak mogu i duze da igram a da me prsti ne zabole. :grin::grin:

Ja sam mislio da ce mi ceo zivot trebati da se naviknem na dzojstikā€¦na ekranu mi iskace da pritisnem x, a ja letim palcem po kockiā€¦na to sam zab posle psr sati igranja

Kad je tema ps4 ili ps4 slim, treba mi pomoc, hdd iz ps4 od 1T bi ubacio u ps4 slim, znam zamjeniti diskove a dali ce to raditi ako ih samo zamjenim ili ih trebam prije izbrisati, formatirati!?

Probaj samo da prebacisā€¦ Ako neÅ”to ne bude radilo, lako ćeÅ” formatiratiā€¦