PS4 Jailbreak !?

Pa dobro ovo deluje ko kompletiran CFW i konzola koja je offline, sad “SAMO” da se izbaci i da krene homebrew. Ako bude nekad varijanta ko sa ps3 gde može i online bezbedno da se ide što da ne. Ionako sada ima more ps4 slimova za po 200 eura novih, ono što je bila neka akcija u mts ili kod kog već operatera uzmi sony fon dobij konzolu “free”.
Ja bi npr uvek uradio ko na ps3 baš zbog online modova tipa fut u fifi ili my team u 2k gde prolazi real time editing valuta bile coinsi ili šta već. Ali to već deluje da će ovim tempom biti releasovano taman negde kad izađe ps 9 otprilike, tako da jbg :smiley:

S Tim sto te telefon kosta 90000din,tako da taj sony nikaako nije free :smiley:
Sto se tice jailbreaka,bilo bi lepo da ima opet piraterije na konzolama,kao dodatna opcija za one koji to zele.Al opet sto si stariji sve manje vremena za igre,tako da ni original nije problem ako uzimas par godisnje a I ima gomila ljudi koja prodaje polovne igre.

Pored xbox game pass, ea access, ps now…ja stvarno ne vidim ni jedan jedini razlog za pirateriju i kod onih koji inaju vremena na pretek

Ja nisam bio zagovornik ps+ dok nisam iskusio multi u nekim igrama.
Npr DS3, invejduju me dvojica istovremeno ja istrosio flask i bezim im 10 minuta da bi svo troje poginuli.
Sto bi rekli feeling priceless :slight_smile: .
Meni je pun pogodak SP igra sa MP momentima. Vidi se razlika u zabavi svakako.