PS4 Pro predstavljen, 399$ izlazi 10.11.2016 - diskusija, info, slike, video...

Kakav je Samsungov ku6500 u odnosu na taj Sony

Koliko sam ja ukapirao svi Samsung modeli sa x500 u nazivu su Curved varijante. Dakle, tu je po specifikacijama sa ostalim modelima iz 6000 serije ali ima krivinu, Ŕto opet zahteva jako veliku dijagonalu da bi se baŔ lepo uživalo.

Koliko sam video laicki na netu 6400 i svi ispod tog modela iz serije 6 imaju osmobitni panel dok 6500 model ima 10 bitni plus kod 6500 modela pqi je 1600 dok je kod svih ostalih modela 1400 ili manje(to mu dodje valjda za bolju sliku u brzim scenama)

PQI je praktično oznaka za niÅ”ta - Samsungov izmiÅ”ljen termin. TV provereno nema 10-bit, a i reč je o 60Hz osvežavanju. Tek serija 7000 kreće sa 10-bit panelima. 6500 je isti kao i ostali, samo zakrivljen.

1 Like

Dobar video - usporedba, kada vec pominjemo HDD.
Zanimljivo na PRO-u standardni HDD, ocitava brze nego na PS4 ugradjeni SSHD, i to 12 sekundi razlike kada je TR u pitanju(na testu na videu 2.25 min), a o SSD-u glupo i pricati

1 Like

Posto je proslo vec dosta od izlaska PRO konzole, da li moze neko ukratko da napise koje su to prednosti PS4 PRO u odnosu na PS4 za 1080p gaming. Pitam ovo, iz razloga sto na leto devojka odlazi na work & travel i hoce da mi kupi PS4 PRO jer zna da stalno pricam o nekim Sony naslovima koji bih stvarno voleo da probam (uncharted, the last of us itdā€¦)

Evo Vladimir(@scheilinkin) je ovde sve lepo objasnio u ovom videu, vezano za PRO - 4K a i za 1080pā€¦:

Nema mnogo prednostiā€¦ maaaaalo lepsa slika na 1080p. :slight_smile: Lepo je imati kao future proof konzolu ali treba biti realan i reci da je trenutno cist nepotreban trosak ako nemas 4K tv.

1 Like

Vidim da ima i 1080p60fps, sto me itekako privlaci jer uvek biram FPS>Grafika. Pre nedelju-2 sam otvorio temu 4k vs 1080p TVā€¦sad me privlaci i 4k TVā€¦videcemo sta ce se na kraju desiti :smiley:

1 Like

Ima 60 fps u svakoj 100-toj igri.

Ha, sta sam rekā€™o.

1 Like

Ovo je potpuno ne planirana kupovina PSaā€¦ne racuna se :laughing:

1 Like

NEW Sony Dualshock 4 Controllers Unboxing! 2nd Generation, ALL Colors

Ovaj crveni cu si uzeti.

1 Like

Boooring.

Meni su uvek bili dosadni pa limited kontroleriā€¦ Stvarno treba da zaposle nekoga ko zna kako da napravi ekstra dobre kontrolere. Kada pogledas kontroler da se odusevis, a ne ovoā€¦

Na primer:

1 Like

Ili GoW 4 :smiley:

1 Like

Kada se ocekuje Pro patch za FFVX?

Svaka im cast, ne znam da li je za smejati ili za plakati.

[quote]Final Fantasy XV patch will add more story, improve chapter 13

ā€œWe want you to enjoy Final Fantasy XV for a long time to come,ā€ writes director Hajime Tabata on the Square Enix blog today. ā€œWe have been listening to your ideas on how to make the game experience even better, and so in addition to the previously announced content, weā€™ll be providing free updates to the game throughout the coming year.ā€
[/quote]

Zadnje o cemu su govorili, evo ovde vise na forumu(tema od pre 6 dana) :

Link: Final Fantasy XV patch will add more story, improve chapter 13

ne razumemā€¦ znaci nista od 60fps?