PS4 Pro predstavljen, 399$ izlazi 10.11.2016 - diskusija, info, slike, video...

Zadnje sto sam citao-video o patch-u je ovo gore, ali trebao bi izaci patch 1080p/60 fps za PRO, barem su tako izjavili na gamespot-u, navodno sada u ovom mesecu. 4K/30 fps je izasao day one.

[quote]Final Fantasy 15’s PS4 Pro Patch Improves Resolution and Frame Rate

1080p/60fps or 4K/30fps–your choice.

Final Fantasy XV will be getting a patch to improve the game’s resolution and frame rate on PS4 Pro, publisher Square Enix has revealed on the latest Active Time Report livestream. Targeting 1080p and 60fps–with an alternate mode for 4K and 30fps–the patch will arrive in December, according to Siliconera.

Square Enix also announced a playable demo is on the way for PS4 and Xbox One. The demo runs up to halfway through the first chapter, though it is exclusive to Japan. It’s relatively simple to access the Japanese PlayStation Store by creating a new account, however.

Final Fantasy XV will have a mobile MMO version soon, too–Square Enix is working with Game of War: Fire Age developer Machine Zone to bring its spin-off JRPG to phones and tablets. Machine Zone’s games are traditionally very successful, while Square Enix has also described its own mobile attempts, including Final Fantasy Mobius, as revenue drivers.[/quote]

Svaki put kada razmisljam kako bi trebao uzeti ps4 pro, neki ovakav video me razoruza.

Meni ovi dzojstici PS4 izgledaju tako jadno u odnosu na XO dzojstike, neverovatno…Razmisljam se da uzmem PS4 konzolu ali me toliko odbijaju od kupovine, strasno…mozda gresim ali to su definitivno trebali da poboljsaju…

Ovaj od Razera je jos ruzniji od Nacon-ovog, ne svidjaju mi se ove dole 4 tipke sto su stavili za zvuk, mute…

Боље да направе адаптер за xbox контролер…

2 Likes

Definitivno cekam neku slim verziju Pro-a

Ako budes po tome gledao, neces ga nikada niti kupiti. Evo meni Mafia 3(no pro igra) kada je pokrenem se ne cuje nista, par puta sam prislanjao uvo da vidim da li uopce “radi” konzola.
U glavnom 4K igre se cuju kao i igre na PS4 Slimu, tacnije bucne su kao i igre na obicnom PS4, dok se no pro igre ne cuju ama bas nista.

Reci to ovima koji su dobili ovakvu konzolu. Sa ps4 slim sa prezadovoljan, sa prvim ps4 sam bio bas nezadovoljan, isto strano bucna konzola.

E tako ti se cuju igre u 4K modu kao i obicne(900p) na Slim-u, isto kao i onaj zadnji PS4 model C Chassis, znaci ista takva buka kao i ta dva modela, dok igre koje nisu u 4K(no pro igre) su prakticki necujne.

Ove u videu se cuju kao da polijece avion.

Neki “defekt”, nista novo…

Kompilacija defekata. :slight_smile:
Ozbiljno sam razmisljao o konzoli, ali sada sam 100% siguran da treba zaobici bilo koju prvu verziju konzole.

1 Like

Ma da ako nemas u planu uzimati 4K TV moj savet ti je da ga niti ne kupujes trenutno.

Ajde za nekih godinu dana vec da(taman ce ti do tada mozda i izbaciti slim proa), kada ce biti i vise nego primetna razlika izmedju PRO-a i obicnog PS4 i na 900/1080p igrama, sto je i normalno/za ocekivati, da ce igre raditi sve losije i losije na obicnom PS4.

Mislim da smo svi svjesni da nas ceka upgrade na ps4 pro u skorije vrijeme, kada krenu da izlaze prve igre koje se prave bas za Pro. Ne zato sto ce Pro biti ekstra verzija, nego ce OG ps4 verzije biti zbrzane.

1 Like

Slazem se…

Rocket League zato sto je u meniju otkljucan framerate, pa zato se tu konzola maksimalno zagrije. Inace, moj zadnji ps4 prije slima je bio prvi CUH-1000, Uncharted 4 dok sam igrao Tamara nije mogla spavati koliko se cula konzola. Bas bas bucno.

Sjecam se ere xbox 360, Jasper se cuje kao agregat, meni nista ne smeta. Sad mi jedna od stvari koje me najvise odusevljavaju kod XO i ps4 Slim koliko su tihe konzole.

Ja isto od kako sam uzeo PRO sam se bas preporodio, sto se buke tice, konzola jedva da se cuje za razliku od onog prvog PS4 1004 modela kojeg sam imao. Tacnije cuje se isto kao i PS4 C chassis(ovaj zadnji PS4 model) kada rade igre u 4K pro modu. A kada su u pitanju ove non pro igre, ne cuje se nista , pre zadovoljan.

Resih napokon da uzmem PS4 pa me zanima ako moze neko pojasnjenje gde kupovati dugutalne igre ili CD,da li je serovanje isto kao kod XO,kakvo iskustvo imate sa dzojsticima,itd…ako moze mala pomoc!

Hvala na odgovoru.