PS4 Pro predstavljen, 399$ izlazi 10.11.2016 - diskusija, info, slike, video...

Ja imam XO, moj drug PS4… Obe konzole su izuzetne i koju god da uzmes neces pogresiti… Meni licno se jako vise svidja dzojped XO-a, nekako mi je jaci i izgleda mi kvalitetnije i fino mi lezi u ruci… Dzojped od druga (koji ima ps4) je doziveo falinku posle par meseci, L1 mu je ispao i pukla je gumica, da se to popraviti, ali eto… Mada verujem da ima slicajeva gde se i dzojped od XO sjebe nesto :slight_smile:
Sa jedne strane XO mi je bolji jer je jeftiniji (bar se moze naci za manje pare od ps4), zbog EA accessa (za 25€ godisnje dobijes toliko igara da ih neces ni izigrati), kao i vec navedini razlog - dzojped/dzojstik/kontroler (kad smo vec kod toga, kako vi kazete?)… Medjutim, shareing na XO je dosta losije nego na PS4… Na PS4 je igre moguce kupovati za veoma male pare i nakon sto ih odigras, lako ih i prodati (za mene je to velika prednost u korist ps4)… Sto se tice ekskluziva, to zavisi od ukusa :slight_smile:
Sve u svemu, sta god da kupis, bices zadovoljan :slight_smile:

Hvala na opsirnom odgovoru…i ja imam XO ali me ekskluzive na PS4 mnogo privlace…Hvala jos jednom.

Potpis X2 . Svaka im cast posto kada se uporedi DS3 sa DS4 razlika je bas nebo i zemlja, vidi se da je ogromna razlika…prvo sto se primeti je da DS4 bas lepo lezi u rukama a i veci je sto mi ba pase. DS4 je i meni samo takav kontroler.

A post was split to a new topic: PlayStation Plus - Free Games Lineup January 2017 | PS4

A post was merged into an existing topic: PlayStation Plus - Free Games Lineup January 2017

U trecem mececu bi trebao stici veliki update 4.5. Takodjer se mozete prijaviti za beta fazu. Jedva cekam da vidim koje novosti donosi 4.5 update.

[quote]PlayStation 4 System Software 4.5 Beta sign up

It’s nearly time for another major system software update for PS4, and we could use your help beta-testing before it launches. Starting today, you can sign up for a chance to be a beta tester and get an advance look at some of the improvements and new features coming to PS4.
[…]
If you’re part of the program, you’ll receive an email with instructions on downloading the beta version of the next system software. In order to sign up, you’ll need a PS4 with an internet connection, and access to a Master Account. And remember — you can roll back to the previous system software at any time.

We’ll be back soon with an update on the features you can expect in the beta.[/quote]

[quote]#PlayStation 4 System Software 4.5 Beta

Please indicate below if you are interested in a chance to join the System Software 4.5 Beta Trial.

Please note that completing this enrollment form does not guarantee a place on this Beta Trial.

Invitations are at Sony Interactive Entertainment America’s (SIEA’s) discretion. Unless you are selected, we will not contact you regarding this Beta Trial. You must agree to the System Software Beta Agreement by answering “I AGREE” below to eligible to participate in the Beta Trial. Beta Trial participants may be contacted to participate in a survey.

If you are selected, we will email you with a voucher code. Keep an eye out for the official invitation email from [SIEA] so that you know when the Beta Trial has commenced! Please make sure you have a valid email address on your PSN account to receive a voucher.

Please see our privacy policy.

Before you sign up, please make sure you’ve already logged into our Community Portal.[/quote]

https://www.playstation.com/en-us/legal/playstation-4-firmware-45-beta-registration/

Lik je stondiran bio skroz i zapalio ga cigaretom, provereno…

1 Like

PS4 PRO Retro, prelep je.

Evo SS

3 Likes

Retro=sive boje.

Najlepsa konzola koju sam u zivotu video…

1 Like

Aaaaaaaa hocem i ja ovaku :slight_smile:

Ja već uzeo standardnu, ali zato postoje stikeri sa Alija…
Jel neko ima rešenja za PS NOW pretplatu… Unapred bih mu bio zahvalan…
Čitao sam post koji je ovde stavljen u vezi toga pre nekih godinu dana, i deaktivirao moj nalog na PayPal-u, otvorio tu Entropey karticu na koju više nmg da uđem, jer mi non stop izbacuje da nije bobar nick lil pasword, i pored menjanja pasworda nekoliko puta preko mail-a, i dalje nmg da uđem na sopstveni nalog kako bi ga zatvorio i vratio se mom starom PayPal nalogu…
Najgore od svega je što ni na taj način nisam uspeo da unesem način plaćanja (PayPal) na PSN…
p.s. naravno na PazPalu sam stavio istu adresu kao i na PSN nalogu, ali to sada izgleda proveravaju i neću da se zezam sa tim…Još će da mi banuju PS

U svakoj temi postavljaš to pitanje, a nisi odgovorio na moje pitanje u prvoj temi u kojoj si postavio pitanje. Neće te banovati, a odgovori u onoj temi na moje pitanje i ne spamuj druge teme. Shvatam da je stresna situacija, ali ne spamuj druge teme.

Sredi situcaiju…I napisao na onom postu…
A sada nešto vezano za ovu temu:
Je li neko igrao do sada RE7 na 4K ili neku noviju AAA igricu koja ima podršku za PS4 PRO i kakvi su utisci ljudi???
Ja sam skoro pazario i 4k TV, ali nemam nijedan 4k naslov osim gledanja trailera ili demo varijanta na mojoj konzoli, mnogo izađe sva ta oprema za konzolu, pretplate i sl, plus ovi novi naslovi svaki ima svoj šarm a ja sam neodlučan…
Kako izgleda 4k igranje na ovoj konzoli???
Hvala unapred na odgovorima, društvo…

Baš skkupo naplaćuju ovo farbanje konzole ali izgleda mnogo moćno, i možeš sam da kombinuješ…
Vrh vrhova… Evo i moje kombinacije, ovako bih ja…

1 Like

Odigrao Rise of TR, Knack, Uncharted 4, BF1 na PRO. Generalno se vidi razlika, posebno jos sa ukljucenim HDR.
Najvecu razliku sam primetio na TR, ostale su manje primetne razlike, ali na TR je bas prilicna.

To je sto se tice standardnih igara, ali za PSVR je razlika mnogo veca. Recimo da igre izgledaju dvaput bolje i ostrije. Na primer Rigs i VR Worlds imaju toliko poboljsanje, da je slika skoro na nivou standardnih PS4 igara.

1 Like

Interesantan podatak sa redita

Ne mogu bas da procenim da li je 260.000 malo ili puno u odnosu na Sonyjeve projekcije ali to mu dodje… Nesto vise od 1% ukupnog broja prodatih PS4? Pa nije ni cudo sto nece mnogo da ulazu u poseban PS4 Pro mod sa mnogo boljom grafikom.

Probaj Watch Dogs 2 odigrati u full hd ili u 4k, razlika je nebo i zemlja u Full HD-u ili u 4K kada igras.

1 Like

a igra inace i na 1080p izgleda prelepo,mogu samo da zamislim ako je tako kako izgleda u 4k…

1 Like

[quote=“lesa, post:685, topic:11443, full:true”]

a igra inace i na 1080p izgleda prelepo,mogu samo da zamislim ako je tako kako izgleda u 4k…
[/quote]Slazem se i u 1080p je lepa igra.

Ma samo neka nastave ovako, ko kaze da nema razlike je slepac, sta drugo reci…Stvarno je prelepa igra kada je 4K mod u pitanju na 4K TV-u.

EDIT:
Nisam probao sa HDR-om ali mogu misliti na sta tek to lici jos sa ukljucenim HDR-om 10.

1 Like