PS4 Pro predstavljen, 399$ izlazi 10.11.2016 - diskusija, info, slike, video...

Do sada preko 80 miliona prodatih PS4 konzola, a tek dolaze RDR2, TLOU Part 2, Ghost of Tscushima, Days Gone, Death Stranding, Call of Tchulhu, Biomutant, Cyberpunk 2077 itd…

Reagovano. Davide spusti malo loptu covece :slight_smile:

4 Likes

Obrisao sam postove i izvinjavam se drugim ljudima zbog off topica… Samo sam vezano za zadnje postove ove teme hteo da dodam koliko je to proporcionalno rasla prodaja PRO konzole, koja je još uvek živa i čim Sony nije siguran da će se nova konzola zvati PS5, moguće da ćemo na sledećem E3 sajmu videti upgrade PS4Pro konzole. Samo toliko i hvala adminu…

1 Like

hhahahahh sigurno će pubg raditi bolje na ps4 pro nego na one x.Već možeš da se uvjeriš u inferiornost ps4 pro u odnosu na one x tipa forza motorsport vs granturizmo ili još bolje doom e tu tek ps4 dolazi do izražaja sa jadna 4.2tf

Ali sigurno bolje radi na jadnih 6 u odnosu na 4.2

Nikako da skapirate da ne postoji vise “nova generacija” ne postoji ta “mid” generacija.
Samo ce se izbacivati na svake dve god neke ugrade varijante.
Bas kao sto se i desava.
Npr sada radi 4k ali jedva 30fps.
Za dve god isto samo ce raditi do 60pfs i tako dalje.

Mora nova generacija tj rizen procesori jer je jaguar na max u one x tj klokovan je do maksimuma.Naravno i minimalno 32gb ram sa ssd harddiskom

I onda ce da budu 600€

1 Like

Kad su telefoni 800+ zašto nebi bile i konzole

Zato sto im je cilj da prodaju sto vise konzola jer je glavna zarada na prodaji igara. Ako bi cena bila 600+eura mnogo manje ljudi bi kupilo konzolu, a to automatski znaci manja baza za prodaju igara. Sta mislis zasto je Sony prodavao konzole sa gubitkom?

I opet je krenula stara dobra diskusija :slight_smile:
Možemo mi da pričamo šta hoćemo, ali jedno je sigurno, nove konzole neće koštati preko 450-500 EUR, jer se ovo pokazalo kao granica bola koju ljudi plaćaju za ovakav uredjaj. Sve preko toga neće proći.

Mi sve gledamo kroz prizmu XBR, RI i popusta, pa nam deluje da igre nisu toliko skupe, ali napolju igre ljudi kupuju u daleko manjem broju. I dalje su konzole za mnoge jako skup sport. To što na ovom formumu ima skupina ludaka (uključujući i mene) koji troše prilične pare na igre, isključuje opštu sliku o svima ostalima :slight_smile:

Zašto je zaživeo Xbox game pass, zato što daje gomilu igara, za ne tako velike pare. Ovo će biti udarna stvar na novoj generaciji. Slično će biti i sa PS Now ili kako god ga nazovu za sledeću generaciju.

Opet će biti izbačena konzola osrednje snage - taman da se uklopi u ovaj cenovni rang, a posle će izaći opet mid-gen upgrade za par godina koji će opet napraviti blagi skok.

A ja ću opet izabrati konzolu ili konzole na kojima mogu da odigram najveći broj najboljih igara, za najmanje para :slight_smile:

2 Likes

Bilo kako bilo mislim da je PRO najbolja kupovina.

1 Like

ja sam prosle godine zamenio PS4 obican za PS4Pro uz minimalno doplacivanje i tako sada sam miran za jedno 2 godine…ali cim izadje PS5 necu zuriti sa kupovinom … neka se slegne malo prasina…hehe

1 Like

Pa to, najbolja racunica je uvek sacekati malo. Prvo u startu bude jaca cena a nema nikakve vajde kupiti odmah.
Taman sacekas 1god da izadju igrice za novu konzolu. A do tada ce sve isto da radi na PRO i toj novoj PS5 ili kako ce ga vec zvati. Ma da mislim da se nece zvati PS5

1 Like

Najbolje sacekati da izadje PS5 Pro pa onda kupiti :slight_smile:

3 Likes

Samo Battlefield V i CoD BOIV i možeš da igraš, a sada kada krenu PS4 exclusive, šta ćeš onda…
Alo Spiderman igra meseca u SK (zadnji broj), a slede Ghost of Tschushima, TloU Part 2, RE 2 REMAKE, Death Stranding, Days Gone, tralalalalalala…
Ej, izvini, zaboravio sam na polugodišnje izdanje AC ovog puta u sred zime u Grčku…

Pravo misliš Marko…
i ja sam tako mislio i uradio…
Ali nikako da kupim externi HDD USB 3.1, nikako da se nakanim i uzmem neki od boljih komada, tipa WD MyBook 4Tb, jer stvarno mi je malo 1 Tb, stalno briši pa instaliraj, ili to ili ću da u njega ubacim običan HDD od 3 do 4Tb…
Pozdrav marko, moj PSN nick je: besantesteras
pa me dodaj ako igraš online i u co op-u igre…

1 Like

Drug opet ti babe i žabe.Ne brini se za mene nego nemoj tu popovati zna se ko je kralj ekskluziva a mislim da ni ti nemaš tu konzolu kao drugo te singleplayer igre ne igram a džaba 50 ekskluziva kad nema forzu,halo,gearse pa čak ni pubg tako da meni ne moraš takva pitanja postavljati.Ja imam game pass i ne mogu da postignem sve da igram jer igre imaju online komponentu a ne te sony ekskluzive koje posle mjesec dana od izlazka niko i ne spominje

4 Likes

@jahalang0112 Potpisujem,
Ali svako nije nista skriveno da je ps ove generacije odrao xbox, taj skok u samom pocetku je doveo do ovog sad, svakako se xbox mnogo popravio sa gamepassom , slim i x konzolom, ali dzaba , vecina ljudi gleda ps kao bolju stranu, udji na bilo koji stranicu i vidjet ces da ps4 slim kosta i do 100e vise od xbox one s, o debelom da ne pricam.

1 Like

Ma ne odbacujem nego jednostavno nema igara za mene u sony taboru.Prvi bih uzeo pro da imam igre koje igram na xboxu.Zato kažem da mi više odgovara i switch nego ps4 ali ne namećem nikom moj izbor

1 Like