PS4 Pro predstavljen, 399$ izlazi 10.11.2016 - diskusija, info, slike, video...

Ok tebre, pogodio si ‘‘cake’’ design… Flawless!! :slight_smile:

Malo neki refresh :slight_smile:

Glupost prave od mid gen upgradea. Umesto da nam lepo kazu da je ovo ‘next gen’ i da ih koriste za nesto normalnije (60fps i vise detalja) oni razvlace sliku na 4k koji ni u svetu nije standardizovan

Ovo nije next gen. Kakav crni next gen… Eno otvorio predator novu temu gdje su fino objasnili sta je poenta ps4 pro konzole. Nikakav next gen, samo zadrzavanje trzisnog udjela.

Tacno to. A evo i jedan deo tog teksta, sta je Sony - House rekao:

Evo i celi taj clanak:

Ja samo mogu reci iz cele ove price da sam srecan sto pored slim konzole i Ps4 Pro, ce pasti cene za obican Ps4, sto je meni smrtniku sasvim dovoljno na “obicnom” HD ready tv-u i valjda cu napokon moci to da priustim za sebe i uzivam kao 90% vas sa foruma. I da dozivim onaj stari osecaj kad izadje neka nova igra, a ja to mogu odmah da pokrenem. (samo da je kupim) Eh, lepa vremena. :smiley:

Oo yeah playstation here i come :smiley:
izgleda da ćemo republika shop i ja produziti vec odlicnu saradnju i dalje :slight_smile:

@xX8Lampard8Xx jel uzimas da igramo Bf1? :smiley:

Naravno brat moj! Svi te cekamo rasirenih ruku, i alex rasirenih nogu :smiley:
http://www.xboxrepublika.com/shop/konzole-xbox/xbox-one-s-2tb/

  • Gears4 + BF1= WIN
    399e je jeftinije od 400-420 :smiley:
4 Likes

Alex je vec odavno spreman samo tebe cekamo da konacno dodjes sebi i progledas sta je najbolje!
Xbox te je dugo unistavao i stairao :smiley:

1 Like

Sve igre koje budu za pro, imace ovu nalepnicu:

Kada kupis pro onda konacno postajes profesionalac I imenom :smiley:

Fali još negde da piše PS4 Pro na stickeru

2 Likes

Do tada svi ostali su amateri? Sjajno ime nema šta :smiley:

I da, dolazim na ps, ocemo igrati gearse, halo, forzu? Aha nema. Ok, poyy :stuck_out_tongue:

5 Likes

Ima nas da se okupimo za jedan kotlić barem , a za vas na xboxu-u nisam siguran :smiley:

1 Like

Koliko acivmenta ima taj kotlic?

1 Like

Vas žutih je uvek bilo ko g*vana.
Ali mi se vodimo onom, kvalitet a ne kvantitet.

2 Likes

Over 9000 :smiley:
Ja i ti smo pricali o tome dosta , ali nista ne uradismo…

1 Like

Pa samo ti kazi kada palis kotlic, eto nas cim to pocne da se krcka :smiley: Mirka cu da vucem za uvo, nesa on ce da dodje kao kotlic master, Lampard on dolazi po sluzbenoj duznosti, posto je kupio Xbox od tebe… Skupimo se mi cas :smiley:

1 Like

Zutih? gospodine @xX8Lampard8Xx zamolicu vas da u buduce ne koristite uvrede na racun necije boje koze , ili cete biti sankcionisani!

@Milan89SD ma znas da imam privatne problema i to kakve nije izgovor nego je trenutno nemoguce :frowning: Ali ne trajno bice nesto mora!

Btw cujem da Nikola ima probleme i to sa mojom bivsom konzolom izgleda da se prokletsvo nastavlja :smiley:

1 Like

@xX8Lampard8Xx jel bilo grmljavine skoro u tvojoj blizini? :joy: