PS4 Pro predstavljen, 399$ izlazi 10.11.2016 - diskusija, info, slike, video...

Mislim da ce tek na Pro-u biti uzivanje igrati Knack, ali ne bih mogao ponovo. Inace ne slusajte kritike, odlicna je igra, iako mehanicki vrlo prosta, prijaju ta jednostavnost i old school mehanika. I izgleda na momente jako lepo. Ali fale mu i fps i AA, ne znam koji mod bih izabrao. Bas teska dilema.

Da li je neko od vas video ps4 pro sto se topi od pregrevanja?

https://mobile.twitter.com/enMTW/status/797695465320050688/photo/1?ref_src=twsrc^tfw

Hahahahaha, stvarno ima likova…Isti takav, samo manje otopljeno, ali na vise mesta je izgledao moj prvi laptop, kada sam pusio kada bi dolazio doma iz diska sav iskumiran :smile:, skoro celog sam ga tako spalio…Ovaj ga je drzao negde pored peci :joy: ili mu je cela cigara izgorela nja njemu :joy: .

1 Like

Vidi se iz aviona da se topio od spolja…Da je iznutra sigurno se nebi topio po ivici…

1 Like

Ma samo budala ne bi primetio. A lik je izgleda neka budaletina… :joy: ili ga boli ona stvar .

Tu je poceo po ivici pa se od topline pocelo i ovo ispod topiti.

1 Like

Neka ga vrati ima garanciju,sigurno ce dobiti novi :joy:

1 Like

Hahahaha…Ako ga je uzeo na izlasku 10-tog jos ima sanse da mu ga zamene :joy: :joy:(14 dana imas pravo vratiti proizvod), hahahaha…dobiti ce ovo:

1 Like

Koliko vidim dosta su podeljena misljenja povodom buke. 4K mod toliko optereti konzolu da postane dosta bucna. Neki su prijavili i coil whine (koji oce od overklokivanja da se javi). Svakako se treba pridrzavati smernica da se konzoli obezbedi ventilacija odnosno prostor oko konzole za strujanje vazduha

Sorry, nisam neki ekspert za ovo crop-ovanje, ali me zanimalo kako se porede 1080p i 1800p reze u RotTR. Ima razlike definitivno. Enriched dodaje lepe detalje na zidove svuda, ali je isto muljav kad se crop-uje pošto je 1080p takođe.

I da, konzola se definitivno čuje u 4K režimu rada, ali nije bučna. Tačno onog momenta kad se selektuje 4K u RotTR meniju krene vent jače da vrti. Čim vratim na Enriched i HFR isključi se. A iako 4K lepše izgleda, ne mogu a da ne igram u HFR. Jednostavno sam 500X precizniji kad krene neka akcija.

Sada igram Knack-a i iskoci mi notifikacija(sto bi rekli iz vedra neba) na ekranu, da sam dobio voucher kod od 10$, naravno da sam ga iskoristio, ukucao na akaunt :slight_smile: . Jer kako ovde pise, posle 30-tog kod vise ne bi vredeo.
Sony :+1: Je dobio ko od vas?
Evo SS:

2 Likes

Joooj to bi bilo sjajno, nego baterija otkida koliko drži na ovom DS-u …

Preko 8 sati na jednoj crti, još dve su mi ostale. Prethodni mi se gasio nakon 7 sati ukupno …

1 Like

Kod su dobili valjda svi koji su kupili Pro konzolu.

Hm samo na US ili i UK?

Baci pogled na gaf, tamo vidjeh thread

1 Like

Jeste.

http://neogaf.site/forum/showthread.php?t=1317246

Zaista ima razlike u slici na PRO, posebno kada se konzola prikljuci na 4K televizor i doda opcija HDR. Televizor bi trebao da prepona da je ukljucena opcija HDR i da da mogucnost odabira iste u modovima slike. Evo kako to izgleda na Knack-u. slikano je na mobilnom, samo da se vidi kako je to sa opcijama.

Znaci nije samo potrebno da na koznoli aktivirate HDR, vec i na televizoru da izaberete opciju HDR.
4K i HDR zaista cine veliku razliku u slici.

To sam i ja primetio - pisao, istina je. Prvo bi covek pomislio ma to je jer je nov kontroler, ali nije jer sam imao nov DS4 i nije ovolko durao, ovaj DS4 V2 traje skoro kao i DS3 :slight_smile: , jos jedan + za Sony, kada gledamo da se dosta ljudi zalilo bas na to.

Trebali su dati svima ali hebiga…inace ciitam da ima ljudi koji nisu dobili kod a kupili su PRO, mozda je to samo za one koji su uzeli prvi dan konzolu(release date).

Mislim da verovatno svi sa Pro konzolom dobijaju. Takodje su se javili neki sa PS4 Slim konzolom.

Nisam siguran kako se samo ovo odrazava na share. Tj, zasto npr nisam dobio 10$ na ostalim guest US nalozima na novoj Pro konzoli, vec samo na jednom (i to je dobio ortak koji igra na PS4 za moju Pro konzolu).

Hahaha, nisu oni budale kako mi mislimo, veruj mi da oni znaju tako reci bolje nego ti sta koristis na svojoj konzoli, sve se to vodi evidencija. Tacno znaju koliko je puta(ako menjas naloge) i na kojoj tacno konzioli(serijskom broju) isao di koji nalog. Provereno…osobno od kolege koji je pricao bas sa njima, samo je ostao wtf. sva evidencija se vodi, di i sta…