PS4 PSN Matchmaking

Dakle dogovori za meceve, termine igranja i slicno…

uvek sam za bf4 i fifu,cimaj te

Evo imam i ja BF4 ajde da nas ima 5 pa da mozemo biti u jedno squad-u

Nabavio i ja… Imas premium ili obicnu? I fifu 14… :rock:

Moze, BF4 ali meni u sustini odgovara sve do 15h, posle toga tesko, i uvece tesko. A verujem da vi svi uvece hocete…

Pa da evo vec smo ja i Bro dogovorili u 20:00 pa ako ste za dodajte nas i da deremo.Nemojte biti sramezljivi,jer znam da vas 80% ima BF4

Povodom danasnjeg izlaska Destiny BETA hajde da se okupimo navecer pa d anabacimo party i koju partiju.Javljajte se i recite u koliko sati pase

Evo i mene da malo ozivim temu… Hocemo li da se skupimo za neki BF4, Fifa 15?

Naš drug Miloš organizuje novu sezonu PS4 FIFA lige, pa ko je zainteresovan može da se prijavi na ovoj temi

http://www.razmenaigara.com/trophy-boosting-dogovori/rz-liga-sampiona-fifa-15-prijave!/

BF 4 FIFA 15? Ajmo ljudi :slight_smile:

BUMP :slight_smile: Subota, sunce napolju siba, lep dan za igranje!

Mogao bih da uključim PS4 posle 2 nedelje neigranja (izuzev kampanje u CoD-u). Hoćeš sada BF4 ili laterz?

Moze Bf sada! Hajde ko jos hoce, neka se javi :da:

Ajde za nekih pola sata, nesto mi je lose sada pa moram da iskuliram…

Sent from my iPhone using Tapatalk

Lose zato sto si presao sa One-a na PS4 posle 2 nedelje? :smiley: Haha, vazi…

Ma jok ahaha :D, uzasno me glava boli od kada sam oci otvorio, nikako ds prodje :frowning:

Sent from my iPhone using Tapatalk

Nisam davno igrao BF4, ajde mozda i ja budem mogao negde predvece oko 19h, ali nista ne obecavam

Ako iko igra my park ili my stage na 2k15 dodajte me, može i friendlies u my team.
Imam SF-a 92 ovrl i Centra 80 ali nikako ne igram ove modove jer 9/10 ljudi na koje naletim dave loptu i šutiraju svaki posed.
PSN ID: celahudini

ima li koga za fifu 15 za ps4 ??

Igra li ko? Odlična multi player igra. Treba psn nalog. Moj nalog je ser_pirtz.