PS4 share nalozi

Drugari, da li ima ko da iznajmi ili proda neki nalog (guest dovoljno) za RDR 2?

Imam želju da je odigram, a glupo mi da je kupujem na Xboxu, odigram jednom i više nikada ne pokrenem…

Postoji izvjesna telegram grupa, mogu da ti posaljem ako zelis :sweat_smile:

Jel ovo kingps4? Jel si uzimao nesto kod njega, merkam nalog da uzmem i da li je pouzdan?

King Accounts… Jos uvijek se sjecas moje preporuke za MPGH izgleda :joy: Uzimao naravno, pouzdan je

1 Like

Otvorio si mi oči :slight_smile: uzimao sam letos od playstechkin. Lik daje garanciju na dva meseca ali je skuplji od King-a.

King je vise za igre 2014-2018, ako hoces ove najnovije onda playstore :slight_smile: I on je pouzdan, cak mi je refundovao neku kintu

1 Like

I koliko kesa su ti nalozi?

Smesna je cena ali moras da igras u offline. Nalog koji gadjam:
Red Dead Redemption 2: Special Edition
God of War
Marvel’s Spider-Man
FAR CRY 5
HITMAN™ - Game of the Year Edition
The Witcher 3: Wild Hunt – Complete Edition
SHADOW OF THE COLOSSUS
NBA 2K19
UNCHARTED The Nathan Drake Collection
The Last Guardian
PS Plus: 12 Month Membership

:earth_americas: R : 1 (BR)

:dollar: 95 Toman - 10 $

Drugar uzeo nedavno na moju preporuku, do tada se patio sa originalima:

Marvel’s Spider-Man
UNCHARTED™ 4: A Thief’s End Digital Edition
Horizon Zero Dawn™ Complete Edition
Uncharted™: The Nathan Drake Collection
Persona 5: Ultimate Edition
inFAMOUS Second Son™
The Last of Us™ Remastered
Bloodborne™: Game of the Year Edition
DRIVECLUB™
PS Plus: 6 Month Membership

:earth_americas: R : 2 (EU)

:dollar: 65 Toman - 7 $ ( PayPal - WMZ - BTC )

Kako? Ne moras uopste… Evo ja vec pune dvije sedmice przim Battlefront 2 i jos imam ukljucen PS Plus od tog naloga, iako igram sa svog :sweat_smile:

Jel dovoljnih onih 10.minuta da se odradi za nalog i pusti skidanje? Ja sam se prosli put malo zlopatio jer prvi put da uzimam takav nalog :slight_smile:

Ja sam bio uzeo God of War i Spiderman-a, kad sam se konektovao na net sl.put stajao mi katanac. Kao da je neko zamenio password…

Ma iskreno, treba ti 5-6 minuta dok se ulogujes, udjes u library i stavis sve na skidanje… Mada zavisi koliko igara skidas i koliko ti je brz net. Tih 10 minuta ti daje prodavac kao neki vid “garancije”, mozes i da ulazis poslije… Samo je bitno da pravi vlasnik ne provali da mu je neko nakacen :joy:

Udjes u podesavanja kupljenog naloga i ukljucis “Activate as primary PS4”

Iste te naloge preprodaje Goran Mikic, koji ljudima govori da ih on uzima od nekog coveka koji ima “naloge bez vlasnika”. Ljudima naplacuje ove naloge po 2200-2700 dinara i napravio je Viber i Whatsapp grupu.
Kad se ljudima zakljuca nalog, on kaze kako nisu postovali odredjena pravila i da ih je, slusaj sad ovo, PS kaznio i banovao zbog toga :joy:
Lik teska prevara, a budale ga brane kao sumanuti… Prodaje iste naloge i na FBu, uz istu pricu, gde drzi i sliku sa svojim malim detetom. Sta sve ljudi nece raditi za 1000 dinara, Boze sacuvaj.
Naravno, ove “prevarene” je ubedjivao da su oni sami krivi sto im je zakljucan nalog, jer su prekrsili pravila. Ja sam sve te ljude obavestavao o kakvim se nalozima radi, da bi me on i blokirao u toj grupi, jer unosim losu energiju :joy:

Jezim se od prevaranata…

Sta znam, do sada nisam imao tih problema… Moguce je da lik proda isti nalog razlicitim ljudima pa sve to pocne da brljavi, a isto tako da se neko od tih kupaca nikako ne izloguje sa kupljenog naloga, pa se onda pravi vlasnik zali Soniju ili nesto slicno. Nemam pojma…

Nek na svakom nalogu zaradi 10-12e, nakupi se to na finu cifru :joy:

Ima li iko nalog sa Metro Exodus ili Days Gone? U razmjeni dajem jedan ili oba ova naloga, u zavisnosti sta se nudi :sweat_smile:

Nalog 1:

PS Plus 28/2/2020
Marvel’s Spiderman Deluxe
Detroit
Heavy Rain
Sniper Elite 4
Life is Strange
Life is Strange:Before Storm
Borderlands: Handsome Collection
Just Cause 3
Outlast 2
Uncharted: Nathan Drake Collection
Call of Duty: Modern Warfare Remastered
Killing Floor 2
Crash Bandicoot:N Sane Trilogy

Nalog 2:

PS Plus 9/10/2020
Rainbow Six Siege: Year 1,2,3
Black Ops 4
Call of Duty: Modern Warfare Remastered
Titanfall 2

Prodajem Red Dead Redemtion 2 nosioca, cena 1600 dindzi a moze i zamena za neku igru sa vasom ili mojom doplatiom. Kontakt moze preko P.M.-a.