PS4 Slim vs Xbox One S

Sta se sada vise isplati da se uzme,za koga su jeftinije igrice?

Ako vise volis single player igre definitivno ps4 a ako vise volis MP onda xbox, gamesharing imas i na ps4 i na xboxu ali mislim da ces opet nalaziti igre jeftinije na ps4 nego na xboxu ali opet zavisi volis li u digitalnom obliku ili u fizickom.

I zavisi sta volis od igara, na PS4 imas Uncharted a ovamo Gears-e…naravno bolja prica je u U. Od voznji imas Forzu (savrsena igra) dok na PS4 nemas bas neki izbor voznji GT sport i Drive Club ali puno je bolja Forza (Horizon i Motorsport). Multiplatformske manje-vise rade isto na obe konzole ali na PS4 su ti jeftinije i mogu se preprodavati. Tvoj izor sta vise volis da igras…

Pa cene se krecu moze se reci skoro iste barem kod nas.Xbox One S je oko 210+ dok PS4 Slim 230+.Sad nzm jer nekoliko drugara je imalo problema oko aktivacije Live iako su kodovi bili validni,dok nijedan drugar nije mi se zalio na PS+.

Mozda su koristili kodove iz drugog regiona…

Nisu,greska je izbacivala:

Something happend on our end.

I morali su da cekaju po nekoliko dana da bi uspeli da aktiviraju,a po internetu nema nekih objasnjenja za to,mene to i dalje buni.

Ako neko zna u cemu je problem,neka mi se javi.

Eee to se i meni desilo sinoc i nisam uspeo da kupim Live za 1$. Probacu kasnije opet, pokusavao sam da promenim karticu ali opet mi izlazila greska!

1 Like

Probali su da promene region i dalje isti problem.A kada kontaktiraju Xbox podrsku kazu da restetuju Xbox i probaju ili da sacekaju.

Baki sve sam to radio-iskljucio ga iz struje pa probao opet, probao preko kompa sa VPN i bez njega. Uvek mi izlazi greska Something happend on our end…
Jedino da probam kasnije a mozda su iz M$ namerno zatvorili ovo jer je pomama bila velika?!

Moj drugar mi je rekao da je posle nekih 2-3 dana uspeo da aktivira,sad nzm sta da ti kazem.

Mozda ti ovo pomogne. :slight_smile:

Svjestan si da posle ne možeš da promijeniš/vratiš region naredna tri mjeseca?

Cene igara su ti potpuno iste…na oba dve konzole…

Evo probao sad i uspeo iz prve da kupim live za 1$. Znaci klasicno na konzoli, probaj ti sad pa javi jel proslo tebi?

Nisam ja imao tih problema ali drugar jeste.Znaci lepo kazu ovi da se saceka xD

poz svima, (listao sam po netu nedelju dana sigurno o razlikama) ali bih voleo vas da cujem sta je bolje po vasem misljenju
bitan mi je i single i multi,od onih sam koji kupuju igre u fizickom obliku,digitalno me ne zanima :slight_smile:
kupicu jednu od ove 2 konzole. cene su vidim slicne,ali me zanima koja je po vama bolja konzola. ko ima bolji single i multi(cepam sve zanrove),grafika,ekspluzive???
voleo bih vise misljenja da vidim
hvala puno unapred

To sve zavisi do tebe sta vise volis da igras, na ps imas Uncharted, God of War, Bloodborne, Horizon Zero Dawn.
Dok na Xboxu imas Forza Horizon 3, Halo, Gears of War.
Sto se tice cijena igara mislim da su tu sa cijenama, vidim da te digitalno ne zanima ali digitalno mozes na ps bas jeftino da se igras.
Nekome se svidja dzojstik od Xboxa, ja sam pre imao x360 i dzojstik je bio odlican. Malo me je smarao sto sam morao stalno da menjam i dopunjavam baterije, dok na ps4 samo napunim i igram.
Kontroler od ps mi je odlicno legao u ruci, nije trebalo mnogo da se naviknem na njega posle x360.
Tako da posle svega ja sam se odlucio za ps i nisam se pokajao ni malo.

hvala puno
kolekcionar sam,volim sve da drzim u rukama :slight_smile:
a grafika je bolja na ps ili se meni cini ?
sa ovim sto si napisao definitivno exp. bolje na ps
MP podjednako dobro radi na obe konzole(lagovi,fps). community gde je bolji,turniri,vise igraca…
meni je stvarno glupo sto smaram,ali ovo mi je prva konzola koju kupujem tek u 28’ ,pa bih stvarno da se lepo informisem

Pre svega iscitaj forum, ako zaista zelis da se informises. Na ova pitanja je jako cesto odgovarano.
Ja mogu reci da su mi obe konzole bile odlicne. Svaka ima prednost na svoj nacin. Na strani ps4 jeste sto je manji, na strani xboxa sto je jeftiniji. Ekskluzive su dobre na obe strane, s tim sto ih ps4 ima malo vise. Obe konzole su radile bez greske i nisam se pokajao sto sam ih imao/imam. Sve zavisi od tebe. Meni licno je bolji XO kontroler, lepse mi legne u ruku, mada je i to stvar navike. Naravno i ps4 kontroler mi odgovara odlicno. Zaista su nijanse u pitanju, ali bih ti ja ipak preporucio ps4, iskljucivo zbog gamesharinga. Verujem da ces se brzo predomisliti o tom “kolekcionarstvu” koje zapocinjes sa ps4, naravno iz finansijskih razloga. Ako si neki kolekcionar, poceces od ps1 :slight_smile:

hvala druze
citam nedelju dana,oci mi ispadose :slight_smile:
eh da su vremena bila bolja i da sam imao za konzole i igre :frowning: . ali dobro nikad nije kasno da se pocne

1 Like