PSN Gamertags

Dexteroza82

Da se upiŔem u listu strelaca - eufrat15

Rhisonicus

Zoxrule

Htedoh nesto pametnije, ali se nije dalo na brzinu indijanac otvarao, a neko mi pokupio osnovni nik zoorulee, ako ga ikada nadjem u MP, ima da dobije gomilu escajga i to besplatno :slight_smile:

GRUB___KILER
U pitanju su 3 donje crtice, mozda bi trebalo u nastavku iza gamertaga naglasiti da ne bi bilo zabune

Carobnjak1990. :hihi

Ne pitajteā€¦

Aaaaa neeeeeā€¦ovo MORAÅ  objasniti!!!

Meni je i dalje krivo zbog tvog nicka :frowning:

Heh, Magic Master prodavao preko ovog foruma account sa 100 funti i 3 godine free pretplate, i to je bilo rodjenje Harija Potera :smiley:

Stvarno je besmisleno sto samo Japansko trziste moze da menja username, mada, postoje nagovestaji da ce to omoguciti i ostatku sveta.

jel ti je nickname sa tackom na kraju ili nije, posto si je stavio?

Bez tacke.

stevvva

Lesa021

Gamertag - Rupativo

Wahadinho

Sent from my iPhone using Tapatalk

Crash91Bandicoot

Evo, odradio i ja, shubi-doo, identicno kao na forumu, pa ko je raspolozen, neka me doda dok ja proceprkam malo kako i sta. :slight_smile:

apotekisto

Trenutno samo ps plus free igre, ali biće i neki AAA uskoro, samo da vidim sta prvo :slight_smile:

^
Pa GTAV valjda :smiley:

Mislio sam na ā€œneÅ”to pre 18. novembraā€ uskoro :smiley: GTA se podrazumeva :slight_smile:

Haha znam znam :smiley: :beer:

Moj Gamertag(Rupativo) neka se pobrise jer sam prodao staru konzolu a ostao mi accaunt tamo aktiviran pa sad s tim si mogu guzicu obrisati.Novi gamertag stize sutra na novoj konzoli.

PS.uspio srediti sve-kad se bude radio update za gamertag dodajte i mene Rupativo