PSVR

Zanima me ovaj I Expect You to Die – deluje ko zabavna verzija Job Simulatora.

Nije ni mnogo skup, 25 dolara. Hmmm. Mozda bih radje ovo uzeo nego Deus Keksa.

Meni je skupo i ovih 25 dolara za igru koja opet traje max 2h. Zaista preteruju sa cenama za VR igre. Da pameti i da stave cenu 10$ koliko maksimalno i vredi, mnogo bolje bi se prodavala, ovako zaobilazim dok ne padne cena.
Sada vec iz principa necu kupovati VR igre iako imam kacigu, dokle god ne krenu sa normalnim cenama, za ono sto se nudi. RE7 se uzima, ostalo je na debelom stopu.

Вероватно је скупља израда игара за Vr него за “flat 2d screen” како ви vr љубитељи vr-a волите да кажете. Искеширали сте 500€ за vr , а сада кукате за цену од 30€. Јбг људи,одлучите се. Мени да су оба ока “online” не би жалио пара. Ако би их имао…

Ne zalim se ja na 30$ cenu, vec na ono sto se dobije za te pare. Igre su prekratke za veom visku cenu.
Samo radi pregleda, evo sta sam uzeo i odigrao do sada:

  • Robinson the Journey - 5h igra
  • VR Worlds - svaki od delova po max 1h, ukupno 3-5h
  • UD Rush of Blood - max 3h
  • Batman Arkham VR - max 1h, sa dodatkom 2h
  • Wayward Sky - max 3h
    nije malo sto se tice broja igara, ali kada se pogleda da sve ukupno to je donelo manje od 20h igranja, onda to ispada malo bezveze. Uzimao bi vise igara da su normalnije cene u storu za tako kratak sadrzaj.

Mali PSA za us PSN:

Pojavio se Fruit Ninja VR za 15 dolara

Snizenje za SuperHyperCube na 20.09 dolara

Sad cu da prodam PSVR, ako je buducnost u fruit ninja, e onda …
Bas u smorili sa glupostima :frowning:

Superhypercube je zlatna cena 5$, sve preko toga je previse, barem po mom misljenju. Igra je za kratkotrajnu razbribrigu i ima upravo toliku dugotrajnu igrivost. Nije mi jasno kako su iskalkulisali tako visoku cenu za takav tip igre.

I dalje cekam velike padove cena za VR igre, dok se to ne desi nece biti neke vece prodaje, halapljivost moze da ubije VR, ako ovako nastave :frowning:

Eh, u kontekstu igara koje obicno kostaju 20 dolara i navise, ovo je u sustini ok cena. Mislim da nas je ios razmazio, sa fantasticnim igrama koje kostaju po dolar-dva.

Oko 1200 dinara mu to izadje, jel da? Da mlataras machevima i seches voce u virtuelnoj realnosti, nije to tako strasno.

Ko ce ga znati.

Al ne prodaj PSVR dok ne izadje RE7!! :smiley: A mozda i Farpoint!

Ma salio sam se, nece na prodaju. Sto je najstrasnije u celoj prici, kako sam napisao i pljunuo Fruit Ninja, nije proslo 10 minuta, javlja se zet i kaze ja uzeo igru. Posto su nam uparene konzole, eto probacu istu, pa javljam utiske :slight_smile:

Kako kaze pevac Sofronije: “ko me je vukao za jezik” :slight_smile:

1 Like

Uzet Rigs i EVE Gunjack :slight_smile: Kako mi se cini do kraja popusta bice jos nesto :slight_smile:

Rigs je nenormalno poboljsan za PRO+PSVR kombinaciju, nema ni jedne krzotine, kristalna slika i radi savrseno. Kada bi sve igre bile ovako upeglane, bilo bi sjajno za PSVR.

EVE Gunjack mi je dosao kao pravo osvezenje. nisam ocekivao da ce biti ovako zanimljiv. Simpatican shooter, za kratke intervale igranja. Preporuka za probati, posebno sto je sada na velikom popustu.

1 Like

Dobar je Rigs, al pored zivog Titanfalla 2 nema tu neke dvojbe oko toga ko ima primat. :smiley:

@n00dle jesi probao Tomb Raider sa PSVR-om?

Noodle, jel radi crash bandicoot remaster u VR ? :slight_smile:

Jesam malo, bio sam razocaran. Ima kudikamo boljih iskustava kretanja kroz nekakvu kucu. Kao npr. RE7 demo.

Um, ne znam? :slight_smile:

1 Like

Mala pozitivna vest – potvrdjeno je od strane developera da rade na portu Arizona Sunshine za PSVR. Deluje odlicno, bas mi drago.

A ovaj RE7 ne mogu da docekam, brojim dane ko malo dete. Rezervne gace odavno spremne.

Veci je horor sudbina VR-a.

4 Likes

Bojim se da si u pravu, nema u najavi igara za PSVR, posebno ne kvalitetnih igara. Posle RE7 ide pomor, cela godina izgleda jako bledo. Bojim se da cu biti primoran da prodam kacigu ako ovako nastave :frowning:

Bice to Kinect sudbina :slight_smile: trebaju igre za VR ne kaciga da skuplja prasinu…

Moguce, al ne zato sto je VR tehnologija losa.

Kinect je bio gola laz od pocetka, izguran na snagu marketinga koji je obecavao potpuno nerealne scenarije. VR ima obratan problem – tehnologija funkcionise i nudi nesto potpuno novo, al marketing nije u stanju da predoci to iskustvo bez da te zasedne i stavi ti kacigu na glavu.

Svaki od velikih igracha je napravio pogresne korake. Ne znam sto facebook/oculus traze toliko para, kad mogu da priuste da poklanjaju Riftove. Siguran sam da ni Valve/HTC ne grcaju u dugovima.

A Sony se ponasa ko da je vec odustao od PSVR-a. Ne znam tacno zasto. Citajuci reddit vidim da puno ljudi uopste nije u stanju da nadje kacigu u prodavnicama. Znaci ima potraznje, al nema ponude?!

Ako su mogli da poklanjaju novac deceniju ili koliko vec ovima sto su pravili Last Guardian (nema sanse da povrate sve te pare, samo je prestiz u pitanju), sto ne mogu par godina da finansijski podrze developere koji bi hteli da probaju da razviju vr igre. Da celom konceptu daju pravu sansu, a ne ovako falicno.

Svi koji niste probali VR a kritikujete ga, verujte kad vam ja kazem – to je nesto neverovatno!

1 Like

Potpisujem, ko nije probao VR, probajte, stvrno je neverovatan osecaj. Zao mi je sto je trenutno zanemaren i nadam se da ce se stanje popraviti.

Naravno da se i ja odusevljavam sa VRom kao i vi, i da bih skako ko malo dete kada bih probao ali citajuci vase postove sa brojem igara koje su izasle i najavljenih novih svi zakljucujemo da se ne pise svetla buducnost VRu. Nadam se da ce u buducnosti izaci brdo igara za VR.

1 Like