PSVR

Ja ocekivao price drop na 150 jura . :joy:
Ovako i dalje bacanje para

I dalje je preskup za jednu periferiju. Btw, igre nisu toliko skupe ako se uzimaju na rasprodajama, kojih je PSN prepun.

Opa, nisam znao da je izašao VR deo za Wipeout.
Pada danas install, pošto je trajno kupljen :slight_smile:

Da, nisu normalni, uradili su kokpite za sva vozila. :slight_smile:

Samo nisam siguran koliko je pametno igrat iz kokpita zbog mucnine. Jedva cekam da probam, ovo bi mogao da bude pravi system seller.

Javite utiske! I mene zanima.

Wipeout sam igrao nekad davno, nije mi se posebno svideo. Nikad nisam skapirao pravilnu kontrolu vozila, delovalo mi sve previse arkadno. Racunam da je do mene.

Šta reći, osim killer app za PSVR :smiley:
Čekalo se i dočekalo!
Malo je reći oduševljenje sa izgledom i načinom kako igra radi.
Sve je veliko kao u ostalim VR igrama, ispolirano do bola i nema krzavosti, nije mi jasno kako su ovo postigli, ali svaka im čast. Bomba, koja nije najavljivana, a treblo je da bude i to na sva zvona.

Da ne bi pisao gomilu objašnjenja, evo video klip, sve je čovek lepo opisao.

3 Likes

E sam ti reko da ne prodajes PSVR :slight_smile: Killer app nego sta, i to u pravom momentu kada su spustili cenu. Nadam se samo da mucnina nece biti problem, kada krenu ludje staze. Za sada, cini mi se da pogled iz kokpita bolje podnosim. Muzika razbija, a trke su dosta teske. Posle ukljucis Netflix na PSVR-u i uzivas u bioskopu.

Isprva mi je smetalo to što kokpit sužava pogled na stazu, ali sada kad pogledam u stvari sam zahvalan, jer da su ostavili otvoreno, bilo bi problematično po pitanju stomaka.

Moss i Wipeout su mi vratili veru u PSVR, zaista igre vredne igranja. Sada opet razmišljam da proširim biblioteku igara. Ostao sam blago razočaran što opet ovaj mesec nisu dali neku PSVR igru preko PS+, ali mi je ovaj besplatni upgrade za wipeout tako legao, da mogu delimično da im oprostim.

Imas opcije za komfor, mozes da prosiris pogled iz prvog lica.

Nisam stigao juče da čačkam, više mi je bila želja da probam par vožnji.
BIće vremena za vikend, barem se nadam.

Nevezano za PSVR, ali ipak pomalo i vezano, Spilbergov novi blokbaster govori o opasnostima eskapizma u novoj post-vr buducnosti

Ako nekoga zanima, DF je odradio test poredjenje Wipeout VR verzije i obicne.

Jedna od stvari koja mi dosta smeta u VR-u je cinjenica da slika izgleda veoma tamno. Ovo je jedan od razloga zasto nisam voleo ni 3D sa aktivnim naocarima na mom TV-u.

1 Like

Izgleda da napokon dolaze malo kvalitetnije igre na VR.
Ovaj mesec imamo Trackmania Turbo sa delom za VR - probao i nije uopšte loše, čak šta više odlično je.

Wipeout i Moss su mi vratili želju za VR-om.

A danas ugledah najgluplji mogući naslov koji je neko mogao smisliti za igru - Preta Vendeta Rising.
U pitanju je H&S naslov za PSVR. Nisam stigao da pogledam video review, samo malo na blic, čak me ni ocena ne zanima, ali mi je dovoljno da vidim da moja ideja/želja da se prebaci punokrvni H&S u VR je već zaživela. Dovoljno da se proba u nekom trenutku :slight_smile:

2 Likes

Odgledah juče par klipova vezanih za ovu igru i ostadoh jako prijatno iznenadjen, čak bi se reklo da bi sada uradio instant kupovinu. Tako da ako ima zainteresovanih za share, neka se jave.

Igra je prvo punokrvni H&S sa trajanjem od 30+h.

Druga stvar ima 3 perspektive/pogleda u kojima može da se igra:

  • izometrijski - Diablo fazon
  • 3rd person - iza ledja kao većina H&S igara
  • FPS - kao Skyrim, čak se i vitlanje mačem vidi (ovde je već velika frka za stomak, ali lepo da postoji).

Što je najzanimljivije, izgleda da ima i MP varijantu, nisam skontao u kom je fazonu napravljen, ali nije toliko ni bitno kada ima kampanju koja traje ovoliko sati.

Kad sam se već raspisao, da javim i utiske o Moss-u.

Oduševljenju nema kraja, odigrao sam par poglavlja i mogu samo reći fantastično.
Od kako sam probao u playroom-u deo sa ninjama i skakanjem, zamišljao sam kako bi bila dobra platformica u sličnom fazonu, a Moss je upravo to. Prelepo grafički napravljeno, bajkovito okruženje, interesantna priča. Uhvatio sam sebe juče kako hodam i seckam travu mačem, razbijam svaki sanduk i zagledam u svaki ćošak tražeći skrivene stranice, i to sve sa nekim dečijim oduševljenjem :smiley: koje se jednostavno ne može opisati. Mogu ga samo uporediti sa osećajem iz detinjstva kada se dobije nova igračka, koja je toliko drugačija od svega prethodnohg, da nikako ne bi prestao da se igram sa njom i sve igračke pre toga više nisu interesantne.

Po meni dragulj od igre, više mi ni nije bitno što traje samo par sati, ovo će biti odigrano više puta. Nema prestanka dok ne zavirim u svaki ćošak i ne napravim platinu :slight_smile:

2 Likes

Kakva koincidencija – ja bas ovih dana igram diablo 3, haha.

Koliko bi dali za PSVR, polovan, bez ijedne igre… ?

Ovde se prodaju polovni za 300e, 350 nov…

290e nov sa kamerom i farpoint igrom na KP

Drugar je dobio pa hoce da ga proda za realnu cenu… Pa pitam sada vas koliko bi vi dali, sa svim tim mislima da je nov 290€ :slight_smile: