PSVR

Dosle mi neke drugarice da probaju PSVR…
Snimali smo, ludnica ziva. RE7 nisu htele probati, jer su na Kitchenu vristale :slight_smile:
Evo jedan ss iz videa.

2 Likes

Psssssst nisi nista cuo… :slight_smile: Ma sve na kredu :trophy:

Btw. Da kucnem u zivotu nisam digao kredit .

Sljamsung:registered: :pick: made in Spain …

Izgleda da Sony ipak sluša šta ljudi pričaju :smiley:

1 Like

O pa dobro su se setili!

Lidija ima da se odusevi.

A kako sam se samo ja oduševio. Ovo je bilo nešto najbolje što sam probao u samom startu VR.
Tako da verujem da će biti još bolje sada kada izadje full verzija.

Pa kada izlazi?

Nije pisalo u videu, ali ako bude informacija da naletim na njih, javljam jer i mene baš zanima. Biće to day one kupovina.

Ultra cute

Ovo bi mogao da bude taj mitski killer-app za psvr. Svima se svidja, deca ce traziti da igraju, roditeljima ce delovati bezopasno, u medjuvremenu cena psvr-a pala, ne trazi nikakvu ekstra plastiku (move, gun), imace verovatno i lokalni multiplejer…

Nisu mogli bolju odluku da naprave. Jedino bih voleo da su ovo odmah uradili, a ne tek sad. Secam se koliko smo apsolutno svi bili odusevljeni bas ovim demoom. Nadajmo se barem da je release date blizu…

Mislim da vise nije stvar u killer aplikaciji i nedostatku iste, tehnologija jednostavno nije “there yet”.

Ljudi ne zele da igraju igre sa ogromnom sklopocijom na glavi, koje pritom drasticno losije izgledaju nego na 2D ekranu.

Ja i dalje verujem!!

I ja verujem u tehnologiju, ali ova generacija je na silaznoj putanji do nestajanja. Nisu iskoristili momentum.

Slažem se sa @padawan, definitivno je bilo puno potencijala, ali nije iskorišćen.
Da su samo se malo više odvbažili i pravili punokrvne igre, a ne demo verzije od 2-3h i iskustva slične sadržine, daleko bi bolje prošli.
U svakom slučaju meni nije žao što sam probao i definitivno ne žalim ni pare koje sam dao. Da to nisam uradio, sigurno bi mi bilo žalije. Nadam se da će sada kada odustaju od PS3 i Vita podrške, da ubace i preko PS+ više igara za PSVR, pa će samim tim i više ljudi da uzme isti i da proba.
Postoji velika verovatnoća da samo taj potez drastično poveća prodaju PSVR.

Neki misle da bi Dreams mogla da bude “ta” aplikacija.

Astro Bot deluje odlicno. Vidim po komentarima da su i ljudi odusevljeni… Malo kasno, ali ne i nemoguce da se digne VR :slight_smile:

Kolika bi mogla biti cena?

Verujem da će biti vrlo povoljna, možda se čak desi da bude u obliku DLC-a za osnovnu igru, pa da bude čak i besplatna. Da sam na mestu Sony-ja ovo bi bio moj marketinški potez.

Sve će nam se vrlo brzo pokazati, verujem da će biti više informacija na E3.

Danima gledam na poslu kutiju na ormanu. Juce pitam shefa jel mogu da ga pozajmim ako ga niko ne koristi, i eto mene danas s Aim kontrolerom i kopijom Farpointa:

Stvar je teza i kvalitetnije izrade nego sto sam ocekivao. Javicu utiske kad probam.

4 Likes

Evo posle sto godina provedoh 2 sata igrajuci Farpoint i Wipeout, i bogami sad mi nije dobro. Ko mi kriv kad sam posle tolike pauze odmah pogasio sva pomagala i udri.

Farpoint je vizuelno dosta napredan za psvr igru (kamo srece da skyrim ima slican nivo kvaliteta), a nije ni los da se igra. Puska lepo izgleda izbliza i reaguje precizno na moje pokrete. Ako je samo posmatram, drmusa se pomalo, al tokom akcije se to ne primecuje.

Igra je generalno spora – sporo se ucitava, sporo se krecem, stalno me zaustavljaju radi nekakvog narativnog smaranja, ko da me to u ovakvoj igri zanima. Gameplay postane zabavan kad najzad uvedu nekoliko razlicitih protivnika. Pocetne bubice nisu toliko zanimljive, al mi se svidja sto se trude da te napadnu samo od napred. Uvidjavne bube.

Jos jedan neocekivan detalj kod Aim kontrolera – ima vibraciju. Ne znam sto sam zamisljao da ce biti samo jeftino parche plastike.

A sto se Wipeouta tice, isto sam odmah sve poshtapalice pogasio, i u pocetku mi nije bilo svejedno. Igra je veoma brza i krasno izgleda, jedino mi model voznje ne deluje preterano zanimljiv. Videcemo.

Al to prelazenje preko simbola da dobijes brzinu, te pucanje po rivalima, mnogo mi sve nekako 90s. Impresioniralo bi me sa 18 godina, sad mi pomalo neozbiljno.

1 Like

Ja bih wipeout sa uzivanjem cesce igrao, da mi nije muka. Ovako samo povremeno upalim, cisto da se podsetim da zivim u buducnosti. Inace je kasnije bas dosta tezak…