PSVR

A jel ti zabavan model upravljanja? Nekako, u poredjenju s Dirt Rallyem, ovako na prvi pogled deluje dosta rudimentarno. Sasvim moguce da lupetam.

Htedoh po pitanju Farpointa jos da dodam, drago mi je sto nisam dao pare. Nije lose za probati, al da sam dao tamo preko 100cad na igru plus aim, osecao bih snazan byer’s remorse.

Razmisljam ima li smisla opet skidati Arizona Sunshine da probam i to. Meh.

Model je dosta krut, ali mozemo samo da zamisljamo kako bi se ponasali futuristicki bolidi, nema bas mnogo smisla da se poredi sa Dirtom (iako si ih poredio sam sa aspekta zabave). Kasnije su trke strasno izazovne i napete, moras da ubodes sve boostove na stazi da bi bio prvi. Fun factor je tu, ali sta vredi kada mi nije dobro nakon igranja i zatvaram oci kada naidje vijugavi deo. Probacu malo da podesim HUD, mozda pomogne, mada suzavanjem polja gubis imerzivnost sto je u VR-u sve.

Puska fino zvucu, i ja sam iznenadjen kvalitetom iz tvog opisa, ali da znas ona igracka gitara koju si mi vratio pre odlaska u Canadu jos skuplja prasinu. Tako bi i ovo. Dobra stvar za pozajmiti. Ja iz firme samo mogu da pozajmim stikere i spajalice :smiley: Tresenje puske ne zvucu bas dobro, Sony je uzasno lose resio tracking.

Evo još jedne simaptične igre za VR:

https://store.playstation.com/en-gb/product/EP0718-CUSA12119_00-ALONGTOGETHERTHE

Podseća na wayward sky po izvodjenju, tako da ću pazariti kada se steknu uslovi.

Ima ovo na pc-u, a suska se o ps4 verziji:

prakticno descent remaster

1 Like

Dobijamo i Tetris od Mizuguchija. Trejler je totalna psihodelija, nema veze s igrom i ne morate ni da ga pogledate. Ok muzika tho.

1 Like

a evo sad i ovo za rift, od insomniaca:

Zamrla nesto tema. :confused:

Ako nekoga zanima, Skyrim VR dobija Pro-pach koji bi trebalo da poboljsa grafiku… Posto je ovo do sada bilo muljava supa od piksela.

1 Like

zanima mene al nemam pro :grimacing:

1 Like

1000-ti post :grin:

1 Like

haha jesi vrebao trenutak

A jel ima taj vaš VR neki exotic tour mode, ono kao da te odvede negdje na bahame na plažu samo da se sunčaš i gledaš golema dupeta?

Idi bre ja reko neka nova vest o VR-u… :joy:

Ja sam ozbiljan, samo mi treba neka kafana na Kubi da se izležavam i gledam pučinu i da život prolazi pored mene. Čudi me da nisu nešto takvo implementirali makar u mikrookruženju.

2 Likes

Imaju aplikacije preko kojih mozes da posecujes razna mesta, doduse ne mozes da se kreces kao u igrama… U nekim mozes da se teleportujes sa odredjenih mesta na druga… Ja sam bio u nekom delu Afrike, gledao kako lavovi love zivotinje na 3 metra od mene, vrlo lepo izgleda.
Steta sto grafika nije tako glatka, ali nadam se da ce se to vremenom usavrsiti.
Ne znam da li ste probali Iniestu iluzionistu? Izgleda odlicno, ali steta sto se tako brzo menjaju scene. I da, ovde je grafika vec dosta bolja :slight_smile:

Jeste, ima nekih takvih VR “iskustava”, ali nije neki kvalitet interakcija je svedena na minimum ili samo na razgledanje panorame. Pre svega unistilo bi ti dozivljaj 300x300 rezolucija (subjektivni utisak) i losa grafika. Jednog dana kada budemo imali potpuno realisticnu grafiku u VR-u, imalo bi smisla.

Probacu iniestu!

Imam 10 funti viska na nekom nalogu pa razmisljam da li da uzmem Eve Valkyrie ili Robinson. Ili neke klasicne, 2D igre…

Robinson je promašaj, probao i odleteo stomak dodjavola. Nije ni preterano zanimljiva igra da bi se mučio sa njom.

Bolje uzmi nešto drugo.

A meni Eve Valkyrie promasaj.

Jesi uzeo onog mishonju, Moss ili kako se zvase? Vidim i da se Persistence svidela momku na jurogejmeru…

Moss je sjajan. Odigrao sa zadovoljstvom. Po meni za sada najbolja igra koju sam igrao u VR.

Imam nosioca, tako da mogu pozajmiti, pare bolje dati za nešto drugo.

1 Like

Ovo izgleda veoma zanimljivo:

1 Like

Ako imaš jači PC onda sea of the thieves :smiley: nema boljeg

1 Like