PSVR

I onako hoće samo da pije i uživa u pogledu, a za toje igra savršena :laughing:

1 Like

1 Like

Danas najzad izasao PSVR killer app – Astro Bot Rescue Mission! Kasni samo 2 godine. Al pogledajte launch trejler, recite kako to dobro izgleda, bre mario reinvented:

3 Likes

Ovo sam čekao, malo je jača cena 35funti, tako da ćemo malo sačekati sa kupovinom.

1 Like

Sjajno. Me want non vr verziju

Da, i ja sam se iznenadio visokom cenom. Ne znam dal je prekasno za psvr, al nadam se da ce probati nekakvu bundle verziju da izbace. Kamo srece da su imali ovu igru pri launchu, ko zna kako bi danas cela prica izgledala…

Au kakav dream bundle! Da nemam vec psvr ovo bih uzeo smesta.

1 Like

Mislim da psvr na zalost ne uzbudjuje vise skoro nikoga.

2 Likes

:sob:

Mene interesuje…e sada me od svega toga odvracaju ovi komentari kao sto je tvoj…Voleo bih da mogu negde da probam vr da ne bacam pare😏

Pametno. Bio onaj covek u Delta Cityju (u bdg) sto je imao demo stanicu sa Oculus Riftom… pre dve i kusur godine haha :smiley:

Mozda je jos tamo.

Ih…tesko haha, da l ima neko sa foruma kod koga moze da se proba…

Ok sta se desava. Gde su sve ove igre pre godinu-dve?!

3 Likes

UH, kakva informacija :slight_smile:
Zaista su mogli ranije da krenu sa izbacivanjem ovakvih naslova u VR, bilo bi mnogo bolje.
Nadam se da ima full-motion kretanje sa DS4, jer mi ovo sa dva mova malo ide na živce, opada mi imerzija prilično.

koliko shvatam ima

To bi bilo sjajno, pa makar i bacao peglu. Zato će se stomak napokon naviknuti na VR :slight_smile:

Ne znam sta je s ovom renesansom – izmedju Mossa, Robo Rescua i sad Borderlandsa (!), odjednom ima kvalitetnih vr igara solidne duzine na pretek.

Planiram sve da ih probam, samo treba da ih uhvatim na popustima.

Imam Moss nosioc nalog. Tako da to mogu da pozajmim, predji pa vrati. Nije nešto preterano dugačka igra, oko 3-4h sveukupno.

Baš bi me obradovali kada bi dali samo nadogradnju na postojeći Borderlands 2, jer ga imam u trajnoj kolekciji. Čak i kada bi to bila neka manja doplata, ne bi mi teško palo. Ali plašim se da će ovo biti totalno posebno prodavano i opet po punoj ceni :frowning:

Nema dalje

Ovo smo tvrdili svi koji smo probali PSVR i playroom VR - igra je jednostavno stvorena za VR - killer app kako kažu. Tako dobar osećaj se ima unutar igre, jer se stvarno nalaziš unutar igre, da je to prosto čudo.
Šteta samo što je došla sa 2 godine zakašnjenja, jer da je ovo izašlo odmah 2016 godine kada i PSVR, to bi bio pun pogodak.