PSVR

Gunjack sam i ja kupio na nekom popustu ranije, simaptično za ubijanje vremena u VR.
Šteta što ima malo nivo-a.

Merkao sam i ove druge dve, javi kakvi su utisci, baš me zanima.

Poslacu ti I nalog ako hoces da predjes, ali moraces sa tog naloga posto je moj nalog u pitanju.

1 Like

Hvala puno na ponudi, javljam se čim se steknu uslovi.
Imam gužvu narednih 7 dana, pa posle toga mogu da se posvetim opet igrama.

@iKaran Uh necu ti mracim, al mislim da te nece nijedna od te tri usreciti. Farpoint je tu verovatno najbolji, mada mi je brzo dosadio, sa sve plasticnom puskom.

1 Like

nego, ovakvi naslovi me neizmerno raduju:

1 Like

Ne mogu sada da citam ceo tekst, jel ce biti za PSVR podrska uopste?

That’s certainly the case when playing on a premium headset such as the Vive VR, so it’ll be interesting to see how it scales down when played on a base PlayStation 4 running PSVR. It’s an experience we’ve had a small taste of - at a recent event, Eurogamer’s VR expert played on a PS4 Pro and saw a visual downgrade from the base game when playing with a headset, but not sizeable enough to balance out the positives when playing in VR - and it highlights another facet of the Beyond update.

Izgleda da da.

1 Like

Nemam puske, nazalost. Mislio sam uzeti I onu igru sa bubnjevuma, ali samo ce me tjerati da jos para potrosim na Move kontrolere. Veceras cu probati ove igre pa javljam utiske, cini mi se da ce sam SF setting biti dovoljan da budem zadovoljan

Ko sto kaze @N3n0 bice podrska za PSVR, al deluje mi ko da je pc verzija ovde bolji izbor, jer dobijes i normalno kretanje i realtime shake.

Podrzava valjda i oculus rift, majku mu.

S bubnjevima, koja to igra bese? Jedina aktuelna stvar koja me kopka da uzmem a koristi muvove je Beat Saber

Electronauts ako se dobro sjecam. Danas zadnji dan za kupiti, sve recenzije su pohvalne

Ljudi prodajem Firewall Zero Hour i RE7.
Ko zeli neka mi se javi, moze dogovor oko cene, nije problem.
U pitanju je nalog sa igrom.

Dao mi @padawan nalog da probam Driveclub VR i testiranje je palo za ove slobodne dane. Probao sam igru na pravi način, sve sa volanom i moram priznati da je mučnina isčezla. Nije bilo ni grama one neverovatne mučnine dok sam igrao sa kontrolerom. Toliko sam se bio osilio da sam probao i driftovanje, ali tu je već počeo da radi stomak.

Šteta, i to VELIKA šteta, što igra ima onliko krzavu grafiku, da nije tako, bila bi apsolutno fantazija za igranje u VR. Sve je savršeno napravljeno, samo mi ta krzavost kvari utisak. Inače full verzija igre je dosta bolja u odnosu na demo verziju.

Pod utiskom Driveclub VR-a, sam probao i novog Astrobot-a. E ovo je zaista system seller igra. Meni je Moss bio sjajan, ali ovo je još bolje uradjeno. Po kvaliteru i zamislima koji su ubačeni u igru, a u perspektivi VR, ovo postaje verovatno najbolje platformsko iskustvo koje sam igrao.

2 Likes

Kad vec imas volan, ako ikako mozes probaj Dirt Rally VR – bolje izgleda slika, i lepsi je model voznje.

Bukvalno sam neko vreme ozbiljno merkao volane kad sam uzeo igru, al mnogo su bre skupi, cak i polovni. Ne isplati mi se, sem Drta ne zanimaju me druge voznje.

Osecaj tumbanja po nekoj sljunkovitoj zabiti je neverovatan. Samo nemoj iza sebe da gledas, jer igra ne renderuje zadnju polovinu automobila :smiley:

EDIT – evo i neki gameplay da ti malo zagolica mastu:

Zaboravio sam kolika je tenzija dok juris niz staze i bogaze. Dupetom ustines stolicu.

Nisam baš neki ljubitelj reli vožnji. Više volim trke sa automobilima ili formulama. Mogu da odvozam par trka, ali me smori brzo kada je samo staza ispred mene.
Driveclub me je prijatno iznenadio upravo iz ovog razloga, sve radi kao i u običnoj verziji, samo što si u automobilu, a protivnici su svuda oko tebe. Nenadmašan je osećaj, kada se guraš izmedju kola, pokušavajući da izbiješ napred ispred svih.

Jedva čekam sledeću generaciju konzola, jer VR-u nedostaje samo još sirove snage da bi se grafika dovela u prihvatljive okvire. Da je recimo Driveclub VR uradjen u samo malo boljoj rezoluciji, da se izbegene krzavost, bio bi pravo savršenstvo u VR-u. Deluje kao da je 480P, a ne mogućih 960P koje izblače okulari u PSVR. Sa volanom nema grama mučnine, a sve ostalo je na mestu, samo ta uboga grafika kvari utisak.

http://www.gaming-age.com/2019/05/blood-truth-review-for-playstation-vr/?utm_campaign=blood-truth-review-for-playstation-vr

Styled around a fully fleshed out, unique story that builds upon The London Heist from VR Worlds, you’ll likely not find another experience like this one on the PlayStation VR. With intuitive motion controls, remarkably precise weapon handling, and a host of interactive features, this is easily one of the best action VR games on the market today.

1 Like

Ovo sam čekao da odigram, pa da prodam PSVR :slight_smile:

super vesti, Sony ne odustaje od VR-a

B92: Sony ima ozbiljne planove za virtuelnu realnost i PlayStation 5 http://www.b92.net/tehnopolis/vesti.php?yyyy=2019&mm=05&nav_id=1547250

Dobro izgleda taj Blood & Truth. Ozbiljnije od tipicnih vr igara. Samo jos ne znam kako ides kroz prostor, procitao sam da se teleportujes od tacke do tacke, al u klipovima vidim normalno kretanje. Buduci da sony ocigledno ceka psvr2 pre nego sto redizajniraju palice da dobiju pecurkice, ne nadam se previse.

Ovo je glavni razlog sto cu No Man’s Sky uzeti za rift umesto za psvr. Mani me kretanja s dugmicima. Funkcionisalo je nekako u Arizona Sunshine, al rogobatno. A teleportovanje odbijam.

Inace bas igruckam ovih dana Lone Echo na oculus riftu. Nisam daleko stigao, al bas je opustajuce. Lebdim po svemirskoj stanici, obavljam jednostavne robotske zadatke dok caskam s lepuskastom astronautkinjom a u pozadini tiho svira klasicna muzika, what’s not to like? A grafika odlicna, ipak to psvr ne moze da izgura.

Srecan sam sto je tako, al mene licno ta igra nazalost ne interesuje previse.
Zao mi takodje sto to nije bio slucaj za Astro Bota, koji je bio pravi PSVR killer app.