PUBG i PES 2019 FREE za Xbox One na određeno vreme

Pomislih, reko aj pošto je džaba, da dam šansu pes-u…

Drugovi moji, koliko je ta igra iza fife, pa to strašno… Što me veoma ljuti, jer EA ih više ne smatra kao konkurenciju, i neće se truditi da oravi još bolju igru…

1 Like

Meni je dobar za ubijanje vremena.
Prvo u poredjenju sa tom nekom erom od 2014, najbolje je uradjen od svih.
Gameplay me dosta podseca na ps2 eru. Bas dosta.
I ono sto mi se najvise svidja, dosta je jednostavan. Napravili su glup fudbal bas u stilu ps2. Dodaj, odigraj/centriraj i sutiraj. Nema mnogo razmisljanja i zato mi se svidja. Jer iz godine u godinu pokusavaju i jedni i drugi da naprave “simulaciju”. I to im je najveca greska.

Inace daleko je ovo od dobrog. Uzas dokle je stigao pes.

A Fifa 19 vam je dobra? Fifa je tesko djubre, gameplay je ocajan, animacije fudbalera su dno, izgledaju kao pogrbljene babe koje trce za loptom. A da ne pominjem sto je igra puna, tj. prepuna bagova, od prolazaka lopte kroz igrace kao da su hologram do golova sa 1200 metara. Na BR instagram profilu oni imaju lepu kolekciju tih bagova. Ne znas da li da se smejes ili places. Pozdravljam dobru grafiku i licence, ali sam gameplay je 10 puta realistticniji kod PES-a ove godine.

1 Like

Nisi igrao obe igre, i samo si pristrasan…
Kao prvo, grafika je očaj u pesu, igrači su građeni kao kegle, i što kažeš ti za fifu, pogureni su kao babe, što je u slučaju pesa tako… Slažem se sa Nikolom da dosta liči na ps2 eru, pojednostavili su ga, ali je osakaćen maksimalno… Ništa od licenca nemaju brate, igrači su krš odrađeni, i generalno stadioni katastrofa… Da pojede konami jedno 5 kila pasulja dok nauči da pravi ponovo dobar fudbal…
Pozdrav

Konami pravi odlican fudbal ali nema para kao EA pa su zato slabiji u sminkanju i licencama.

fifa je za pes što se tiče sadržaja svemirski brod i tu se sva priča završava, oko gameplaya se ukusi mogu razlikovati, ali oko ovoga prvog nema dileme. FUT je 80 posto fife, a pesova alternativa je teško smeće, onlajn je urađen kao da je 2006 godina

E pa dragi moji, prođoše ti play daysi a meni ostade PES, evo sad ga igram i još uvijek piše you own this game. :slight_smile:

3 Likes

Ovo je izlgeda error, ali bolje uzeti dok je dostupno.

Woohoo. Proverim ja kasnije.

jel može 2v2 u ovom pesu? ako može da odiggramo veceras koju…

Meni ukinili PES!!!
:tired_face::tired_face::tired_face:

Dap to je bio promo period. I meni pubg ode…

Ja lepo rekao niko mi nije verovao :smiley:

Pa naravno, kao sto rekoh, pisalo je Limited play days. Vikend samo.

Navodno je izasao PES 2019 Lite za dz, ali ja ga kod mene ne vidim na storu. Vi?

U gamepass ima full igra

Pa odakle mi gamepass? Ja pricam da je Lite verzija igre free.

Cak ni na Konami sajtu nema link ka MS Store-u, samo PS4 i Steam.

Sve te olakšane verzije su glupost,offline mečevi u 2018 godini wtf.Uglavnom ljudi skidaju tu Lite verziju a ja je nisam ni tražio

Nije fora u offline nego je my club besplatan, pandan fifa ultimate teama

U svakom slucaju, nema igre na Storu.To je poenta.

Besplatna uz Game Pass.