PUBG i PES 2019 FREE za Xbox One na određeno vreme

Ljudi skidaju tu Lite verziju,neznam kako je ti ne nalaziš

Jednostavno nema je kod mene na storu. Ima ali se placa. Nigde nema da pise Lite.

A da odes na store i levo cini mi se ima padajuci meni i izaberi free games.

Kada odeš u ms store i tražiš pro evolution izbaciće ti nekoliko verzija i u jednoj ima ta trial verzija koju tražiš

Nema, ne vredi. Ili sam slep ili retardiran, nema trece. :slight_smile: Isao sam na free games gore, ali nema PES medju njima. Isao sam preko racunara na store, i nema. Ima trial verzija, ali to nije to. Ovo je posebna, Lite, verzija koja je free. Ako neko vidi ovo kod sebe na store-u, aj nek slika cisto da vidim.

To je taj

1 Like

To uopste nije to. Ovo sto si okacio je trial. Ovo sto ja trazim je LITE verzija. Pogledaj kako to izgleda za PS4:

https://store.playstation.com/en-us/product/UP0101-CUSA14034_00-PES2019F2P000000

Jel na ovu lite verziju imaju svi timovi kao u full igri, za offline klasican exchibition match ?

Da, svi.

Ladno nema za Xbox One, bar ja ne vidim na store-u, bezveze.

Mozda je do naziva, istu stvar nazivaju Lite za PS4 a Trial za Xbox?

Pomalo je retardirano ali Pro Evolution Soccer za EU i Winning Eleven za JPN/US su neko vreme paralelno bili u opticaju, ono bese?

Ljudi trial je to što tražite samo se ne zove Lite

1 Like

Jesi siguran? Ili mislis samo? Mozak me zaboli kada pomislim da moram da skidam jedno 50GB sa mojih 10mbit ADSL-om, koji su efektivno realno 7-8mbita. Zivot mi se smuci samo kad pomislim na to. Zato te pitam jesi li siguran.

Na konami sajtu, pod pes 2019 lite verziju imaju samo ps4 i steam, tako je bilo i prije neku godinu za pes 2017 cini mi se, mada moguce je da je ta trial ustvari lite verzija

Edit: da, trial je ustvari ta lite verzija, tako da samo udri :slight_smile:

Brate peglas se vec nedelju dana sa ovim, jel ti nije bilo lakse da skines taj Trail i vidis jel Lite verzija koja tebe interesuje. Uvece kad legnes da spavas ukljuci skidanje i ujutru ce biti skinuta?! Pravis problem tamo gde ga nema…

1 Like

Ma da, veliki problem da jos neko proveri kod njega na storu da utvrdimo jel problem samo kod mene ili kod svakog.

Full PES zauzima 28gb

Skinuo PES 19 Lite za PS4 i ima samo 12 timova za exchibition match :frowning:

Pa Lite :smiley:

1 Like

Mada kako nemaju licence i to je dobro