Quantum Break

Kad Angry Joe bane sa svojom seljackom prezentacijom, povjerovat cu njegovoj recenziji :smiley: Nesto mi tu smrdi…

Jbg, ako arcade sushi da 9.5 a Gamespot i Giant bomb lose ocene… ne mirise na dobro. :frowning:

Ja i dalje mislim da bih uzivao jer Remedy za mene licno do sada nikada niej napravio losu igru.

Angry Joe je prije donekle bio zanimljiv za pogledati, kada sam tek usao u svijet yt. Sa ove vremenske distance vidim da je covjek sve bazirao na clickbait naslovima, recenzijama, i uopste videima. Ako svi dobro ocjene igru, on je ocrni, cisto da stvori prometa, i ocito mu uspijeva. Kad su mu hakovali nalog i objavili koliko zaradjuje, well… Nisu male pare.

Al’ moras priznat da ima urnebesnih recenzija :smiley: Pocetak GTA V recimo, crkavao sam od smijeha

Prvi Review bivseg GT osoblja, sada kao EasyAllies

4.5/5

Oh well…

A evo Max Payne i Alan Wake vec igraju igru :slight_smile:

Lepo je cuti opet Brendonovu naraciju! Ne razumem kako je moguce da ovakava igra ne dobija univerzalno preplavljujuce pozitivne kritike. Pogledajte klipove, jako zabavan combat i produkcione vrednosti koje postavljaju nove standarde, potpuno zasluzuje tih 4.5/5.

Igra je generalno vrlo dobra. Naracija, likovi, combat kako kome (meni je pola-pola), zvuk … ali kad traje 8,5 sati i dosta njih kaže da postaje repetitivno i dosadno u zadnjoj trećini …

10 sati je ukupno sa svim epizodama. Takođe tu je i Mass Effect style kraj, gde postoji jedan jedini, što znači da sve odluke pozitivca i negativca, a igrivi su obojica, nemaju nikakvu važnost. Čak ni preorder pokloni nisu nimalo primamljivi jer npr. PC verzija opet ide preko one Windows Unified platforme i Win Store-a. Dakle, nema FreeSync, G-Sync, SLI i Crossfire, FullScreen. Alan Wake jos treba DigitalFoundry da testira, jer nije svaka BC igra dragulj.

Da je na ps4 vjerujem da bi imao puno manje zamjerki :slight_smile:

Imam obe konzole pa mi nije važno koja je platforma u pitanju. Meni lično bi se čak i isplatilo da je kupim sad, jer sam nabavio GamePVR pa bih snimao walkthrough, al mi nekako žao dati toliko para za nešto što ću tako brzo preći. Jbg. Witchera sam bez prve ekspanzije mlatio skoro 200 sati, za iste novce.

Znam da imas obe konzole, ali znam i da ocito naginjes ka ps4, zato sam i napisao :slight_smile:
A ne mozes gledati igru kroz sate zabave, ako ti igra pruzi nezaboravno iskustvo, onda puna cjena ne znaci nista. Druga je stvar sto nema jeftini share kao na ps4

Meni je 10 sati uncharted-a bolje od stotina sati u bilo kojoj drugoj igri,tako da ako igra stvarno valja ne treba je gledati kroz sate zabave sto kaze Karan :wink:

10h? Uncharted? Screw you guys, I’m going home… cough TES cough

Alan wake u bc radi bolje nego na 360 imas klip na df. A i ja sam presao na one mogu da potvrdim to. Isto tako, backward je sve bolji, tj otkad igre izlaze onda kad su spremne a ne mesecno, svaka radi perfektno.

Da hoce vise Skyrim na bc, ne treba mi remaster…

Pa ne rade sve perfektno, Dark Souls radi lošije od X360 verzije. Zato i kažem.

Dobro je, nađoh igru za 30€. Dupla ušteda, ali treba skidati 120GB :smiley:

Ne moras, ako imas solidan internet, seriju mozes i da streamujes, izaci ce te oko 50gb onda igra.

Dobro je, nađoh igru za 30€

Gde ako nije tajna?

:smiley:

If Quantum Break’s PC version thinks you’re playing a pirated copy, your character will be wearing an eye-patch in game.

According to Eurogamer, developer Remedy had hinted this might be the case on a FAQ page. The issue “Jack looks like a pirate” is met with the response “DRM might’ve accidentally triggered. Reboot the game and eat a lot of vitamin C.”

Reddit user disastorm found that if you log out of the Windows Store before starting the game, you get the same effect. Eurogamer also notes Remedy used the same trick in Alan Wake.