Rad u Kini

Kada vidi @UrosKina objasnice ti detalje, da ne pisemo javno skini wechat i sacekaj kada ugrabi vremena javi ce se… On je inace u kini, btw radi tamo :wink:

1 Like

Evo naišao sam na Urošev nick na forumu pa ga dodao na WeChat, mislim da će čovjeku pozlit koliki mu je roman došao haha ugl. ljudi, bez obzira na ishod hvala vam svima :slight_smile:

Ako ne bude nista od Kine, kupi neku konzolu pa se prikljuci gejmingu i forumu, bar malo da pobegnes od briga :slight_smile: Ako bude nesto od Kine, uradi isto :slight_smile:
Srecno :slight_smile:

4 Likes

Ovo sa Kinom je baš lutrija. Nisam od tipova koji bi proveo cijeli život tamo, ali godinu, dve, što da ne. Imam drugaricu koja je otišla, nije bila zadovoljna, i vratila se kad joj je istekao ugovor. A opet moj dobar drug je otišao bez faksa, trenirao je fudbal nekada. Čovjek zarađuje poprilično. Ko imalo prati fudbal, zna koliko Kinezi para ulažu u to. Daju ugovore od 40+miliona dolara po sezoni za istrošene igrače koji su nekada bili dobri. Moj drug vodi neku dječurliju, uzrast od 6-12 godina, ima 5termina po 3sata i to je to. Bitno im je da ste imali bilo kakav dodir sa fudbalom, može i ako ste sudija. Ja sam trenirao stoni tenis, ali oni mene mogu učiti, a ne ja njih :smiley: Takođe, ako znate još neki jezik pored engleskog, španski/francuski/italijanski/njemački možete se zaposliti i kao sportski novinar. Trebaju vam zbog ovih časopisa Lekip, Marca, AS, Dejli Mejl, San, Bild, Gazeta i tako to. Plata je oko 15000 onih njihovih čudesa, tako mi reče ovaj moj half. Tako da, ne mora samo posao nastavnika, ako nekome ne odgovara učiteljski poziv, ovo nije loša opcija. LP

5 Likes

Urose mozes li mi molim te ostaviti svoj wechat da te dodam? Uskoro dolazim u Chongqing

Pazi zanimljivo je i primamljivo e sad toliko je primamljivo da bi vec u junu/julu dosao samo pitanje da li prihvataju nase diplome sa kurseva , ovde sam imao srece pa sam naucio 4 jezika plus engleski i srpski kao i maternji madjarski.

Meni trebaju info i tom gradu

Ovo je zvanično najbolja tema u istoriji foruma :smiley: :trophy:.

11 Likes

Pazi toliko sam je puta procitao da sve vise me interesuje i ako imam plan dogodine da odem na godisnji :smiley:

Zdravo brate Urose, procitao sam sve sto ste pisali o ovoj temi i dosta toga sam shvatio. Samo bi me jos neke stvari interesovale, ako bi mogao da mi objasnis.Ja planiram za neki mesec da dodjem, pre toga bih zavrsio tefl kurs. E sad cuo sam da vize do mesec dana nisu potrebne turisticke, dali je potrebno da se vadi neka radna viza ili tako nesto. I sta traze od papira prilikom apliciranja za poso. Unapred hvala

@UrosKina
Pozdrav Urose, jel mozes da me ubacis u grupe za kinu planiram sledece godine da idem u Kinu da predajem Engleski jezik pa prikupljam informacije. Hvala!
We chat ID: Deki931

Ova tema je najveci mamojebac na forumu. Kakvi clickbait naslovi, ovako se skuplja reach :grin:

5 Likes