Razmena konzola između članova XBR


Posto je ovo bila nekadasnja praksa XBR, dok jos nisu svi bili u mogucnosti da posjeduju obe konzole, mozda je vrijeme i da je vratimo u zivot.

Dakle, ako neko ima neku konzolu koju je spreman da zamjeni sa nekim drugim clanom, ovde je mjesto za dogovor. Za pocetak, neka se jave oni koji su spremni za zamjenu, i neka napisu listu konzola koje su spremni da razmjene. Kako vrijeme bude odmicalo, prvi post cemo da azuriramo sa listom pouzdanosti nasih clanova, da vam sto vise olaksamo izbor. Naravno, sve konzole dolaze u obzir, od ove generacije, pa do nekih retro konzola.

Naravno, XBR ne snosi nikakvu odgovornost za eventualnu stetu, mi smo tu samo kao posrednici i da olaksamo razmjenu. Svaka odgovornost pada na samog korisnika ove razmjene.

Pozdrav od XBR Admin tima

Evo da se prvi javim-trenutno imam originalni Xbox, kao i Xbox 360 da ponudim. Zainteresovan sam za Nintendo Wii, a mogao bi i Gamecube.
Mala napomena, zivim u Gradisci (RS, BIH), tako da razmjena sa Srbijom otpada

bedak… :smiley:

ja imam wii - dobio ga juce u fazonu, uzmi da mi ne skuplja prasinu. klinci su narasli i ne igraju se vise. rekao sam hvala i je*i se :smiley:

Ako i tebi bude skupljao prasinu, slobodno ga posalji meni :smiley:

Xbox 360 Slim 4GB+20GB HDD sa jednim kontrolerom i dosta igara. (LT3.0+)
Nintendo DS Lite sa linkerom

Ako neko ima neke interesantne ponude, neka šalje poruku ili mail. :slight_smile: Uglavnom me interesuje PS3 čisto zbog dve tri ekskluzive.

Ja jednom otvorio ovakvu temu i popio ban 10 dana …Nema veze …Xbox360 jasper , rgh , menjao bi za Ps3 zbog par ekskluziva …

ne bobane ti si je otvorio na skroz pogresnom mestu, pritom prekrsivsi pravilo da se oglasi ne smeju postavljati van oglasa, a ovo je postavljeno u oglasima onako kako sam ja tebe savetovao juce da uradis…

Ok matori , nisam bas iskusan na forumima , ja vidim to ovde na slajderu sa desne strane kao novu temu , otkud znam dal je u kategoriji ‘‘oglasi’’ , ‘‘novo za staro’’ il sta vec …
Nema veze , nebitno.

pise na samom vrhu toga sto citas, pise gde je jer ti si ono prosli put postavio u IGRE I VESTI… no sto kazes nebitno, sve ok, evo ti je tema, sad ces valdja naci nekog ko ce da ti pozajmi ps3 da vidis malo kako izgledaju exclusive games… kad odigras Uncharted i Killzone bice ti dovoljno… ostale da ne spominjem

Ma znam … Sony bi i bio moj izbor samo da izadje cfw malo ranije , al izadje posle … koliko? 5 god?
Inace ja sam okolina Bg-a a koliko sam primetio ovde skoro i da nema clanova iz mog kraja.
Iz Bg-a bar . Al eto …ako neko nije igrao Alan Wake , Halo , Mass Efect … a ima ps3 … nek se javi.
Ok , vidim sad , shvatio .

imam psp go 16 giga hakovan. menjao bih za wii hakovan.

Imam X360 Slim 4GB RGH +320GB HDD. Menjao bih za neki PS3 Slim 160GB ili vise nebitno…Ako ima zaintersovanih nek se jave na PP

i mene interesuje neka trampa ko i bobana…ista prica…jasper,rgh,120gb…da se djoramo za ps3 bar na jedno metar dana da opikam sve sto sam propustio…ovde sam uzeo i konzolu i uradio rgh tako da je provereno ispravna konzola…iz bg sam pa ako nekom odgovara nek se javi :wink:

Imam PS Vitu 16 gb menjao bi za ps3 radi prelaska eskluziva

Menjao bih xbox 360 sa 203 dashom i 775 free, slim hard 250gb sa dva dzojstika za ps3 slim 2 dzojstika takodje u dobrom stanju, radi odigravanja par exkluziva (God of War, GT 5, Little Big Planet, Heavy Rain, Uncharted, Killzone, Resistance i Infamous -pozeljno ih je imati na hardu). Ja takodje mogu da nasnimim na xbox igre po zelji. Zamena bi trajala maksimum mesec dana. Zainteresovani neka se jave na PM.

Ja bih platio nekome ko hoce da mi posalje Ps3 da odigram neke igre koje nemam na xbox-u…
Uncharter
Last of Us
MGS 4…Itd
Ako neko hoce neka se javi…
Ako neko sumlja u mene nekako cemo se dogovoriti inace redovno kupujem stvari a najvise od Studiovpc tako da zon moze da potvrdi…:smiley:

Послато са Telenor_OneTouch користећи Тапаток 2

Pa ne ocekujes valjda da ti daju dzabe :open_mouth: :stuck_out_tongue:

Sent From: “Neitherworld, Peaceful Pines”

Haahahaha…Neocekujem…:smiley:

Послато са Telenor_OneTouch користећи Тапаток 2

Kad se samo setim koji je to biznis nekad bio. Prvo SEGA Mega Drive 2 :D:D Pa onda kada je izasao Sony to je bilo ludilo. Bilo skupo kao otrov i svi smo iznajmljivali. Mislim da sada toga vise nema. Ja bih jedino uzeo sada Sony da bih odigrao God Of War.

Eee pozdrav ekipa, jel tema i dalje aktuelna?? Ako jeste, menjao bih xbox 360 za ps3 samo zbog Metal Gear 4-ke , velik sam fan i odigrao sam sve, a nikako tu cetvorku da navatam… :smiley: Iz NS-a sam, pa bi bilo extra neko iz tog regiona, ne bih slao kuririma itd…