Red Dead Redemption 2 - New Screenshots







8 Likes

Fuck. Ovo ide na vrh wish liste.

Scorpio i ovo u paketu.

mmm

2 Likes

Taj cetvrti screenshot…

Sad kada si ga spomenuo, nešto tu ne paše sa proporcijama… ovi na kočijama imaju manje glave od konjskih, a ovi ispred imaju glave veće od konja??

1 Like

Ovo je neki PC sa 2+titana :smiley: Ali izgleda vrhunski. Valjda ce pokazati igru na E3…

Poznavajuci Rockstar verzija za PC ce kasniti najmanje godinu dana za konzolnim.

samo da izadje za pc,pa kad god.

Ovo je sto posto sa škorpije jer je trenutno najjača konzola od ovih za koje je najavljena

Za te pare nema… :smiley:

Koje pare?

Cena konzole.

A ovaj treci SS mi je jaaaaako poznat sa jednog sajta, iz jedne igre .:smile:
Ne znam da li si primetio treci SS, SS je iz Horizon Zero Dawn-a samo u pozadini dodan kauboj na konju :joy:.

Nije najavljena igra za pc tako da je tvoj komentar samo privlačenje pažnje.Jedine platforme su ps4/pro i xone/scorpio a zna se ko je tata što se tiče performansi

Ja tipujem na to da su ovo supersamplovane slike sa PS4 Pro. PS4/XO verzija ce identicno da izgleda samo u 1080p/ 720p, a Scorpio/Pro u 4K ili blizu 4K - ali to je taj kvalitet grafike. Mislim da ce verzija za PC tek da bude ludacka tamo negde 2019.

Ove slike su kao witcher 3 E3 prezentacija, sta zapravo mogu da urade, ali i ne ono sto konzole i “jeftiniji” PC mogu da poteraju… Daj boze da gresim, ali sumnjam da ce grafika da bude i priblizna ovoj kada igra izadje…

2 Likes

Jedni su bliĹľe a ovi drugi su dalje :grinning:
Kako konju ponestaje energije, gubi staminu, glava mu se smanjuje, to su objasnili na press konferenciji.

1 Like

Pa realno, Rockstar to ne radi. Grafika na prvom GTA 5 trejleru, recimo kad Franklin (ako je to uopste bio on) stane na semaforu u crvenom “ferariju”, secam se da su nam vilice padale na pod. Pa je grafika bila takva i kad je igra izasla. Pc verziju su nabudzili da izgleda jos bolje kao i ps4 i x1.

Doduse sada imamo(imacemo) po dve verzije konzola iz svakog tabora pa je mozda pitanje da za koju verziju konzola je ovaj trejler.

Ali da ce raditi downgrade, nesto ne verujem.

2 Likes

Ni ja. Ako pogledamo kako GTA 5 izgleda na konzolama vidimo da su oni itekako u stanju da par godina kasnije izguraju ovakav kvalitet i to na current gen-u. Rockstar se ne bavi tim glupostima.

Milane, predugo si gledao u XO, da si video kako izgleda Uncharted 4 ili Horizon, ne bi ti ovi screenshotovi izgledali toliko impozantno :slight_smile: