Rekordna godina za Xbox Game Studios

Between our growing Xbox Game Studios teams, the massive influx of high-quality content from our new partners at Bethesda, and many more unannounced games in development, the future has never been brighter for Xbox gamers!

4 Likes

“YoU hAvE nO GaMeS On YoUr xBoX”

3 Likes

Kako za koga.

3 Likes

Booooo! :grinning: provokator

3 Likes

Ah da da zaboravio, sonievci, objektivan svet. :grinning:

2 Likes

To su samo cinjenice i nista vise.

Hvala ti sto iznosis činjenice o kvalitetu PS ekskluziva u Temi “Rekordna godina za Xbox Game Studios”… :joy:
Veoma konstruktivno i potrebno. :joy:

1 Like

Prvo i osnovno nisam sonijevac nego master rasa :smiley: Drugo kad cujes rekordna godina pomislio bi covek vauuu mora da su izbacili brdo vrh igara a u stvari su izbacili do sada brdo solidno do manje solidnih igara i imaju brdo igara u izradi za koje se nista ne zna jos uvek :smiley:

Lista iznad nije nesto, ali mislim da ce ova ispod biti 10x bolja, tacno se vidi koliko su se pojacali za sledecu godinu.

1 Like

Hvala ti jos jednom sto si nam podelio tvoju “rasu” , opet veoma konstruktivno. :grin:

1 Like

Pokusao sam jbg :smiley: i to je nesto.

Slazem se da donja lista deluje mnogo ozbiljnije al ostaje da vidimo :slight_smile:

1 Like

Ma salim se ja malo, podbadam, sto kaze profesor, ne ostaje nam nista od dosade dok ne izadju nove konzole.

Ruku na srce od gore navedenih igara nisam nista odigrao.

dd0

3 Likes

U sustini ori ti je jedini must play sa gornje liste. Ovo ostalo zavisi od toga sta volis da igras. Al zato ovo dole izgleda da se najezis.

1 Like

Ma ima sony da ušije kao i svake godine :muscle:

:muscle: istina :muscle:

1 Like

next gen lista mi se svidja, ona gore meh, osim orija

Flight Simulator nije bas meh, izuzetno je značajna igra i prekretnica u gaming istoriji jednog zanra, ali na zalost ima jako usku ciljnu grupu… Mozda kada izadje konzolna verzija, ali sumnjam ce ce se ljudi na forumu smarati sa hardcore simulacijom letenja.

slaĹľem se, nisam ciljna grupa

Poklonio sam pre neki dan debeljka Xbox One dobrom drugaru, bezveze mi bilo da prodajem, i jedino se kajem sto to nisam uradio jos pre 2 godine dok mi je stajao u kutiji. Tako da eto imamo jos jednu pridoslicu na forumu. Starija ekipa se seca, @Brane je gears veteran, i bas jak multiplejer igrac, tako sa cete imati pojacanje. Posle moze da doplati za series S npr, mada i ovako ima stvarno neverovatan izbor igar za 1080p TV, da sam na njegovom mestu ne bih znao sta pre da igram, Gearse 4 i 5, Horizone, Doom Eternal, Destiny 2… samo jos da mu redeemujem i gamepass 3 godine na onom alternativnom accountu, ako uspem da se snadjem za jedno dve nedelje i konvertujem gold.

12 Likes