Resident Evil 2 RE

2 Likes

Igra dobro izgleda, ocjene su takodje odlicne. Sada cekamo CPY :joy:

1 Like

Ja uradio preorder ali nemam vremena. :disappointed_relieved:

Nek vam @Stevvva kaze kakva je kod njega je nalog :joy:

Toliko jezivo izgleda da moram samo po danu igrati sa upaljenim svjetlom

1 Like

Ja sam RE7 igrao u 4 ujutru, u potpunom mraku na PSVRu… Volim tu vrstu adrenalina. Toliko sam se jezio da sam mislio da ce mi sve dlake poiskakati :slight_smile:

Javite da li je i ovaj deo tako jeziv :slight_smile:
Nema VR mod?

1 Like

Imaš demo pa probaj @von_Brcoos

Nije tako starsan,nema VR

Strasno mi se igra. Sad kad cekam novu mashinu, imam varijantu da kupim pc verziju pa da igram u radnoj sobi i ne pustam malog da udje, hehe.

Gledao sam par gameplay videa i mnogo mi se svidja, morace se odigrati nekada.

This screenshot pretty much sums up the game :grin:

6 Likes

Srecan Resident Evil 2 svima koji slave! Izasla krekovana CODEX verzija.

2 Likes

Ima i fitgirl repack sa svim dlc i manje zauzima :slight_smile: nemam kada da pokrenem… 100 mu hromova.

Majko mila, koliko je ovo dobra igra! Presao sam kampanju sa Leonom, sada cu sa Claire. Igra odlicno radi na PC, gameplay je fenomenalno uradjen tako da nije arhaican kao u starim RE igrama, a opet, nije toliko ubrzan da izgubite osjecaj napetosti.

Tri stvari koje su me odusevile:

  1. Mapa je zvijezda igre! Tako je dobro uradjena sa jasnim indikatorima gdje je sta, koliko ste sta uradili u odredjenom djelu, I sta je jos ostalo da se uradi. Odavno nisam igru gdje je vidio mapa ovako lijepo zamisljena.

  2. Zagonetke. Nisu toliko zagonetke u jednoj prostoriji koliko je u pitanju kombinovanje item-a da bi se otvorio novi dio igre. Backtrackinga ima, ali u kombinaciji sa prvom stavkom (mapa), ovo je puno uzivanje.

  3. Paznja posvecena detaljima. Ovo se direktno naslanja na dizajn igre koji je nevjerovatan. Dobija se robusna igra koja nema neki veliki otvoreni svijet, nego se sve svodi tri velika podrucja koje je potrebno rjesiti.
    Mogu misliti koliko puta je ovo testirano igranjem samota da bi item-i uvijek bili rasporedjeni na pravim mjestima, bilo da je rijec o municiji ili health-u.

Sto se mene tice, najveca moguca preporuka za igranje, kako za ljubitelje horora, tako za ljubitelje igara.

7 Likes

Uh, ja sam poceo juce isto na PC-u, i to kampanju sa Claire.

Meni samo da nije frka, vrlo rado bih odigrao ovo. Ali bas ne volim horore. Jel ima ovo neki co op mod?

Koliko se razlikuju kampanje,da li vredi igrati sa oba lika?

Ako je kao u originalnom RE2, kampanje su gotovo iste, sa par razlicitih boss fightova I par dionica, te Claire ima pristup u par soba u kojima Leon ne moze da udje. Ali ako sam dobro shvatio, nakon prelaska oba lika, otvaraju se slotovi za prelaske sa drugim likovima. Kao DLC su najavljeni jos neki likovi sa kojima ce biti moguc prelazak.

1 Like

Jbt igram igram igram i naletim na katanac na lockeru i ladno se setim da je rešenje za taj jedan katanac

CAP

Žešći wtf moment posle toliko eona da mi je tako nešto ostalo u sećanju. Fino je odrađena, mada meni i dalje nemesis draži deo nekako jbg :smiley:

Evo, presao leon dio, ne znam hocu li prelaziti Claire, moram vidjet ima li razlike, ako je samo par scena razlike ne zelim da se “bakcem” , sve u svemu dobra igra ALI MENI I DALJE NAJBOLJI RESIDENT EVIL 7 ne moze jednostavno da nadmasi tu atmosferu,ovaj dio je vise survival, horror malo.

Jel neko uspeo da igra CODEX verziju igre na svom kompu? Ja instalirao igru, krekovao, sve normalno i kad udjem u igru izbaci mi crni prozor na nekoliko sekundi i zatvori se kao da nisam ni kliknuo na igru. Sve zivo pokusavao, citao po netu: disable-ujes ovo, disable-ujes ono, ukljucis ovo, editujes ovaj fajl, onaj fajl… Ali bez obzira, nista nije popravilo igru, uvek isto. Za grafiku sam siguran da moze da potera igru tako da bas sumnjam da je to. Pc master race my ass… :unamused: