RGH/JTAG ili LT+ 3.0 - Sta je za mene?

ima 2 konzole na staroj konzoli rade diskovi do recimo do fifa13 vec na fifa14 pise clean disk i sve ove novije isto pise

otisao ti je laser na njoj, pa ne cita lepo diskove, a pitanje i da li su pravilno narezani, imas tutorijal za pravilno rezanje, i ne moze svaki rezac da reze

Postovani clanovi,pomagajte:)
Kupio sam xbox 360 e.Receno mi je da je cipovan i nista vise od toga,e sadme zanima kako da znam da li je rgh ili lt i jos nesto,zeleo sam da kupim gold member ship karticu pa me zanima ako je konzola fleshovana da li cu moci da korstim live servis?

Ako je lt moze live, ako je rgh ne moze.
Mislim(neka me isprave ako grijeskm) ako ti je kad upalis xbox podizanje fs3 onda je rgh, a ako je lt onda je obican dashboard.

Jedno malo glupo pitanje, ali nisam se sretala sa RGH konzolom 360 slim a planiram je upravo poručiti.
Da li se i dalje mogu igrati i preko diskova (original i kopije)…i negde sam pročiitala kao da ne može multiplayer? Jel se to odnosi on line samo.
Nadam se da igrice koje su predviđene za 2 igrača i dalje mogu da se igraju u paru…inače meni i ćerki ode sva zabava…

Unapred hvala na odgovoru ( ja sam mama ispala iz fazona)

Originali - uvek

Kopije - samo ako je fleshovan drajv

RGH- pokrece sve igre sa harddiska, USB, mreze.

1 Like