RGH se restartuje, freezuje, plugin/Dashlaunch problemi

Pozdrav
Imam probleme sa RGH pluginima u Dashlaunch. Koji god plugin ubacim u dashlaunch (mod menu-e i slicno, za live…) xbox se rebootuje/crashuje a zna se desiti da se i neupali nikako nego freezeuje na logo kad se pali pa se odatle rebootuje i moram cesto koristiti usb flash sa praznim launch.ini fajlom ili eject buton(ali rjetko se desi da zaobiđe plugine). Ne mogu nikakve mod menue koristiti, sve mi je u redu, na primjer, gta5, titleupdate mi je zadnji sve uredno updateovano i dlc-ovi i sve i mod menu za tu27 npr ali svaki mi restartuje xbox sa loading screena gta… bilo koji plugin, bilo koji… Mislio sam da je problem s Dashlaunch-om koji sam imao (3.12) i uzmem fino ubacim novi (3.18.1) ali ista stvar mozda i gora, znaci freeze i reboot… Ne znam sta da radim, gdje grijesim?? Do cega je ako ja ne grijesim jer sve korake pratim i provjeravam sve u detalje i probam druge varijante…? Probao sam razne forume ali niko nema konkretno rjesenje za ovakvu situaciju, ni priblizne odgovore…

Dajte ljudi 16 dana proslo niko nista… Gdje god sta upitam, iznevjere me

Jesi probao da ubacis novi FSD? I ja sam imao isto problem kada sam ubacivao mod menu za GTA 5. Ubacio novi FSD i drugi Dashlaunch i proradilo mi je. Pokusaj druge verzije Dashlauncha da ubacis. Takodje pokusaj da izvadis HDD i da ga vratis opet desi se da se zaglupi i nece da radi FSD.

FSD mi je zadnji, ubacio sam novi DashLauch (3.18 (588)) jer sam sumnjao da je do 3.12 starog, da je tu problem, vadio sam hdd ali i dalje niti jedan jedini plugin ne postoji a da mi ne zamrzne xbox na logo-u, cak toliko da ne mogu sa eject da zaobidjem plugine vec moram usb da koristim sa praznim launch.ini
Xbox je elite jasper, kernel 2.0.17489.0
Bez obzira ubacio jedan, dva il cetir plugina isto mi bude

Updateovao sam dash na 2.0.17511 i avatar update odradio ali sad ne mogu na live da se konektujem, prodje network i internet test uspjesno ali live nece… Sve sam pokusao ali nece nikako na live. Nije banovan xbox

Koliko sam ja upoznat sa RGH ne mozes da koristis live niti smijes da nebi popio ban. Znam da ima fora sa SystemLink to sam i probao par puta, ima dosta podesavanja al nekako i radi.

Pa dobro, mislim probao sam i ja taj system link i radi ono fino al ima ova metoda stealth servera pa se tu kupuje neki bolji npr ninja i kv.bin ako banuju jedan pa kupis unbannovani KV i tako to al sve bi to meni bilo ok sa hoce ikako da uspostavi konekciju sa live-om… Nije mi ukljucen liveblock i livestrong i tako svasta sam provjerio međutim nikakve koristi

Vec u to se bas ne razumijem, to je sigurno neko flesovanje da ti ubace taj bin fajl on ne banovanog xboxa. Jesi provjerio u originalnom dashu u podesavanju Family Xbox Live Access.

Family postavke mi nisu ni ukljucene tako da nema sta da blokira live al i dalje ne konektuje… Cijeli dan pokusavam
A ovo za kv.bin to se samo ubaci u hdd i stealth server plugin ga automatski flashuje, nije neka filozofija sad…